چه "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" واقعا به معنی

در میان کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس در آمریکا وجود دارد شعار که گرفته شده نگه دارید: "پال خواستار قطع بود

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

در میان کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس در آمریکا وجود دارد شعار که گرفته شده نگه دارید: "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." نکته کلیدی این است که حرکت میلیاردها دلار در کشور صرف پلیس به خدمات اجتماعی و دیگر هزینه های عمومی. و هنگامی که شما یک نگاهی گسترده و نابرابری بین پلیس و بودجه و کسانی که از شهرستان های دیگر سازمان ها — ایده defunding پلیس به نظر می رسد بسیار کمتر رادیکال تر از آن برای تلفن های موبایل.

این یک سیاست فعالان صحبت شده است برای چندین دهه است. در آن ابتدایی ترین آن را می تواند کاهش دهد و نقش پلیس در جامعه — اما برای بسیاری از این جنبش نیز مظهر یک تماس به لغو سیستم و ایجاد چیزی جدید به طور کامل. هر دو این ایده ها باید همگرا به محبوب "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" شعار که در یک ماده از هفته منتقل شده سوزن در آنچه ممکن است برای ایمنی عمومی در ایالات متحده است. در دو هفته گذشته شهرهای مختلف کشور را لغو قرارداد با پلیس در مدارس است. و در مینیاپولیس شورای شهر رای به از بین بردن اداره پلیس و ایجاد یک جامعه منجر مدل.

اتمام ویدئو در بالا برای اطلاعات بیشتر بر روی داده ها در پشت defunding پلیس. و برای بیشتر خواندن اتمام کار از همکاران من در مبارزه پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD و چگونه یک نظرسنجی جدید نشان می دهد اکثر آمریکایی ها حمایت هدایت وجوه از پلیس به خدمات دیگر.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب