آمازون VP استعفای نشان می دهد که ناآرامی های داخلی در حال افزایش است به بالا

آمازون معاون رئیس جمهور استعفا داد بیش شلیک از همکاران که در اعتراض به شرایط کار در داخل انبار آمازون شبکه در

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

آمازون معاون رئیس جمهور استعفا داد بیش شلیک از همکاران که در اعتراض به شرایط کار در داخل انبار آمازون شبکه در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

Tim Bray جانباز کارشناس و مهندس در آمازون AWS بخش با اشاره به شلیک فعال خودی — که شامل چندین انبار و کارگران یقه سفید کارکنان — به عنوان "chickenshit" و "طراحی شده برای ایجاد یک فضای ترس و وحشت."

"[R]emaining آمازون VP را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت," او نوشت و در وبلاگ خود. "بنابراین من استعفا داد."

معاون رئیس جمهور یکی از برترین عناوین شغلی در آمازون — تنها معاون ارشد و مدیر عامل بالاتر هستند — بنابراین برای تصمیم گیری است که قابل توجه است. کارگران با تکنولوژی می تواند به صرف بیش از یک دهه در آمازون و هرگز رسیدن به VP سطح چون بر خلاف خیلی از شرکت های بزرگ امریکا عنوان نشانگر خیلی بیشتر از مدیریت میانی. مدیران که نظارت همه آمازون نخست و یا از آمازون مواد غذایی تحویل خدمات نیز حمل VP عنوان. به طور معمول این سطح از مدیریت هرگز صحبت از خط publicly.

اما اگر آمازون معاون رئیس جمهور که قرار بود به استعفا بیش از این مسائل خودی ممکن است حدس زده آن خواهد بود بری — او تنها آمازون معاون رئیس جمهور در سال گذشته به امضای نامه سرگشاده ای همراه با هزاران نفر از سطح پایین تر کارکنان درخواست مدیر عامل شرکت جف بزوس برای ایجاد تغییرات مرتبط با شرکت آب و ضربه.

در وبلاگ خود پست بری می گوید: او معتقد است که این شرکت در حال کار سخت را به انبار امن برای نیروی کار خود را در طول بحران -- "من شنیده ام که شرح مفصلی از مردم به من اعتماد از کار شدید و بزرگ سرمایه گذاری است. برای آنها خوب" — اما معتقد است که اخراج از فعال کارکنان است که "مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است." او افزود: "من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم."

بری ادامه داد:

آمازون است که فوق العاده خوب-موفق نشان داده است و مهارت زیادی در لکه های, فرصت ها و ساختمان تکرار فرآیندهای برای بهره برداری از آنها. این مسئول عدم وجود چشم انداز در مورد انسان از هزینه های بی امان رشد و انباشت ثروت و قدرت است. اگر ما را دوست ندارند و برخی از چیزهایی که آمازون در حال انجام است ما نیاز به قرار دادن قانونی guardrails در محل برای جلوگیری از کسانی که همه چیز. ما نیازی به اختراع چیزی جدید; ترکیبی از آنتی تراست و زندگی-دستمزد و کارگر-توانمندسازی قانون با دقت اجرا ارائه می دهد یک مسیر روشن رو به جلو است.

کنگره آمریکا در حال حاضر در حال انجام تحقیقات آنتی تراست از 4 غول تکنولوژی از جمله آمازون و هفت عضو مجلس نمایندگان در هفته گذشته به نام مدیر عامل شرکت جف بزوس به شهادت.

بری استعفای علائم تشدید ناآرامی داخلی در آمازون است که حباب به سطح بیش از سال گذشته است که واقعا به یک سر در طول بیماری همه گیر. استعفای خود را پس از آمازون از کار اخراج شده است حداقل دو انبار کارگران مسیحی Smalls و بشیر محمد پس از آنها منجر به اعتراضات انبار شرایط کار. آمازون همچنین اخراج دو دیرین شرکت کارکنان امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا. کانینگهام و کاستاریکا اند و در گذشته در مورد این شرکت تاثیر منفی بر محیط زیست را به عنوان رهبران آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت و به تازگی با انتقاد از این شرکت برای درمان آن از انبار کارگران است. روز جمعه برخی از آمازون کارگران پیوست کسانی که از Instacart و هدف در یک اعتصاب که این شرکت گفت: نمی اخلال در کسب و کار خود را. ولی نماد اعتراض برجسته نادر وحدت برای غیر اتحادیه حقوقی واجد شرایط و به دست آورد توجه گسترده رسانه ها.

آمازون گفته است که اخراج تمام کارکنان برای نقض سیاست های شرکت و فعالیت خود اما همه کارکنان باید گفت: آنها باور دارند که آنها هدفمند برای تماس با خارج از شرکت. درگیری های داخلی را تشویق به حدی در داخل آمازون, اما این شرکت در حال حاضر کشیده شده یک خط قرمز برای عموم بر روی چه نوع از مخالفت آن است که مایل به پذیرش در میان صفوف خود را. بری در می آید پس از استعفای برخی از شرکت کارکنان ابراز خشم داخلی بیش از این شرکت دست زدن به شلیک مسیحی Smalls. برخی از کارکنان گفت Recode روز دوشنبه که این واقعیت است که یک معاونت ترک می تواند الهام بخش دیگر آمازون کارکنان به انجام همان.

آمازون سخنگو بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب