لوئیس پلیس در جستجوی هفت سروان. دیوید Dorn کشتن

برای بزرگنمایی کلیک کنید SCREENGRAB "موضوع 6" نشان داده شده با یک تفنگ را در داخل لی پیاده و طلا و جواهر

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید "Subject 6" shown with a gun inside Lee's Pawn and Jewelry. - SCREENGRAB
  • SCREENGRAB
  • "موضوع 6" نشان داده شده با یک تفنگ را در داخل لی پیاده و طلا و جواهر.

St. Louis پلیس به دنبال هفت نفر در قتل یکی از بخش های بازنشسته کاپیتان.

دیوید Dorn, که همچنین به عنوان مولین هکتار ارشد پس از بازنشستگی از سنت لوئیس زور به ضرب گلوله کشته شد در اوایل صبح روز سه شنبه در حالی که حفاظت از شمال شهر فروشگاه تماس از غارتگران مقامات می گویند که.

پلیس منتشر شد, فیلم های نظارت از داخل لی پیاده و جواهر 4123 مارتین لوتر کینگ درایو نشان می دهد که هفت نفر خزنده یکی پس از دیگری زیر یک دروازه به غارت فروشگاه. حداقل دو نفر در این گروه مسلح هستند و در گزیده ای از این ویدئو (تصویر بالا) یکی از مردان نقاط a handgun به سمت درب.

پلیس توصیف این افراد به عنوان "افراد مورد علاقه" در Dorn کشته شدند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Four of the "persons of interest" in David Dorn's killing. - SCREENGRAB
  • SCREENGRAB
  • چهار نفر از "افراد مورد علاقه" در دوید Dorn کشته شدند.

Dorn بیوه گفت: St. Louis Post-Dispatch بازنشسته lawman بود از مغازه صاحب و کار وجود دارد گاهی اوقات که شامل پاسخ به آلارم سارق. او به ضرب گلوله کشته شد در طول یک شب گسترده خرابکاری و غارت. بیش از 75 کسب و کار در سراسر شهر ضربه شد.

در طول ساعات روز دوشنبه هزاران نفر از مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق شهرستان در همبستگی با تظاهرات در سراسر این کشور برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس.

St. Louis رئیس پلیس جان هیدن می گوید یک گروه کوچک از حدود 200 نفر باقی مانده در خیابان های دوشنبه شب به بامداد سهشنبه, تنظیم, آتش سوزی, کسب و کار غارت و درگیری با پلیس. چهار افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شدند دقیقه پس از نیمه شب در مرکز شهر و به طور خلاصه در بیمارستان بستری است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Three of the seven "persons of interest." The man on the left, may have cut his hand on door glass. - SCREENGRAB
  • SCREENGRAB
  • سه نفر از این هفت "افراد مورد علاقه." مرد در سمت چپ ممکن است قطع دست خود را بر روی درب شیشه ای.

در 2:38 صبح سه شنبه Dorn شد داغستان در بنگاه رهنی. مرگ او بلافاصله محکوم کرد توسط مردم در همه طرف از تظاهرات و آن را تبدیل به بخشی از یک ضد تظاهرات روایت در سمت راست. رئیس جمهور تهمت که در پاسخ با عصبانیت به سراسر کشور در اعتراض با تهدید به از بند باز کردن نیروهای نظامی در جمعیت ایران Dorn مرگ به عنوان مثال بدون کنترل تهدید.

"ما بالاترین احترام به خانواده دیوید Dorn بزرگ سروان پلیس از سنت لوئیس بود که وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران شب گذشته" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در سه شنبه شب.

پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات تماس به بخش قتل تقسیم در 314-444-5371.

CrimeStoppers است که ارائه پاداش از آنجا که 10.000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری در مورد. خط تلفن است 1-866-371-8477 (راهنمایی). تماس گیرنده می تواند به ناشناس باقی می ماند.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب