مقامات منتخب طرفداران تماس در Newsom به حالت تعلیق در نقل و انتقالات به یخ در طول همه گیر

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:18 PM EDT Jul 6, 2020بیش از 60 دولت و رهبران محلی همراه با ب

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399

بیش از 60 دولت و رهبران محلی همراه با بیش از 100 گروه های حمایت در تماس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای جلوگیری از انتقال مهاجران که آزاد شده اند از کالیفرنیا زندان و زندانها به ایالات متحده مهاجرت و گمرک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک نامه روز دوشنبه منتشر می پرسد Newsom به صدور یک فرمان اجرایی که "تعلیق نقل و انتقالات به یخ به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 شمار یک تهدید برای اعضای جامعه در بازداشتگاه های اداره مهاجرت."

رهبری Assemblymember راب Bonta یک دموکرات که نشان دهنده اوکلند, Alameda و سن لیندرو امضا کنندگان استدلال می کنند در نامه ای که زندانی افرادی که در حال حاضر در صورت ضعیف در سلامت هستند و قرار دادن در معرض خطر بیشتری زمانی که آنها در حال انتقال به بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در طول بیماری همه گیر.

آنها توصیف یخ امکانات به عنوان "بدنام پزشکی غفلت و شرایط unhygienic" و می گویند یخ "کاملا آمادگی و تمایلی به ارائه مراقبت های پزشکی کافی به افراد به امکانات خود و یا حفاظت از کارکنان خود را." آنها نقطه به COVID-19 شیوع در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو است که بیمار 167 و کشته شدن یک نفر.

در سراسر کشور, یخ, گزارش مجموع 2,742 تایید موارد COVID-19 در میان بازداشت مهاجران که از دوشنبه. این رقم شامل Otay میزا شیوع و همچنین 10 مورد تأیید در آدلانتو یخ مرکز پردازش در سن برناردینو کانتی و دو در منطقه ای امپریال بازداشتگاه در شهرستان امپریال.

مقامات و طرفداران ادعا در نامه ای که نقل و انتقالات از دولت زندانها و زندان را تبدیل به "منبع اصلی یخ جدید رزرو به کالیفرنیا مهاجرت بازداشتگاه" حتی اگر دولت این است که "تحت هیچ تعهد قانونی برای کمک به دولت فدرال با تبعید." آنها به استناد اخیر احکام دادگاه گذارم کالیفرنیا مهاجر-پناهگاه قانون که میله های اجرای قانون محلی از همکاری با مهاجر اجرای عوامل به جز در موارد مربوط به جرائم جدی.

"ما عمیقا نگران آن است که در میان بی سابقه COVID-19 گیر مهاجران که واجد شرایط هستند می شود منتشر شده از محلی و دولتی بازداشت همچنان از انتقال به اداره مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشتگاه جایی که این ویروس به سرعت در حال گسترش و دارد" آنها نوشتن

"این نقل و انتقالات نه تنها خطر اندازد زندگی مهاجر اعضای جامعه آنها نیز تضعیف دولت را سخت مبارزه و تلاش برای صاف و منحنی کاهش خطرات بهداشتی به شدت از این انتقال ویروس به صورت تمام کالیفرنیا."

در حال حاضر اگر هر آژانس های اجرای قانون از جمله یخ قرار داده شده نگه دارید حکم یا در حکم ادامه توقیف یک زندانی فرد وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی اطلاع که آژانس قبل از این فرد آزاد شده از زندان ایالتی سخنگوی آژانس تری تورنتون در بیانیه ای گفت.

وقتی پرسیده شد که در ماه ژوئن در مورد فرماندار موقعیت در نقل و انتقالات از زندانها به یخ Newsom سخنگوی ویکی آب گفت: خورشید صحرا: "وقتی که می آید به بازداشتگاه های اداره مهاجرت دولت فدرال دارای صلاحیت انحصاری در تصمیم گیری مردم در پرونده های مهاجرتی باید بازداشت شده اند."

'نقاط داغ برای بیماری های عفونی'

این درخواست به Newsom شرح زیر ماه از هشدار از مقامات بهداشت فدرال و مهاجر طرفداران که انتقال افراد بین زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز — اساسا از یک ویروس های بالقوه داغ-نقطه به نقطه دیگر — یک راه یقین به گسترش COVID-19.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در ماه مارس منتشر شده دستورالعمل مشاوره یخ و سازمان های دیگر برای محدود کردن نقل و انتقال زندانی و بازداشت مردم در طول coronavirus بحران مگر اینکه از نظر پزشکی لازم است و یا برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

ACLU مبانی شمال کالیفرنیا جنوب کالیفرنیا و سن دیگو و امپریال استان ها, در ضمن ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه در ماه آوریل در دادگاه عالی کالیفرنیا خواستار Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا به توقف نقل و انتقال مردم به یخ بازداشت در این بیماری همه گیر. قضات را رد ACLU دادخواست برای حکم دادگاه در ماه مه.

نگرانی ها در مورد نقل و انتقالات بین تادیبی امکانات نصب شده در روزهای اخیر به عنوان انتقال زندانیان از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین به زندان ایالتی سن کوئنتین در اواخر ماه مارس موجب عظیم COVID-19 شیوع در دولت قدیمی ترین زندان است. وجود دارد 1,422 موارد از ویروس و شش تایید مرگ در زندان از روز شنبه.

با این ویروس مواج از طریق زندان, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد جایگزینی زندان ایالتی سیستم بالا افسر پزشکی با توجه به لس آنجلس تایمز.

زندانها و زندان ها و مراکز بازداشت هستند "نقاط داغ برای بیماری های عفونی" با توجه به سابقه خود را از ازدحام پزشکی غفلت حرارت شدید و ناکافی تغذیه گفت: کریستین Mitchell, تحقیقات مرتبط با اوکلند مبتنی بر بهداشت عمومی سازمان انسان تاثیر همکاران.

"در ادامه به نقل و انتقال مردم از یک مرکز دیگر تنها ایجاد بیماری مانند وحشتناک و قابل پیشگیری است که ما در حال حاضر شاهد در سن کوئنتین," او گفت: در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در زوم.

در عین حال انتقال از زندان های دولت زندانهای فدرال و تادیبی امکانات به مهاجرت بازداشتگاه را ادامه داد.

نقل و انتقالات رخ می دهد در یک راه استاندارد شده با توجه به سیاست های دولت صادر شده در سال 2018 است. زندان, کارکنان بخش, را انتخاب کنید تا ترتیبات با یخ مقامات تا دو هفته قبل از یک زندانی آزادی مشروط و یا تخلیه تاریخ; سیستم زندان منتشر فرد به یخ تا پنج روز قبل از آن تاریخ است.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی منتشر شد 575 نفر به یخ بین Jan. 1 و 13 مه با توجه به زندان اداره اطلاعات به دست آمده توسط Bonta ، از کسانی 252 رخ داده است پس از Newsom صادر شده خود را در مارس 19 فرمان اجرایی نیاز مردم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

در آدلانتو مرکز بازداشت شش نفر از 10 نفر با تایید موارد coronavirus منتشر شد از دولت و یا فدرال زندانها به یخ بازداشت کرده است. که شامل سه نفر که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در Chuckawalla دره زندان ایالتی و سپس دستگیر یخ بر آزادی آنها.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ گزارشی از نقل و انتقالات منجر به گسترده شیوع کروناویروس در آدلانتو به عنوان آنها در سن کوئنتین. اما یخ نمی علنا نشان می دهد تعداد کل افراد مورد آزمایش برای COVID-19 در فرد بازداشتگاه پس از آن غیر ممکن است بدانید که اگر مردم در داخل این تاسیسات در حال آزمایش برای این ویروس و در صورتی که چگونه بسیاری از.

'صدای بهداشت عمومی عمل'

Bonta ساخته شده در مورد پایان نقل و انتقالات از دولت زندان و زندانها به یخ بازداشتگاه در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

"این صدای بهداشت عمومی اقدام به گرفتن و همچنین از نظر اخلاقی درست و فقط چیزی که به انجام," او گفت:. "یک بار در کالیفرنیا به پرداخت بدهی خود را به جامعه و انجام تمام تعهدات خود را به نظام عدالت کیفری... آنها باید منتشر بازگشت به جامعه خود به خود و خانواده خود نمی شود و قریب به مغلوب ساختن پیشی جستن را اخراج کرده است ،

دولت Sen اسکات وینر یک دموکرات از سان فرانسیسکو به توافق رسیدند.

"این است که در مورد ساکنان کالیفرنیا که باید وقت خود را انجام داده و آزاد شده اند و آنچه که ما باید انجام دهند این است که کمک به این کالیفرنیا ادغام در دولت ما," او گفت:. "است که باید تمرکز ما کمک یخ آنها را انتخاب کنید و آنها را بیمار."

Liyah Birru مهاجر از اتیوپی تکرار رهبران تماس. مهاجرت فدرال مقامات او را دستگیر و پس از آزادی از Folsom دولت زندان و بازداشت او در زندان شهرستان یوبا سیتی شمال ساکرامنتو در حالی که او مورد مهاجرت ساخته شده راه خود را از طریق دادگاه ها.

در بازداشتگاه است که در اجرا از طریق توافق بین شهرستان یوبا سیتی و یخ Birru گفت که او و دیگر مهاجران مواجه تاخیر در مراقبت های پزشکی نمی تواند عمل اجتماعی فاصله و دسترسی ندارد برای تمیز کردن وسایل و یا مواد ضد عفونی کننده. نگهبانان نمی پوشیدن ماسک, او گفت:.

یخ او منتشر شد و در مارس 20.

"مهاجران و پناهندگانی که باید وقت خود را در خدمت باید دوباره با زندگی-تهدید به بازداشت و اخراج" Birru گفت.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن