توییتر در حال حاضر برچسب گمراه کننده coronavirus توییتهای با یک گمراه کننده برچسب

در میان موجی از اطلاعات غلط باعث Covid-19 گیر توییتر اعلام کرده است و در عین حال یکی دیگر از به روز رسانی به س

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

در میان موجی از اطلاعات غلط باعث Covid-19 گیر توییتر اعلام کرده است و در عین حال یکی دیگر از به روز رسانی به سیاست های خود در مورد تئوری های توطئه و خبر جعلی. در حال حاضر Covid-19 توییتهایی که در نظر گرفته گمراه کننده را دریافت کنید برچسب های طراحی شده برای ارائه زمینه بیشتر در مورد اطلاعات در آن. توییتهایی ساخت مضر ادعا مورد مناقشه توسط کارشناسان در حال حاضر با بیشتر مستقیم پیام هشدار.

توییتر توضیح داد در یک پست وبلاگ که استراتژی جدید خود را برای برخورد با مشکل توییتهایی طول می کشد سه جانبه رویکرد است. عمل خاص گرفته شده بستگی دارد که آیا شرکت بداند که ادعا می کند در یک صدای جیر جیر به عنوان "گمراه کننده" "اختلاف" یا "تایید نشده." بر اساس چه شدید از ادعاهای ساخته شده در توییت های این شرکت اعمال خواهد شد یا برچسب و یا هشدار دهنده. در اینجا یک دستی گرافیک برای آن نوع از محتوای یک برچسب در مقابل یک هشدار و یا هیچ در تمام:

توییتر

حذف بدیهی است که جدی ترین نتیجه در اینجا مشخص شده. یک هشدار است-جدی ترین. مطالب با اطلاعات بحث برانگیز است که توییتر فکر می کند حمل شدید گرایش به آسیب خواهد شد یکی از این پیام های هشدار.

در این صورت تمام جیر ممکن است مسدود کردن با یک توجه داشته باشید که محتوای به اشتراک گذاشته شده "درگیری با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی." توییتر گفت: این تغییرات نیز اعمال می شود به توییت قبل از امروز.

توییتر را مسدود کردن برخی از اطلاعات گمراه کننده اشاره کرد که توسط آن می رود در برابر هدایت مقامات بهداشت عمومی.
توییتر

برای توییتهایی تلقی نسبتا مضر توییتر قرار دادن یک لینک در زیر توییت هدایت کاربران به اطلاعات قابل اعتماد. این استراتژی تقلید رویکرد شرکت به deepfakes بود که اعلام کرد در اوایل این سال است. اما آن را کاملا روشن است که چگونه توجه داشته باشید — "دریافت حقایق در مورد COVID-19" — خواهد بود تفسیر از آنجا که آن را نمی کند در واقع در تضاد با چیزی گفت کاذب در صدای جیر جیر. کاربران نیز باید از طریق کلیک روی برچسب به هدایت می شوید به صفحه مرتبط با واقعیت-بررسی محتوا. برای مثال در اینجا چیزی است که شما ببینید که اگر شما با کلیک بر روی یک برچسب شده است که متصل به یک صدای جیر جیر در مورد 5G و coronavirus.

A screenshot of a tweet.
توییتر ضعیف توییتهایی دربارهی رمان coronavirus با برچسب است که به کاربران برای "دریافت حقایق در مورد COVID-19."
توییتر

صحبت از توییتهایی دربارهی 5G و coronavirus Recode انجام یک جستجوی سریع و شناسایی چندین توییتهایی هل دادن تئوری توطئه است که فن آوری های تلفن همراه و همه گیر مرتبط هستند. بسیاری از کسانی که توییت — اگر نه همه — شامل برچسب جدید. اما به نظر می رسد که به سادگی ذکر 5G و coronavirus هم ممکن است به طور خودکار تولید برچسب. در حال حاضر, آن را سخت برای پیدا کردن توییتهایی بحث 5G و همه گیر است که باید چیزی برای انجام با توطئه بلکه با دریافت این برچسب جدید.

توییتر رویکرد جدید به دنبال یک شبیه یکی از Facebook مربوط به خود آن شخص ثالث واقعیت-چکرز که اعلام شد در ماه مارس ، در حال حاضر اگر شما یک غلط پست در Facebook شده است که پرچم شما هشدار داده می شود و به کارگردانی محتوا از یک حرفه ای در واقعیت-چک کردن سازمان است. ماه گذشته Facebook اعلام کرد که این امر عطف به ماسبق ارائه لینک به تایید Covid-19 اطلاعات به کاربران که قبلا "دوست" واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در "اطلاعات غلط مضر" مرتبط با این بیماری همه گیر.

هنوز توییتر به روز رسانی احساس می کند دیر است. همانطور که ما قبلا گزارش اطلاعات غلط در مورد رمان coronavirus همه گیر تبدیل شده است به طور فزاینده ای شایع پس از ژانویه و سیستم عامل رسانه های اجتماعی هستند و زمینی حاصلخیز را برای تمام انواع از تئوری های توطئه از این ایده که 5G فن آوری تلفن همراه است که به نوعی در پشت رمان coronavirus به این مفهوم که این ویروس به سرقت رفته بود از کانادا. خبر جعلی نیست و تنها محتوای اعتدال چالش وزن پایین این سیستم عامل است. Facebook, Instagram, و توییتر نیز مبارزه با هجوم نوشته ها و تبلیغات برای محصولات است که فشار جعلی آنتی بادی آزمایش و درمان در حالی که کار با ناکافی کارکنان به تعقیب دیگر مضر و توهین آمیز محتوا کردن سایت های خود را.

اما این افزایش در یک دسته بندی خاص از اطلاعات غلط و تهدید آن را ارائه به بهداشت عمومی در وسط یک بیماری همه گیر -- را مجبور به غول رسانه های اجتماعی به تجدید نظر در رویکرد خود را به محتوای اعتدال. توییتر به طور خاص در حال حاضر گسترش تعریف خود از "آسیب" بر روی پلت فرم شامل توییتهایی که سرپیچی از توصیه های مقامات بهداشت عمومی. این شرکت همچنین در نظر گرفته شود برخی از, اما نه همه توییت در حال حاضر تلقی "مضر است." به جای فقط برچسب زدن انواع خاصی از خبر جعلی به عنوان سیاست های قبلی تا به حال اجازه Facebook شده است به شدت مصرف کردن یک میزبان کامل از نوشته های گمراه کننده و کل قرنطینه اعتراض قرار گرفتند.

نادرست اطلاعات سلامت در مورد coronavirus را تهدید می کند زندگی می کند که ممکن است توضیح دهد که چرا شرکت هایی مانند Twitter و Facebook در حال حاضر اقدام به شدت بیشتر است. هنوز هم سوال در مورد چگونه خبر جعلی و تئوری های توطئه را ادامه خواهد داد به تهدید عمومی به خوبی در حال حل نشده باقی می ماند. افزایشی سیاست روز رسانی خوب هستند اما آنها هیچ نوش دارو.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن