Coronavirus: پالم اسپرینگز را اجازه می دهد تا گلف و تنیس و pickleball به سر

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:06 AM EDT آوریل 8 سال 2020پالم اسپرینگز اجازه خواهد داد که فعال

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

پالم اسپرینگز اجازه خواهد داد که فعالیت های تفریحی مانند گلف و تنیس و pickleball به سر پس از دوره ها و دادگاه ها بسته شده بود به صورت هفته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از بیش از یک ساعت بحث شورای شهر حمایت پنج شنبه شب برای شل شدن از محدودیت های مربوط به فعالیت در فضای باز.

قبل از دوره های گلف ممکن است بازگشایی اپراتورها باید یک برنامه نوشته شده است که نشان می دهد توانایی خود را برای اطمینان از انطباق با سفارش از جمله چگونه این دوره را به حفاظت از کارکنان و مهمانان همسایه از پتانسیل گسترش این ویروس با توجه به این شهرستان است.

در این جلسه اعضای شورا گفت: زمین گلف به طور بالقوه می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه اگر کارکنان شهرستان تصویب طرح. Pickleball و تنیس می تواند به طور بالقوه بازگشایی دوشنبه.

این شورا همچنین پشتیبانی Riverside County اخیر راهنمایی در استفاده ایمن از استخرهای شنا و چشمه های معدنی در مجتمع های آپارتمانی و استخر توسط مالکان' انجمن.

"قادر بودن به بازی تنیس یا شنا کردن سود واقعی برای مردم, برای سلامت روان خود را به عنوان" شهردار جف Kors گفت.

به عنوان روز پنج دوره های گلف در پالم اسپرینگز بسته شد حتی اگر رودخانه شهرستان را وزارت بهداشت گفت: در ماه گذشته دوره های گلف می تواند بازگشایی با محدودیت.

شورای شهر تصمیم دو هفته پس از آنها حمایت در تهیه یک گزارش بهداشت و در آینده با یک برنامه ریزی اجتماعی چگونه فاصله خواهد اجرا شود اگر این فعالیت ها از سر گرفته شد.

ماه گذشته اعضای شورای لیزا میدلتون و فضل جلب منصوب شدند به یک ad hoc فرعی به نگاه به امکان دوباره باز امکانات تفریحی و تصمیم گرفت چه اقدامات احتیاطی باید در محل.

کمیته فرعی بعد توصیه می شود که متعلق به شهرستان و خصوصی دوره های گلف و همچنین تنیس و pickleball دادگاه می تواند مجاز به بازگشایی ارائه شده است که دستورالعمل های دقیق در محل هستند با توجه به یک گزارش کارکنان.

در این نشست بیش از یک دوجین از ساکنان به نام با ابراز پشتیبانی از بازگشایی زمین گلف, زمین تنیس و pickleball دادگاه. چند ابراز نگرانی در مورد بازگشایی و تاثیر بالقوه برای سلامت عمومی است.

پس از بحث اعضای شورا موافقت کردند رزرو مورد نیاز خواهد بود برای pickleball و زمین تنیس استفاده کنید. آنها همچنین توافق کردند که دادگاه باید در ابتدا محدود به ساکنان شهر است.

در طول فرایند رزرو شهرستان می تواند تعیین کند که آیا مردم درخواست دادگاه دسترسی ساکنان شهر مدیر David آماده گفت.

دوره های گلف را نمی خواهد در معرض شرایط اقامت.

در ابتدا یک شهر, کارکنان, گزارش مفصل 14 جداگانه اقداماتی است که باید برای این دو شهر متعلق به دوره به بازگشایی در Tahquitz Creek Golf Resort از جمله امکان بازی به صورت تنها تمام وقت یا پاره وقت ساکنان شهر و پس از توصیه های "پارک و بازی: ساخت خود را در گلف فاصله اجتماعی آماده" برنامه ملی گلف صاحبان انجمن.

در این نشست اعضای شورا گفت: این خوب بود با گلف پرچم و پشتیبانی از تفریحات کاربران نگه داشتن پوشش صورت در دست در مورد آنها ظرف شش پا را از فرد دیگری.

در بحث خود اعضای شورا نیز با حمایت از پیشنهاد گلف pickleball و تنیس قوانین مندرج در این گزارش کارکنان.

کارکنان شهرستان به کار خواهد کرد با اپراتور Tahquitz Creek Golf Resort برای تعیین اگر هر دو دوره نیاز به باز پس از یک اقامت ابراز نگرانی بیش از یک دوره نزدیکی به مناطق مسکونی.

به عنوان برای شهر متعلق به تنیس و pickleball دادگاه شورای شهر حمایت اجتماعی نیاز به فاصله شش پا و اجازه می دهد تنها تک بازی نه دو برابر. برنامه ای که در سایت تنیس اپراتور رها شده بودند پس از نگرانی مطرح شد بیش از کارکنان مشغول به کار در خارج در گرما.

گلف: هیچ گلف و تنیس یا pickleball برای بیش از دو هفته پالم اسپرینگز شورای آرا

بازگشایی: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگاران لری Bohannan و برایان Blueskye استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن