Riverside County sheriff متعهد به حمایت از تظاهرات: "ما نمی خواهد اجازه می دهد آنها را برای تبدیل شدن به خشونت'

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:25 AM EDT Jun 6, 2020با تظاهرات علیه خشونت پلیس در ادامه در س

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

با تظاهرات علیه خشونت پلیس در ادامه در سراسر کشور — برخی منجر به درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون -- Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت گروه او "با در نظر گرفتن یک رویکرد بسیار متفاوت" به حوادث.

"ما در حال استقرار در یک مقدار زیادی از نمایندگان به هر یک از این تظاهرات برای جلوگیری از مخرب عنصر" بیانکو گفت: در بیانیه منتشر شده جمعه شب در یوتیوب. "در حالی که ما در حال حمایت و ایستاده شانه به شانه با معترضان به ما اجازه نمی دهد آنها را برای تبدیل شدن به خشونت."

تظاهرات و ناآرامی های مدنی باید فوران در شهرستانها در سراسر کشور پس از 25 مه زمانی که جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینه سوتا است.

فلوید بود که غیر مسلح همکاری با پلیس و دروغ دستبند بر روی زمین بود مرده در مدت کوتاهی پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. او بود که پس از دستگیری اتهامات که او تا به حال به تصویب تقلبی $20 bill در گوشه ای فروشگاه.

تظاهرات خواستار پایان دادن به نژاد پرستی و نژادی که یکی از اقلیت های سیاه مردم در خصوص آغاز کرده اند مسالمت آمیز اما تبدیل به مخرب با غارت مردم کسب و کار و محیط ساختمان را به آتش. برخی از تشدید کرده اند به شورش باعث افسران پلیس به انتشار گاز اشک آور و آتش گلوله های لاستیکی و paintballs در تلاش خود را برای حفظ نظم.

اعتراض بیش از 4000 نفر آغاز شد که مسالمت آمیز در کنار رودخانه در روز دوشنبه شد مقابله. برخی از شرکت کنندگان ممکن است شروع به نورپردازی آتش بازی و مصاحبه آنها در جهت کلانتر نمایندگان و شهرستان ریورساید افسران پلیس با توجه به اخبار شهر خدمات.

اجرای قانون در پاسخ به شلیک کمتر-از-کشنده دور — در برخی موارد گلوله های لاستیکی و یا کیف های باقلا — برای متفرق کردن جمعیت از یک ساعت پس از countywide 6 بعد از ظهر حکومت نظامی گرفته بود اثر است.

در Coachella Valley یک هفته-رشته طولانی از تظاهرات در اینجا باقی مانده اند صلح آمیز است.

در بزرگترین تظاهرات برگزار شده بود جمعه در پالم دزرت و با حضور چند صد نفر شش نفر دستگیر شدند.

هیچ اطلاعاتی در مورد اتهامات ارائه شد یک سخنگوی کلانتر گفت. نیز وجود دارد هیچ آسیب و یا موارد آسیب به اموال گزارش به بخش.

در شب جمعه, تصویری, Bianco گفت که او "وحشت زده" اقدامات مینه سوتا افسر پلیس درک چوین است که به اتهام قتل درجه دوم و اقدامات دیگر مینه سوتا افسران پلیس در صحنه شده اند که متهم به کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

در حالی که تظاهرات مسالمت آمیز حفاظت شده توسط قانون اساسی ایالات متحده و می تواند به عنوان یک ابزار برای تغییر, او گفت:, "هیچ جایی برای شورش, غارت تخریب اموال یا محرکین تلاش برای استفاده از آمریکایی ها خدا داده حق به صدای آنها را شنیده بود.

"صرف نظر از نفرت و توهین و profanities کارگردانی در نمایندگان ما باقی خواهد ماند حرفه ای در حالی که خود را حق اعتراض نیست خراب کسانی که هدف این است که به علت آسیب و تخریب" بیانکو گفت.

او افزود که مشت ضربه بالا و سپاس دست می لرزد, آغوش, لبخند و مکالمات بین تظاهرات مسالمت آمیز و نمایندگان هستند "مشترک" در این تظاهرات و "ما باید برای دیدن بیشتر از آن است."

در طول یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری شهرستان ریورساید هیئت ناظران صندلی V. مانوئل پرز که منطقه شامل Coachella Valley اذعان کرد این تظاهرات که اتفاق افتاده در شهرستان ریورساید مرتبط فلوید مرگ است.

او گفت که او تا به حال اولیه گفتگو با بیانکو در تلاش برای ایجاد قطعنامه که از استانداری به محکوم فلوید قتل و تصویب یک بررسی از county police سیاست.

او همچنین گفت که او "افتخار" از بیانکو برای او چگونه عمل روز دوشنبه در تظاهرات.

"او رفت وجود دارد و ملاقات با معترضان و kneeled با تظاهرات در همبستگی" پرز اضافه شده است.

"من باور ساخته شده است که همه ما با افتخار در شهرستان ریورساید."

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب