واقعی سهام در, دیوید شور حماسه

در مه 28, دیوید شور سیاسی تحلیلگر داده های فرستاده شده بحث برانگیز صدای جیر جیر. به زودی پس از جورج فلوید مرگ

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

در مه 28, دیوید شور سیاسی تحلیلگر داده های فرستاده شده بحث برانگیز صدای جیر جیر. به زودی پس از جورج فلوید مرگ در کنار مسالمت آمیز تظاهرات توده ای وجود دارد که مقدار قابل توجهی از غارت و خرابکاری در مینیاپولیس و چند شهر دیگر. شور با استناد به تحقیقات در پرینستون توسط دانشمند علوم سیاسی Omar Wasow پیشنهاد کرد که این حوادث می تواند بی درنگ سیاسی واکنش کمک خواهد کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای انتخاب مجدد. در همان زمان او اشاره کرد که از لحاظ تاریخی بی خشونت اعتراضات موثر بوده است در رانندگی تغییر سیاسی "عمدتا با تشویق گرم نخبگان گفتمان و پوشش رسانه ای."

توییت مشخص شد به عنوان "نگرانی " trolling" توسط پادکست میزبان بنیامین دیکسون در حالی که آری Trujillo Wesler های مترادف پشت محبوب سازماندهی برنامه را محکوم کرد و آن را به عنوان "ضد سیاهی."

روز بعد شور عذرخواهی برای جیر; مدت کوتاهی پس از آن او را رد کرد و از کار خود را. شور امضا توافقنامه nondisclosure که او را مانع از بیشتر بحث در مورد وضعیت. در اقیانوس اطلس Yascha Mounk گزارش داد که شور ظاهر شده اند به دلیل اخراج از صدای جیر جیر که Civis را انکار می کند هر چند این شرکت نمی خواهد استادانه درست شده.

"ما نمی خواهد علنا بحث داخلی پرسنل امور از احترام به کارکنان و فارغ التحصیلان" آماندا خزه Civis ارتباطات مدیر به من می گوید.

در حالی که جزئیات اطراف آن شلیک باقی می ماند و تا حدودی تیره وجود دارد برخی از چیزهایی که ما نمی دانیم. Civis کارکنان صحبت کردم و به توافق برسند که در کلمات یکی از آنها مدیر عامل دن واگنر "تنها صحبت در مورد صدای جیر جیر و مشتری شکایت در اطراف جیر" در هنگام اعلام این تصمیم است. دیگری می گوید: "آنها ابلاغ شد که در آن به دلیل توییت و که آنها مشاهده آن را به عنوان در برابر Civis ارزش داده شده سیاسی محیط اطراف تظاهرات در آن زمان است."

اما بزرگتر اهمیت است انتقاد خود را که اشتباه است در شایستگی و حداقل تا حدودی با نفوذ در داخل معاصر سیاست مترقی.

ایده این است که تقریبا آن را مطلقا اشتباه برای یک فرد و یا حداقل یک فرد سفید — انتقاد از شرایط تاکتیکی و یا به دلایل دیگر هر چیزی که انجام می شود به نام نژادی عدالت است. و در حالی که این دقیقا یک بحران آزادی بیان را از مردم همیشه رایگان برای به انجام کاری دیگری با زندگی خود را به غیر از کار در سیاست مترقی آن را با این وجود برای رفتن به یک مشکل بزرگ برای سیاست مترقی اگر آن را می شود غیر ممکن است به فرانک مکالمات در اطراف تاکتیک و ماده از نژاد-مسائل مربوط. بسیاری از سمت چپ باید اذعان کرد که شور رو چه به نظر می رسد یک معامله خام. اما بی میلی به دیدن واقعی اهمیت این درام است که خود را خاص وضعیت اشتغال اما واقعیت این است که بسیاری از مردم از برخی از نفوذ صمیمانه باور جیر خارج از خط.

نیویورکر را اسحاق Chotiner به نام شور درمان "بسیار شرم آور" اما در مورد سوال که آیا این نمونه هر بزرگتر روند. همکار من زاک Beauchamp در بورسی گفت: در این مورد چیزی است که "غیر قابل بحث و حتی در میان جناح چپ روشنفکران."

اما در واقع بسیاری از حزب دموکرات متخصصان بر این باورند واکنش به توییت خود سزاوار بود. در واقع هر چند شور پیدا کرده است یک کار جدید در سیاست مترقی یکی از شرایط اشتغال خود را که او نمی تواند نشان دهد که او را استخدام — مبادا جدید خود را به کارفرمایان صورت همان انتقاد Civis انجام داد. و همه حساب های داخلی وضعیت در Civis تایید می کنند که مشتریان و همکاران را در واقع شکایت از او را و صدای جیر جیر خود را به این شرکت است.

شور است صدای جیر جیر به عنوان اصل گزارش شده توسط جاناتان Chait شد موضوع بحث در Progressphiles ایمیل لیست به طور گسترده ای استفاده می شود, شبکه, لیست مترقی اطلاعات فعالان و او به زودی اخراج شد ، گروه مدیران توصیف شور است صدای جیر جیر به عنوان "نژادپرستانه" و انتقاد او در توییتر آن را به عنوان یک "سزاوار زیادی در تماس است." آنها همچنین ادعا شده که با استدلال با منتقدان خود را در توییتر او "تشویق آزار و اذیت که منجر به مرگ تهدید کرده بودند." (لیست مدیران هستند مدلین, رهبر, مدیر اطلاعات طرح در مرکز محبوب دموکراسی و قبلا از DNC; Cristina سینکلر ارشد معاون رئیس جمهور در وضوح مبارزات; Rachel سالن معاون مدیر اطلاعات طرح ها در برنامه ریزی والدین اقدام صندوق; هرشل دماغ یک هماهنگ کننده پروژه در UNITE HERE; و استفانی هندریک مدیر استراتژی داده و با هدف قرار دادن در BerlinRosen.)

من به دست آمده یک کپی از این پیام همراه با پس از آن بحث است. برخی از شرکت کنندگان در زمان شور به سمت در استدلال اما بیشتر نیست. جسیکا مورالس Rocketto در حال حاضر مشارکت مدنی مدیر داخلی ملی کارگران اتحاد استدلال کرد که این مشکل با پرینت نیست که Wasow و یا تحقیقات خود را بد است اما که "مهم است که به بررسی نقطه شور بود و در یک فراگیرتر." در متن او گفت: خود را صدای جیر جیر "می تواند به عنوان تفسیر در نظر گرفته شده برای بدنام کار جنبش برای زندگی و پین انتخابات هر گونه ضرر و زیان در زندگی است."

البته به توان یک لیست ایمیل است که هیچ فاجعه ای بزرگ اما انتقادات از توییت های اشتباه در میدهند.

مسئله مهم در اینجا این است که زمینه ای فرض است که صدای جیر جیر بود و نژادپرست است. شور است که یک دانشمند داده که با این نسخهها کار در درجه اول در نظرسنجی و افکار عمومی. او تلاش می کند برای کمک به دموکرات ها درک کنند که چگونه برای برنده شدن در انتخابات. که در درجه اول به معنی شناسایی مسائل مربوط به آن را مفید برای لیبرال ها به بحث در مورد و چگونه آن را مفید به بحث در مورد آنها. او همچنین علاقه مند وسیع مجاور سوالات و هر کسی که می داند او آشنا است با خود frighteningly دانش دائره المعارف مربوطه ادبیات علمی.

Wasow کاغذ است که در آن روح به ظاهر به دنبال به درک چگونه سیاه آمریکایی ها با وجود اینکه به لحاظ سیاسی disempowered عددی اکثریت قادر به نفوذ در روند سیاسی است. او حدس که معروف تظاهرات جمعی از 1960s ممکن است نقش داشته اند. و او می پرسد چگونه است که نقش را می تواند اندازه گیری.

مانند بسیاری از دانشمندان که سعی کردم به تحقیق اعتراضات او با استفاده از بارش باران به عنوان یک ابزار به دلیل اثرات آب و هوا در اعتراض به در راه است که به طور رسمی بی ربط به وضعیت سیاسی. او در می یابد که فعالیت بی خشونت موثر بود در تغییر نتایج انتخابات به خصوص فعالیت بی خشونت است که ملاقات با خشونت پلیس و سرکوب. و او را نشان می دهد که این احتمال وجود دارد به دلیل غیر خشونت آمیز تظاهرات با موفقیت به معترضان' چشم انداز رسانه ها در دستور کار است و سرکوب خشونت آمیز به ویژه در تولید دلسوز مطبوعات پوشش.

او همچنین نشان می دهد که هنگامی که معترضان آغاز اموال تخریب و خشونت مخالف اتفاق می افتد و اخبار در دستور کار جمعی و نظر تغییر به "کنترل اجتماعی" اولویت کمک کرد که نیکسون برنده در سال 1968.

تظاهرات توده ای کار می کنند به عبارت دیگر اما غارت و اختلال در حال معکوس. این شور را گناه: تکرار Wasow را یافته است که راهپیمایی خوب است اما غارت و خرابکاری در حال معکوس.

یک کارمند سابق برای برنی ساندرز در پاسخ به شور است صدای جیر جیر در Progressphiles می گویند: "ما نیاز به رسمیت شناختن نقش نقش داده ها در این گفتگو." و به طور خاص "با استفاده از آن به دیکته چگونه BIPOC [سیاه بومی و مردم color] باید احساس و اعتراض مضر است."

شور نمی گویند که اعتراض مضر است; او گفت که شورش مضر است. و او نمی گویند که داده ها باید دیکته مردم چگونه احساس می کنید. و در حالی که یک دانشمند داده است tweet یک علوم سیاسی کاغذ نباید حرف آخر را در جنبش اجتماعی تاکتیک معقول پاسخ به شور خواهد بود برای مقابله با نوعی دیگر از شواهد. به جای این گفت و گو به دنبال یک الگوی مترقی در محافل که اغلب شامل ساخت شواهد رایگان ادعاها در مورد چگونه اعضای گروه های مختلف احساس راحتی کنید.

در اواخر ماه مه زمانی که blowup اتفاق افتاده نظرسنجی YouGov نشان می دهد که این تظاهرات به طور گسترده ای دیده می شود توسط سیاه و سفید آمریکایی و همچنین به عنوان سفید پوستان — به عنوان به طور قابل توجهی inflected با خشونت است.

YouGov

دو روز بعد یک نظرسنجی رویترز نشان داد که "تعدادی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها گفت: آنها پشتیبانی تظاهرات مسالمت آمیز اما اعتقاد بر این صدمه به اموال تضعیف اعتراض ها شود. کمتر از یک چهارم از آمریکایی ها گفت: خشونت یک پاسخ مناسب."

تحت شرایط شور بود که افزایش دقیق حق موضوع — پایدار صلح آمیز تظاهرات می تواند به علت فوق العاده به خصوص اگر ملاقات (به عنوان آنها در واقع شدند) با سوء استفاده دولت از پاسخ اما پایدار اعمال خشونت و تخریب اموال می تواند به آن صدمه دیده است. به رسمیت شناختن این, بسیاری از معترضان به طور فعال در پا را امتحان کنید و متوقف خرابکاری. سیاه و رهبران سیاسی اعم از Keisha لنس کف و جان لوییس به Ilhan عمر محکوم غارت و خرابکاری. اما جنبش های سیاسی نمی تواند زندگی می کنند در انتخاب مقامات شهود به تنهایی. به همین دلیل آنها باید رای گیری و تجزیه و تحلیل داده ها عملیات و این که چرا آنها نیاز مردم قادر به صحبت کردن و بحث در مورد تجارت آف.

این است که به طور کلی مسئله در مورد هنجارهای گفتمان به جای یک موضوع خاص در مورد یک فرد توييتها. سیاست مترقی در ایالات متحده انجام شده توسط ائتلاف نامتجانس موضوع گروه هایی که نیاز به کار با هم برای پیشرفت. مدیریت است که ائتلاف دشوار است. و اگر شرکت کنندگان در ائتلاف تحت فشار هستند به انتقاد هرگز هر چیزی که انجام می شود به نام یک علت خوب است آنها قادر خواهد بود برای دیدن و یا مقابله با تجارت آف در یک لازم است راه.

برای مثال در حالی که من در گزارش جو بایدن را تا حدودی تعجب آور ضعف با رای دهندگان اسپانیایی, یکی, لاتینی دموکرات این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به شعارهای ممکن است خاموش کردن طبقه کارگر اسپانیایی. اما او پس leery دیده می شود و در هر سه ماهه عنوان کرد و گفت یا انجام هر چیزی مهم از پل که او نمی خواهد می گویند هر چیزی در مورد آن را روشن یا خاموش کردن سابقه بوده است. "من نه دست که" بود و دیگری پاسخ به پرس و جو در مورد امکان تنش است.

تا مطمئن شوید که وجود دارد دیگر دیدگاه ها در بایدن و اسپانیایی است. استفانی والنسیا از Equis تحقیقات گفت: من او را نمی بینم مشکل با BLM لفاظی و لاتین رای دهندگان. او گفت که آن را به عنوان "یک فرصت و نه یک چالش; فرصت برای متحد کردن جنبش است."

A chart showing an opinion poll on policing. مرکز تحقیقات پیو

اما والنسیا بیشتر دیپلماتیک فریم هنوز هم حاوی این مفهوم است که یک مسئله وجود دارد به بحث در مورد چگونه این شعار با اسپانیایی. کار از فریم عدالت اجتماعی و بلاغت در راه است که بهینه سازی شده برای پیروزی در انتخابات نیاز به کار واقعی و اطلاعات و تجربه و تمایل به تنظیم تاکتیک برای به دست گرفتن به جای هدر دادن این فرصت برای بسیج یک ائتلاف وسیع است.

اخیر پیو نظرسنجی برای مثال نشان داد که Latino دموکرات ها بسیار شک و تردید از کاهش بودجه پلیس از آنها سیاه یا سفید همسالان — بخشی از یک الگوی سازگار پلیس بیشتر پسند ،

فعالان و طرفداران بدیهی است که نمی تواند اجازه رای گیری فوری دیکته کردن همه چیز آنها می گویند و انجام می دهند. اما اطلاع رسانی سیاسی خود را در کار با اطلاعات در مورد افکار عمومی حس مشترک است. و برای که به اتفاق مردم باید قادر به انجام چه شور بود — بالا بردن سوال در مورد تجارت آف backlashes و مشکلات بالقوه حتی زمانی که احساسات در حال اجرا هستند ، مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت نسبی با Latinos در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را ممکن است مهم نیست پس از او از دست دادن انتخابات به شدت به طور کلی. اما او را به انجام این کار در راه است که بیشتر تایید Wasow اصلی یافته و ارزش بحث در مورد آنها.

Punchline به همه این است که نگرانی مردم مانند شور در مورد اینکه آیا ممکن است در اعتراض به واکنش می تواند افزایش تهمت تا کنون به نظر می رسد اشتباه است. که باعث می شود آن را آسان به اخراج همه چیز به عنوان یک طوفان در یک قوری یا عجیب و غریب یک را با هیچ فرستد. اما واقعیت این است که وجود دارد گسترده و تا حدودی تاثیرگذار فشار را به استدلال می کنند که حتی بحث در مورد امکان یک واکنش بود نژادپرستانه و نادرست است.

یکی از دلایل بزرگ این واکنش شدید وارد کرده است هر چند واقعی است اعتراض سازمان را رد کرده و ضد ضد شورش فوری اجماع در آنلاین پیشرو محافل و تلاش برای ساخت منظم و موثر جنبش. آنها در پیوست این توسط اکثریت قریب به اتفاق از مقامات منتخب در سراسر کشور است. سپس در خط با Wasow را پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن بی قانونی در خشونت علیه معترضان در میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید ایجاد شده در افکار عمومی واکنش در برابر او.

دموکرات ها نیز بهره مند شده و در طول این زمان از این واقعیت است که خود را presumptive نامزد بایدن طولانی ایستاده بود از میدان در مخالفت با ایده های منفور پلیس لغو جنبش است. و او را با توجه به پوشش در این با اعضای ارشد کنگره سیاه حزبی مانند جیمز Clyburn که به سرعت قرار دادن kibosh در پلیس defunding به عنوان یک خانه دموکراتیک اولویت است.

که همه این است که به می گویند که وضعیت در جهان واقعی است و تقریبا به عنوان وخیم به عنوان کسانی که به صرف بیش از حد زمان خواباندن در توییتر گلخانه فکر می کنم. حزب دموکرات عمدتا اجرا توسط مردم محسوس در حالی که حزب جمهوری خواه است که عمدتا اجرا توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما مسئله این است که تقریبا خیلی جزئی به عنوان deflationists آن را خارج می شود. مردم با نادرست views قادر به دریافت فعالان اخراج و ارائه آنها را unhirable. آنها قادر به خاموش کردن بحث در listservs به معنای برای بحث تاکتیکی. و بیشتر از همه آنها ایجاد یک محیط که در آن بسیاری از مردم احساس می کنند نیاز به سازمان دیده بان کلمات خود را با دقت بسیار.

وجود دارد یک اصل گفت و شنود در مورد اینکه آیا ادعاهای ساخته شده از طرف نژادی عدالت باید به موضوع نقادانه. این شور داستان مبهم و پایان دادن به — ادامه اشتغال تحت پوشش محرمانه — نشان می دهد که پاسخ چشمگیر "فقط زمان خواهد شد بگویید."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن