'شما به تنهایی نیست': این بیماری همه گیر است و باعث افزایش اضطراب. در اینجا چگونه برای دریافت کمک

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:10 PM EDT Jun 22, 2020ثانویه چالش سلامت کشور گسترده است و با تو

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399

ثانویه چالش سلامت کشور گسترده است و با توجه به اثر دومینو از coronavirus همه گیر ضد نژادپرستی تظاهرات و رکود اقتصادی: افزایش حملات افسردگی و اضطراب است.

تماس از سراسر کشور به اتحاد ملی در بیماری های روانی تلفنی برای درخواست کمک به افزایش 65% بین ماه های مارس و ژوئن. علاوه بر این آمریکایی ها گزارش آنها unhappiest آنها بوده است و در 50 سال با توجه به COVID پاسخ ردیابی مطالعه دوشنبه منتشر شد. این کشور در آینده است که یک منبع قابل توجهی از استرس که برای بیش از 80 درصد از این کشور در بزرگسالان با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه از انجمن روانشناسی آمریکا.

در Coachella Valley, the آیزنهاور سلامت سلامت رفتاری درمانگاه را تجربه کرده است یک افزایش در تقاضا برای درمان قرار ملاقات پس از همه گیر شروع به ویژه با ارجاع برای اولین بار بیماران از دیگر پزشکان مراقبت های اولیه در منطقه گفت: دکتر سام Elsanadi, آیزنهاور سلامت رفتاری مدیر پزشکی.

آیزنهاور سلامت بود تماس گرفتن "راست و چپ" در آغاز شیوع Elsanadi گفت و تلاش برای پاسخ به این دلیل که درمانگاه شد تا حدی بسته به علت اقامت در خانه سفارشات. در نهایت رانچو مایراج بیمارستان گسترش پزشکی از راه دور گزینه های که آن را ممکن است به جای افزایش درخواست وقت ملاقات.

حفاری عمیق تر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

محلی: در اینجا چگونه پیشنهاد COVID-19 قانون می تواند تاثیر Coachella Valley

"این داده ها به ما می گوید که مردم تجربه سطوح بالایی از اضطراب و افسردگی گفت:" سپیده دم قهوه ای, نامی مدیر تعامل جامعه. "آنها رسیدن به اطلاعات در سراسر درمان و منابع اما تقریبا تمام نیاز پشتیبانی اطمینان و تشویق."

برای برخی از تجربه زندگی را از طریق زمان همه گیر استرس زا است به دلیل آن ترکیبی از دو مشکل روانی متحده: سطح بالایی از عدم اطمینان و نداشتن کنترل و گفت: کیت که sweeny یک دانشگاه کالیفرنیا-ریورساید استاد روانشناسی که تحقیقات چه دوره ای از عدم قطعیت می توان آسیب رساندن به رفاه.

"ما برخی از کنترل در مورد خود ما را در خطر قرار گرفتن در معرض ویروس اما ما هیچ کنترل بیش از زمانی که اقتصاد بازگشایی و یا هنگامی که ما می تواند به بازگشت به کار" سرگرد گفت. "آن پایین می آید به این واقعیت است که ما فقط نمی باید کنترل و ما نمی دانیم که آنچه که در آینده به نظر می رسد.

"است که بسیار ناراحت کننده به محل در یک سطح اساسی."

چرا همه گیر باعث افزایش اضطراب و افسردگی

مردم در حال حاضر دچار استرس مزمن به علت عمر از این بیماری همه گیر -- این می تواند در نتیجه بیماری و اختلال خواب است. افرادی که سابقه اضطراب و افسردگی قبل از همه گیر هستند بیشتر احتمال دارد به اوج واکنش به این جدید مزمن عوامل استرس زا از کسانی که نمی دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به سلامت روان از قبل.

علاوه بر این استرس پایدار نیز از نگرانی های خاص برای کسانی که مبتلا به سیستمیک عوامل استرس زا — فقر و تبعیض و عدم فرصت — به عنوان آنها کمتر مقابله منابع است.

"بدن ما در پاسخ به استرس می شود صرف کردن به سرعت نسبتا" سرگرد گفت. "هنگامی که استرس مزمن می شود, آن مالیات و سیستم های ما به شدت و می تواند در بلند مدت ایجاد اختلال در ما چگونه سیستم کار می کند در پاسخ به استرس است."

رشد انسان در پیش بینی و کنترل و داشتن امن حس ایمنی گفت: دکتر آنیتا Chatigny یک روانشناس در کویر مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز. هنگامی که آن گرفته شده و دور آن را تکان مردم احساس امنیت ارسال آنها را به بیش از حد هوشیار جستجو برای آن.

"بسیاری از اوقات هنگامی که ما نمی باید ایمنی" Chatigny گفت: "ما ناب و کشف دلایل ما احساس آسیب پذیر است. ما دائما در حال نشخوار در مورد آسیب پذیری ما و دائما در حال یاد آوری در مورد چیزهایی که ما لازم نیست که کنترل بیش از است."

'اوج بحران': آمریکا در بحران و بهداشت روانی بحران بافندگی بعدی

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

رایج اوایل شاخص های افسردگی در حال تغییرات در خواب و/یا اشتها براون گفت. "هر زمان که یک فرد در زندگی روزمره تحت تاثیر قرار در راه منفی, آنها باید در نظر چه تغییر," قهوه ای اضافه شده است. اضافی علائم افسردگی شامل مداوم احساس بی تفاوتی غم و اندوه و احساس گناه و ناامیدی است که می تواند منجر به بیش از حد گریه و تحریک پذیری و یا انزوای اجتماعی.

اضطراب می تواند به عنوان overreactive استرس است که نسبت به این موضوع براون گفت. این می تواند منجر به بی قراری و تحریک پذیری, مسابقات, افکار نگرانی بیش از حد و ترس و بی خوابی است.

چگونه به مقابله با عوامل استرس زا

چگونه می توانید مردم مقابله به همه گیری همچنان ادامه دارد? کارشناسان توصیه می کنند در تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض عوامل استرس زا است. برای مثال تنظیم یک محدودیت به مقدار اخبار منفی مصرف شما هر روز با تنظیم کردن تلفن خود را. و یا با استفاده از انرژی که به یک طرح برای چگونه به آن آدرس.

اگر شما زای ترس از ابتلا COVID-19 شما می توانید یک چک لیست ذهنی از راه های شما محافظت شده خود را مانند پوشیدن پوشش صورت در عمومی و اجتماعی فاصله. اگر شما نیست, شما می توانید شروع به ساخت یک برنامه برای حفاظت از خود را نیز می تواند کمک به کاهش اضطراب احساسات.

برخی از حواس او را پرت نیست به طور موثر مقابله با عوامل استرس زا ،

"مردم به طور معمول بد در حق دانستن نوع از حواس او را پرت" سرگرد گفت. "مردم سعی در منطقه است و نه لزوما بهترین چیز برای انجام. Bingeing Netflix بکشد می گذرد اما آن است نه به اندازه کافی فریبنده به مردم ذهن خود را پر تنش ترین نگرانی است."

ورود یک "سعادتمند دولت از جریان" سرگرد گفت: یک جایگزین بهتر است. "جریان" فعالیت های در حال آنهایی که به طور کامل جذب فردی با انجام کاری به چالش کشیدن که در آن پیشرفت را می توان مشخص شده مانند یک پیاده روی.

تابستان در پالم اسپرینگز: در اینجا یک راهنمای چیست (و چه نیست)

نیاز به ورزش ؟ در اینجا 5 افزایش در منطقه پالم اسپرینگز

جریان تمرکز حواس به دنبال لحظات ترس و فکر کردن به آینده و مثبت در آینده همه پربارتر راهبردهای مقابله با استرس از فقط آرامش, سرگرد گفت: حتی اگر مردم ممکن است احساس بیشتر شده به plopping روی نیمکت پس از یک تجربه استرس زا.

مردم نیز باید برای جلوگیری از خود درمانی به عنوان ابزاری برای مقابله; مواد مانند الکل می تواند باعث بدتر افسردگی و اضطراب Elsanadi گفت.

"مردم پیدا کردن آن مفید به شنیدن آنها نیست تنهایی" سرگرد گفت. "اگر مردم احساس عجیب و غریب و یا بد وجود دارد به یک دلیل ساده که این مخل تجربه. آن را فقط احساس بد به نامشخص است و نه افراد دیگر.

"این احساسات کاملا معقول و طبیعی است و این خوب است اگر شما احساس بد به خاطر آن است که وضعیت بد است."

'شما به تنهایی نیست'

نی نی Worku اورژانس پرستار در مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا به رسمیت شناخته شده این واقعیت است که می توان آن را مفید برای مردم به دانستن آنها به تنهایی نیست در احساس افسردگی و اضطراب است.

Worku که قبلا یک نوازنده حرفه ای قبل از تبدیل به پرستاری شروع به نوشتن و خواندن در مورد تاثیر عمیقی تجربیات خود را در محل کار. دانستن اینکه او تنها کسی نیست که در این بیمارستان که سوگواری از دست دادن بیماران و یا با دست و پنجه نرم پیچیده پزشکی حالات 33 ساله تصمیم گرفت تا شروع به آوردن گیتار خود را به بیمارستان خود را برای کمک به همکاران مقابله با تروما.

"شرایط در اورژانس شروع تأثیر ذهن من, و من فکر می کنم روند باعث شد من به موسیقی گفت:" Worku کار کرده است که در لوما لیندا برای مدت پنج سال.

سپس همه گیر ضربه و فشار در اتاق اورژانس افزایش یافته است. یک سطح جدید از اضطراب آمد از ادامه گمنام, تغییر دستورالعمل و یک منحنی یادگیری برای درک چگونه به آن را حذف اثرات مردم بدن. بنابراین در اواسط ماه مارس او و برخی دیگر از همکاران راه اندازی یک گروه پشتیبانی برای پرستاران برای ایجاد یک فضای امن برای بحث در مورد تجارب خود را.

"من در حال حاضر خواندن تعداد زیادی از مقالات در مورد بار در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رایت کردن رای دوم قربانی سندرم و چگونه ما در امان نیستند از آن" Worku گفت. "هنگامی که COVID-19 ضربه در اواسط ماه مارس شما می توانید تقریبا متوجه آن در هوا در محیط مراقبت های بهداشتی. وجود این فشار اضافی در حال حاضر که تأثیر ما.

"من می خواستم برای ایجاد یک پلت فرم خود را به مطمئن شوید که ما مراقبت از خودمان را به عنوان ما در زمان مراقبت از دیگران است."

Worku به یاد می آورد گوش دادن به فریادهای پدر و مادر که از دست یک کودک به تماشای یک راننده مست از خواب بیدار تنها به تحقق بخشیدن به آنها از دست رفته خود را بهترین دوست و خدمت به بالین پشتیبانی در حالی که کسی که گذشت همه در پنج سال گذشته.

با وجود این تلاش و موقعیت های چالش برانگیز Worku در تلاش برای باقی می ماند و امیدوار.

"من راه می رفت به موقعیت های بی شماری که از لحاظ عاطفی من چالش و سوال بسیاری از چیزهایی مانند امید," او گفت:. "اما من نمی آمد به این محیط برای تبدیل شدن به jaded و حتی اگر من در یک محیط که در آن من دیدن برخی از سخت ترین چیزهایی که من باید برای خودم بپرسید چگونه می توانم دیدن نور گذشته تاریکی؟"

در آهنگ های خود را, او تلاش می کند تا پاسخ خود را طولانی سوال.

"ترانه یکی از آهنگ های من می گویند" من را دیده اند و زندگی آرامی محو شدن ... اما در همه چیز من را دیده اند, عشق, باقی مانده است,'" Worku گفت.

چگونه هر کسی می تواند کمک کند

برای بسیاری از این بیماری همه گیر در زمان دور این فرصت را برای هر دو گروه حمایت و حضوری مشاوره خدمات. بسیاری از ارائه دهندگان تبدیل شده اند بیشتر نوآورانه در چگونه آنها ارائه پشتیبانی به مشتریان از راه دور از طریق ویدیو چت. پزشکی از راه دور تبدیل به قابل دسترس بیشتر را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید مدیکر برای پوشش خدمات در پایان ماه مارس.

"در گذشته, پزشکی از راه دور در دسترس بوده است اما نه به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جریان اصلی رویکرد روان درمانی" گفت: Chatigny بیابان منطقه ای روانشناس. "چیزی که آنها پیدا کردن در حال حاضر است که وجود دارد مردم در شمال کالیفرنیا که در حال حاضر می تواند درمان کسی که در جنوب کالیفرنیا پس جغرافیایی موانع مراقبت متوقف شده است."

علاوه بر این Chatigny گفت: افراد نباید اشتباه اجتماعی فاصله با انزوای اجتماعی است که می تواند بیشتر نان احساس افسردگی. افراد نیز باید در رسیدن به عزیزان و یا دیگران را در درون خود دایره پشتیبانی از طریق تلفن و یا از طریق چت تصویری نیز هست.

اگر کسی دچار افکار خودکشی آنها باید بلافاصله تماس 9-1-1 یا سر به نزدیکترین اورژانس اتاق Elsanadi گفت. اتاق اورژانس است به طور کامل مجهز به پزشکان و مددکاران اجتماعی که آموزش دیده در این نوع از مراقبت.

آیزنهاور سلامت شاهد افزایش بیماران دچار افکار خودکشی به ویژه در بیمارانی که در حال حاضر دچار اضطراب و افسردگی قبل از همه گیر. Elsanadi گفت: بسیاری از بیماران خود گفت: احساسات خود بودند باعث نگرانی بیش از آینده مالی خود را.

"مردم باید به دنبال کمک و پنهان نیست (چه آنها احساس) و یا نگه داشتن آن در داخل" Elsanadi گفت. "آن را نمی ممکن است به خودی خود و این به آن معنا نیست دارو, است, پاسخ, اما فقط صحبت کردن با یک مشاور یا روانشناس می تواند کمک کند ... و با پزشکی از راه دور در حال حاضر مردم حتی نمی باید به ترک خانه خود را در حال حاضر به انجام این کار است."

اگر شما در حال تجربه علائم اضطراب و یا افسردگی است که مداوم در حال تبدیل شدن بیش از حد به خرس یا تأثیر توانایی خود را برای انجام مشترک فعالیت های روزانه رودخانه شهرستان دارای یک تنوع از منابع برای ساکنان.

ریورساید و دانشگاه نظام سلامت - سلامت رفتاری و اتحاد ملی از بیماری های روانی هر دو ارائه شده خورشید صحرا با لیست منابع قابل دسترس برای همه است.

در اینجا که در آن برای پیدا کردن کمک در Coachella Valley:

  • مراقبت خط (800) 706-7500: جامعه دسترسی ارجاع ارزیابی و حمایت از خط در دسترس است ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه با منابع در زبان انگلیسی و اسپانیایی. گوشی های پاسخ داده شده توسط Riverside County مجوز پزشکان که ارائه پشتیبانی مداخله در بحران و اتصالات سرپایی و بستری و منابع موجود در جامعه.
  • نظیر ناوبری خط (888) 768-4968: مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ همکار جهت خط اتصال شما به کسی که در حال حاضر دوره نقاهت خود را از مسائل مربوط به سلامت روان در شهرستان ریورساید. آنها را به شما صحبت کردن در مورد چگونه شما احساس و مستقیم شما را به منابع است که می تواند کمک کند.
  • 2-1-1 جامعه اتصال: با شماره گیری 2-1-1 رودخانه شهرستان ساکنان متصل به اطلاعات محلی تدریس خصوصی در خانه برای افراد در بحران است. بسیاری از مردم با آن آشنا هستند این منابع به عنوان یک محل می شود در ارتباط با مسکن و غذا و درآمد کمک کند. منابع طرفداران نیز قادر به رسیدگی به نیازهای بهداشت روان.
  • اتحاد ملی و بیماری های روانی Coachella Valley (888) 881-6264: فوری را فراهم می کند پشتیبانی و سلامت رفتاری منابع ارجاع به ساکنان از پالم اسپرینگز به Salton Sea.
  • Riverside County 24/7 بهداشت روان در مراقبت های فوری پالم اسپرینگز (442) 268-7000: اگر شما در حال تجربه افکار نگران کننده و نیاز فوری به کمک این کلینیک قادر به فورا اتصال شما به مشاوره پرستاری و ارائه روانپزشکی, دارو, در صورت نیاز. هر کس خوش آمدید, بدون در نظر گرفتن بیمه و یا توانایی پرداخت هزینه برای خدمات. کلینیک باز 24/7 و هیچ وقت مورد نیاز است فقط راه رفتن در. 2500 N. کف دره عمیق و باریک دکتر Ste. A4 پالم اسپرینگز.
  • بحران ثبات واحد در Indio, (760) 863-8600: برای افراد دچار افکار نگران کننده و نیاز فوری به کمک آنها می توانید به درمانگاه در 47-915 واحه سنت, Indio.
  • ملی پیشگیری از خودکشی خط (800) 273-بحث: خط تلفن در دسترس است 24/7.
  • منابع آنلاین: رفتن به 7cups.com برای رایگان چت آنلاین برای حمایت عاطفی و مشاوره در زبان انگلیسی یا اسپانیایی و یا هزینه برای خدمات آنلاین درمانی با مجوز بهداشت روان حرفه ای. رفتن به 18percent.org برای یک همکار به همکار پشتیبانی آنلاین جامعه برای مردم تجربه طیف وسیعی از مسائل مربوط به سلامت روان., رفتن به virusanxiety.com برای همه گیر خاص بهداشت روان پشتیبانی می کند.
  • منابع بیشتر: برای جستجوی بیشتر سلامت رفتاری ارائه دهندگان خدمات و منابع در شهرستان ریورساید رفتن به بخش منابع سایت در riverside.networkofcare.org/mh یا به اهمیت خط در وب سایت up2riverside.org/ یا کلینیک ملی جستجو در FindTreatment.gov.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن