یک رویای به تعویق افتاد: گلف بازان نا امید اما درک لغو باز مقدماتی

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:26 PM EDT 21 مه سال 2020جف Fortson می داند که چرا انجمن گلف ا

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

جف Fortson می داند که چرا انجمن گلف ایالات متحده آمریکا تصمیم به لغو محلی و مقطعی واجد شرایط برای آمریکا باز خواهد شد که بازی در ماه سپتامبر. او فقط مطمئن نیستم که باز است به خوبی باز کنید.

"شاید نام آن ایالات متحده دعوتی" گفت: Fortson یک نخل کویر گلف باز است که در آنچه که او تخمین زده است که 40 مختلف USGA مقدماتی حوادث از جمله شاید یک دوجین محلی و مقطعی مقدماتی برای ایالات متحده باز است.

در حالی که Fortson هرگز ساخته شده در این زمینه از قهرمانی ملی, او می داند که هیچ مقدماتی به معنی بازیکنان مانند او را در سراسر این کشور نمی خواهد شانس به زندگی می کنند رویای این سال است.

"که بخشی از مسابقات گفت: Fortson که بازی های برگزار شده است در دو USGA قهرمانی. "شما می تواند واقعا خوب باشگاه حرفه ای و یا یک تازه کار, و آنها می توانند آن را از طریق مقدماتی و در یک دنیای کامل, 'قلع جام جهانی, شما می توانید از هیچ کس و یا ناشناخته و بالقوه برنده شوید."

یک واقعیت جدید: TaylorMade رویداد نشان می دهد که چگونه coronavirus ممکن است تغییر گلف در تلویزیون

Coachella Valley: R. D. هوبارد درک قدرت تلویزیونی گلف به بازار Bighorn

لغو مسابقات مقدماتی هستند در نتیجه از COVID-19 همه گیر که در حال حاضر به تعویق افتاد باز مقدماتی و لغو برخی از USGA حوادث به طور کامل. در بیابان محلی واجد شرایط برای آمریکا باز است و عملا خود را در فصل پنج مسابقات مقدماتی بازی های برگزار شده در ماه مه در اغاسی برمودا تپه های هندی ریج و اندلس باشگاه های کشور و کلاسیک. مقدماتی به حرفه ای یا هر کار با یک نقص شاخص 1.4 و یا پایین تر است.

باز خود را به بازی می شود اما در ماه ژوئن موکول شده است برای سپتامبر. 14-17 در بالدار پا باشگاه گلف در خارج از شهر نیویورک است.

به طور سنتی حدود نیمی از 156-بازیکن ایالات متحده در زمینه باز باعث قهرمانی طریق مقدماتی برخی از شروع در بیش از 100 سایت های محلی و دیگران معاف به یک دوجین مقطعی حوادث. نزدیک به 10 ، 000 گلف بازان ثبت نام برای مسابقات مقدماتی هر سال از دبیرستان ستاره به باشگاه حرفه ای و mini-تور جانبازان به دنبال حدود 75 نقاط به باز کردن. بقیه فیلد پر شده است توسط حرفه ای های بالا مانند تایگر وودز و دفاع از قهرمان باز گری جنگل.

نادر به ایجاد زمینه

این نادر است برای یک بازیکن به بیرون آمدن از مقطعی مقدماتی و برنده کفش — آخرین به انجام آن شد لوکاس گلوور در سال 2009 -- و حتی بیشتر نادر برای یک بازیکن به کار و راه خود را از طریق محلی و مقطعی مقدماتی را در این زمینه باز است. شاید دو یا سه نفر از محلی مقدماتی در سراسر کشور را در این زمینه باز و سپس هدف خود را فقط ممکن است به 36-برش سوراخ و بازی در آخر هفته. آخرین باز برنده است که بازی در محلی مقدماتی که سال الیور مودی در سال 1969.

وارن Pieno, دستیار حرفه ای در Toscana کشور باشگاه در چاه می داند آنچه در آن است به انجام برسانند که رویای داشتن برتر ایالات متحده در سال 2007 از طریق محلی و مقطعی مقدماتی.

"من همیشه از بازی در این, رویداد, مهم نیست چقدر پیر من هستم" Pineo گفت. "من همیشه از بازی در آن است."

که در سال 2007 باز در افسانه Oakmont باشگاه های کشور در پنسیلوانیا Pineo تلاش برای عصبی 44 در باز نه اما بسیج با 38 در پشت نه برای یک روز اول 82. او به خوبی در تیراندازی 72 در روز دوم و شناور در اطراف خط برش قبل از از دست رفته آخر هفته بازی چهار عکس.

باز تجربه خود را تغییر ادراک از محلی مقدماتی.

"این کاملا یک شانس برای بازی در ایالات متحده باز است. اگر شما تا به حال از من خواست قبل از من واجد شرایط من گفت که فقط یک شانس برای بازی در مقدماتی," Pineo گفت. "اما زمانی که من واجد شرایط به صورت مقطعی در سال 2004 و پس از آن زمانی که من ساخته شده در سال 2007 من واقعا هیجان زده در مورد آن. بنابراین در حال حاضر این فرصت را به بازی در فضای باز است."

حتی با شانس برابر آنها گلف بازان هنوز پر کردن زمینه های محلی مقدماتی که در آن حدود 80 یا 90 گلف بازان بازی 18 سوراخ و یا شاید پنج پست اسکله به 36 سوراخ مقطعی بازی.

"من امضا شد تا به صورت مقدماتی در برمودا دونس گفت:" کریس Gilley سر pro در لا کوئینتا باشگاه های کشور است که دو برابر واجد شرایط برای بیمه کشاورزان در سن دیگو در تور PGA. "من سعی می کنم برای ثبت نام در هر سال است. من لذت بردن از انجام آن, اما من بیش از حد احساسی به آن متصل است."

در حالی که Fortson ساخته شده است آن را به مقطعی مقدماتی دو بار Gilley هرگز آن را از طریق به مرحله دوم باز مقدماتی. او اذعان می کند آن خواهد بود عجیب و غریب برای دیدن هیچ مقدماتی در زمینه کفش در پا بالدار.

"این یک موضوع داغ برای بازیکنان چه ایالات متحده باز خواهید به نگاه مانند" گیلی گفت. "این در حال رفتن به نگاه متفاوت است. آن را به نگاه کمی مانند دیگر رشته های. من واقعا دیده می شود معافیت لیست بنابراین من نمی دانم که چگونه آنها می رویم به آن را انجام دهد و یا اگر وجود خواهد داشت کمتر بازیکنان است."

زمینه های مختلف برای سال 2020

گیلی گفت که او بیش از حد نا امید در USGA تصمیم گیری با توجه به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است در حال حاضر این بهار. در علاوه بر این به باز کردن مقدماتی USGA این هفته لغو اردوی ملی در مسابقات قهرمانی اواسط تازه کار, زنان اواسط تازه کار, ارشد و ارشد زنان ، آن چهار پیوستن به دیگر وقایع که در حال حاضر لغو شده است: آماتور چهار توپ, زنان تازه چهار توپ, ارشد, باز, زنان ارشد است و هر دو تاریخ و زمان و تاریخ و دختران شد.

"دیدگاه من به عنوان یک بهتر-از-متوسط-بازی, باشگاه, نرم افزار, من, شخصا, من که نا امید" گیلی گفت. "هنگامی که چیزهایی بودند که اعلام کرد می توان گفت آره من دیدم که آره من تو را دیدم که در حال آمدن است."

Fortson که در اواسط کار نهایی و در چهار توپ فینال با همکار سابق نخل کویر دبیرستان ستاره مایکل والتون گفت: او می داند که تغییر باز معافیت نمی شد تصمیم گیری آسان برای USGA و اضافه کرد که همه گیر شده و همه چیز را سخت تر برای بازیکنان و سازمان است.

"من پیدا کردن آن را دشوار است به توان بیش از حد بحرانی از USGA," Fortson گفت. "وجود دارد انواع قطعات به آنچه می رود به این هر دو سمت سلامت و (روابط عمومی) طرف است."

"همه چیز عجیب است" Pineo گفت. "من کمی نا امید اما من به طور کامل درک چرا آنها نمی خواهد آن را انجام دهد در این سال است."

Fortson گفت که او برنامه ریزی شده بود در بازی در سه و شاید چهار USGA مقدماتی این سال و این که ممکن است شامل یکی دیگر از اجرا در ایالات متحده باز است.

"این چیزی است که یک بازیکن خوب و رقابتی خوب بازیکنان حرفه ای و یا تازه کار در مورد رویای یک فرصت دوباره به بازی بهترین در جهان" Fortson گفت.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب