اقدام مثبت خواهد بود در کالیفرنیا رای گیری در ماه نوامبر

توسط هانا Wiley ساکرامنتو زنبورمنتشر شده 5:57 PM EDT Jun 24, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رای دهندگان

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در ماه نوامبر آیا برای بازگرداندن اقدام مثبت پس از نمایندگان مجلس با تصویب یک پیشنهاد پنج شنبه درخواست از آنها برای لغو 25 سال است که قانون ممنوعیت نظر از نژاد و جنسیت و رنگ و قومیت و یا منشاء ملی پذیرش در دانشگاه های اشتغال و پیمانکاری.

در یک 30-10 سنا رای مجلس متمم قانون اساسی 5 امن لازم دو سوم اکثریت مورد نیاز برای ارسال این اقدام به لغو گزاره 209 به رای دهندگان در نوامبر. 3 انتخابات. تنها یک جمهوریخواه دولت سناتور. اسکات ویلک سانتا کلاریتا رای برای اندازه گیری.

برای دو ساعت سناتور بحث نیاز به دوباره چندین دهه سیاست های دموکرات ها گفت: در طول تاریخ محروم و کالیفرنیا از رنگ در کسب و کار و در دانشگاه های سراسر متنوع ترین دولت در کشور است. آنها بازگو تجارب خود را با نژادپرستی و یهودی ستیزی و ضد تجاوز احساسات به استدلال می کنند در حمایت و یا مخالفت با این لایحه.

"من می دانم که در مورد تبعیض. من آن زندگی می کنند هر روز. ما در آن زندگی می کنند در این ساختمان گفت:" دولت آمریکا به مردم ایران ، استیون برادفورد D-Gardena, که سیاه و سفید است. "ترک دروغ گفتن به خودتان و گفت: مسابقه یک عامل نیست ... سنگ بستر که ما در این کشور است که بر اساس نژاد."

برادفورد گفت: ACA 5 نمی ایجاد اشتغال یا پذیرش "سهمیه" اما کمک خواهد کرد اضافه کردن "انصاف و فرصت" برای کالیفرنیا ساختمان آینده است.

ملیسا Melendez: 'این است که حداقل نژادپرستانه کشور در این سیاره'

مخالفت با این اقدام دولت از سوی دیگر ، ملیسا Melendez R-لیک ال سینور رد این ایده است که نژاد پرستی تا به حال چنین تاثیر عمیقی گذاشت.

"من آشکارا رد این تصور که این دولت نژادپرست است یا این که این کشور نژادپرستانه" Melendez گفت. "این حداقل نژادپرستانه کشور در این سیاره است."

این بحث تا حد زیادی در مرکز کالیفرنیا شناخته شده بین المللی سیستم های آموزش عالی است که چند سناتور گفت: در طول تاریخ محروم و کم درآمد کالیفرنیا از رنگ.

Latinos را تا نزدیک به 40 درصد از دولت 40 میلیون نفر اما نشان دهنده کمتر از 25% از دانشگاه کالیفرنیا 2019 سقوط ثبت نام. حدود 6 درصد از کالیفرنیا هستند آفریقایی, اما در هر دو UC و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در 4 درصد از دانش آموزان سیاه و سفید هستند.

در حال حاضر, آسیایی-آمریکایی ها نشان دهنده 15 درصد از جمعیت کالیفرنیا اما 16% و 33% در CSU و UC بود.

آسیایی-آمریکایی قانونگذاران باید برای هفته تقسیم شده در ACA 5 هر چند آسیایی اقیانوس آرام جزایر قانونی انجمن به طور رسمی تایید اندازه گیری در روز دوشنبه. آنها می گویند بسیاری از موکلین خود در حمایت از اقدام مثبت اما پارلمانی اذعان کرد: "همه ما از جوامع هنوز متقاعد" در لغو گزاره 209.

"چرا ما حمایت ACA 5? از آنجا که ما درک می کنیم که در زمانی که شما رسیدن به کالج روند درخواست ساختاری نژادپرستی تضمین است که مردم در همان نقطه شروع مهم نیست که چه استعداد خود است" گفت: دولت بهداشت ، ریچارد پان ساکرامنتو دموکرات و معاون رئیس جلسه.

اما بر خلاف او دموکراتیک همکاران وزارت امور خارجه بهداشت ، Ling Ling چانگ R-دیاموند گفت: تجربه خود را با ضد آسیایی نژادپرستی بود که چرا او رای مخالف ACA 5.

"همه ما شنیده در مورد 'کونگ آنفولانزا و چگونه, آسیایی, آمریکایی ها درمان می شوند چون از COVID در حال حاضر" چانگ گفت: ارجاع تبعیض نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد استفاده برای کوروناویروس.

"دانستن این تاریخچه آن باعث می شود من غمگین رک و پوست کنده که امروز این لایحه است rescinding بسیار ساده اما قدرتمند زبان از قانون اساسی ما است که باعث می شود آن را غیر قانونی به تبعیض در برابر کسی که به قومیت یا نژاد در دوره عمومی استخدام" چانگ گفت. "پاسخ به تبعیض است و تبعیض است."

نگاه دوم پس از 25 سال

پان توافق کردند که تبعیض علیه آسیایی ها شکوفا شده است در طول همه گیر اما گفت که او تا به حال به یک نتیجه گیری های مختلف در چه اقدام مثبت را انجام داده است برای جامعه خود از چنگ بود.

در پایان, سناتور, توافق اجازه دهید به یک نسل جدید از کالیفرنیا رای دهندگان تصمیم می گیرید با توجه به دولت از سوی دیگر ، هالی میچل D-لس آنجلس "آنچه را عادلانه و درست و چه حقوق صاحبان سهام به نظر می رسد از چشم انداز خود را."

ACA 5 دریافت کرده است حمایت های بیشتر در هفته های اخیر به عنوان ملت چنگ زدن با مرگ یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

Assemblywoman شرلی وبر سن دیگو دموکرات و بیل نویسنده گفت: در اوایل این ماه است که جریان فرهنگی آب و هوا نشان داده شده است "فوری گریه برای سیستمیک تغییر دهید."

"جریان همه گیر و همچنین فجایع اخیر پلیس خشونت مجبور است از کالیفرنیا به اذعان عمیق نابرابری و گسترده نهادی شکست که نشان می دهد که خود را از نژاد و جنسيت هنوز مسائل ...," او گفت:. "ACA 5 اجازه می دهد کالیفرنیا به دوباره و بیان دیدگاه های خود پس از 25 سال است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب