پالم اسپرینگز شورای شهر حفظ ممنوعیت اجاره کوتاه مدت, اما اجازه می دهد تا استخرهای خصوصی و پارک سگ برای بازگشایی

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:00 AM EDT مه 23 سال 2020پالم اسپرینگز شورای شهر جمعه اعلام

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

پالم اسپرینگز شورای شهر جمعه اعلام کرد که این رای به تراز آن توقیف موقت اجاره کوتاه مدت با دولت است که هنوز به آسانسور موجود در آن به منظور منع استفاده از هتل ها و تعطیلات اجاره برای اوقات فراغت و تعطیلات اهداف است.

محل سکونت صاحبان هنوز مسئول لغو توسط اضطراری دولت منظور و به ادامه به ارائه مسکن برای قربانیان خشونت خانگی و ضروری کارگران کمک با این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

این شورا همچنین لغو سفارشات شهرستان که قبلا بسته استخرهای خصوصی تحت نظارت مالکان انجمن ها و مجتمع های آپارتمانی.

همچنین رهبران شهر انصراف سفارشات که قبلا بسته trailhead پارکینگ و پالم اسپرینگز سگ پارک خواهد شد که بازگشایی برای استفاده در روز شنبه.

کاربران خواهد شد هر چند نیاز به پوشیدن پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله باقی مانده شش فوت از هم جدا.

این تغییرات شد جمعه اعلام کرد به زودی پس از Riverside County اعلام کرد که آن را تا به حال دریافت تاییدیه از دولت برای تسریع بازگشایی مجدد

این به این معنی رستوران می توانید در حال حاضر باز برای ناهار خوردن در سرویس و سالن های مانند مراکز خرید و مراکز نوار و تعویض در دیدار مجاز به بازگشایی با توجه به شهرستان هیئت ناظران صندلی V. مانوئل پرز.

این مرحله دوم در مرحله دوم کالیفرنیا بازگشایی طرح است.

در حال حاضر در شهرستان ریورساید وجود داشته است 6,464 تایید موارد coronavirus و 290 و میر نسبت به ویروس.

از جمعه وجود دارد 194 بیماران بستری با COVID-19 از جمله 64 در بخش مراقبت های ویژه. که افزایش 11 بستری شدن در بیمارستان از روز پنج شنبه.

علاوه بر این مقامات گفت: 4,180 مردم بهبود در شهرستان است که 164 بیشتر بیماران از شنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش توسط Risa Johnson, ملیسا دانیلز و شری Barkas استفاده شده در این گزارش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن