این پروژه های جاده Coachella Valley در حالی توسعه یافته اند که همه گیر شما را در داخل خانه نگه داشته است

کولین اتاگی نخلچشمه های صحرا ی خورشید منتشر شده 10:01 صبح EDT Aug 16, 2020مردم همه گیر کوروناویروس ساکنان را م

توسط NEWSOULS در 26 مرداد 1399

مردم همه گیر کوروناویروس ساکنان را مجبور به محدود کردن فعالیت های در فضای باز از ماه مارس، و بسیاری از ممکن است پروژه های جاده ای که در سراسر دره Coachella و Riverside شهرستان ظهور متوجه شده اند.

خدمه ساخت و ساز در روند بهبود arterials عمده برای ترافیک در جوامع متعدد است. در همین حال، برنامه ریزی برای آغاز پروژه های دیگر در آینده نزدیک در حال انجام است.

تری کاسینگها، یک زن و مرد و مرد و مرد کلترانس می گوید: «اساساً نگهداری و ساخت و ساز کار ضروری است و ادامه داشته است» "اين هنجاري هست که در ميدان وجود دارد."

حجم ترافیک در دوره های قبلی همه گیر که کالیفرنیاها دستور داده بودند در داخل بمونند پایین بود تا از گسترش COVID-19 جلوگیری شود. در حال حاضر رانندگان بیشتری در جاده ها وجود دارد، اما مقامات می گویند ترافیک توسط ساخت و ساز تاثیر نشده است.

در زیر پروژه های بزرگی در سراسر منطقه اتفاق می افتد:

شهر کلیسای جامع

ساختمان سازی در ژوئن در پل یادبود اوفلیا برنایجا در امتداد کلیسای جامع دره درایو بیش از وایت واتر شستشو در شهر کلیسای جامع آغاز شد.

بريجاس که در ۲۶ ژوئن ۲۰۰۶ درگذشت، بيش از ۱۷ سال مدير اجرايی باشگاه دختران و پسران شهر کليسه بود.

پس از تکمیل، پل چهار خط و حدود 600 فوت طول بین Paseo Azulejo و Canyon Shores Drive خواهد بود.

پل مانع از بسته شدن جاده ها خواهد شد که به طور معمول در جریان طوفان های شدید ی که آب های سیل را از طریق شستشو ارسال می کند رخ می دهد. بسته شدن ها در طول تاریخ برای روزها به طول انجامید، و کلیسای جامع کنیون تا حدی در طول طوفان روز ولنتاین 2019 که ریخته شد نزدیک به 4 اینچ بر روی بخش هایی از بیابان در یک روز پاک شد.

کل پروژه حدود ۲۰ میلیون دلار هزینه دارد و تحت پوشش برنامه پل بزرگراه فدرال، انجمن دره مربیلا از دولت ها و شهر کلیسای جامع شهر است. ممکن است در بهار 2022 تکمیل اتفاق بیافتد.

بیشتر: سان پابلو خیابان فاز یک makeover کامل: 'این مانند اتاق خانواده از نخل صحرا'

بیشتر: I-10 به طور موقت به 1 خط بین پالم اسپرینگز، Beaumont رها؛ 40 آزادراه نیز در دست ساخت

مکه

یک توده بزرگ از خاک در امتداد خیابان 66 در مکه قابل مشاهده است و آن را به زودی توسط جاده ای که دسترسی به جامعه unincorporated در نزدیکی دریای سالتون بهبود جایگزین خواهد شد.

در ماه مه ساخت و ساز بر روی پل در سراسر خطوط راه آهن اتحادیه اقیانوس آرام بین بزرگراه 111 و سمت شرق خیابان 66 آغاز شد.

معاون بخش حمل و نقل شهرستان Riverside مجاهد سلامت گفت پروژه های دیگر مانند resurfacings جاده ها و ارتقاء سیگنال در حال انجام در بیابان است، اما تلاش خیابان 66 "مهم ترین در منطقه است."

سلامه گفت: "ما در شش و هفت ماه گذشته تلاش زیادی کرده بودیم تا پروژه ها را سریعتر پیشنهاد کنیم تا اقتصاد ادامه پیدا کند و مردمی در این زمینه به کار گرفته شوند." ما به رسمیت شناخته شده است که متاسفانه برخی از مردمی در تلاش برای حفظ شغل خود و یا کسب و کار خود را باز در این زمان دشوار است، بنابراین این تلاش ما برای انجام بخشی ما در بهترین راه ما می توانیم به عنوان ما در خدمت نیازهای حمل و نقل عمومی است."

پس از اتمام پروژه خیابان 66، وارد شدن و خارج شدن از مکه کارآمدتر خواهد بود.

در حال حاضر، هر کسی که از بزرگراه 86 اکسپرسرای به سمت مکه می ره، باید قبل از اینکه به بزرگراه 111 بره سمت چپ، به سمت شرق در خیابان 66 بره. مسافران پس از آن باید به نوبه خود حق در خیابان چهارم (در سراسر ریل راه آهن) قبل از اقدام به یک گردونه است که آنها را می فرستد شمال یا جنوب بر روی جاده هاموند. اگر به سمت جنوب برن، با سمت شرقي خيابان 66 تقاطع مي کنن.

کل مساحت پروژه فقط زیر یک مایل طول و هزینه حدود ۶۱/۷ میلیون دلار است که منابع متعددی آن را پوشش می دهد. حدود ۱/۵ میلیون دلار از مالیات سوخت اس بی-۱ کالیفرنیا پوشیده شده است.

اتمام برنامه ریزی شده برای زمستان 2021.

نخل صحرا

دو پروژه در صحرای پالم حدود سه مایل از هم فاصله دارد.

خیابان مونتری بین باشگاه های کشور درایو و پل وایت واتر دوباره سازی شده است. پروژه ۳.۱ میلیون دلاری ۱۵ ژوئن آغاز شد و قرار است تا پایان سپتامبر ادامه داشته باشد.

به گفته کارکنان شهرستان، پروژه چندین اینچ آسفالت و مواد پایه را حذف خواهد کرد، که با بخش خیابانی جدید جایگزین خواهد شد "با عمر مفید تخمین زده شده بیش از 25 سال."

جنوب وجود دارد، فاز دوم این سقوط در پروژه بهبود خیابان خیابان سان پابلو ادامه دارد. فاز دوم بخش بین درایوهای فرد واریينگ و مگنسیا فالز را پوشش می دهد.

پروژه ایجاد یک منطقه پیاده رو دوستانه که همچنین باز برای دوچرخه سواران.

فاز یک شامل نصب پارکینگ وسط خیابان، پیاده رو های پهن تر و یک گرداب در راه سان گورگونو. حدود ۱/۳ میلیون دلار در بودجه SB-1 استفاده شد.

کل پروژه قرار است در بهار بسته بندی شود.

-بین ایالتی 10

پروژه ی بین ایالتی 10 تیونز تا کالترانس امسال آغاز شد و در سراسر همه گیر پیشرفت کرد.

آزادراه در حال بازسازی از بیومونت به بزرگراه 111 و شب بسته شدن خط که اخیرا در هفته گذشته صورت گرفت. حد سرعت به 60 مایل در ساعت کاهش می یابد.

به گزارش کالترانس، دال های بتنی در دو خط چپ جایگزین می شود و دو خط راست دوباره هموار می شود.

پروژه ۲۱۰ میلیون دلاری ۲۰ مایل را پوشش می دهد و بیش از نیمی از هزینه آن را مالیات بر گاز دولتی پوشش می دهد. کار قرار است تا پایان سال ۲۰۲۲ به طول انجامد.

نخل چشمه

ممکن است ساخت و ساز در اوایل سال آینده در 25 میلیون دلار هند کنیون درایو گسترده و پل پروژه در شمال پالم اسپرینگز آغاز می شود.

پروژه بر روی بخش عبور از خطوط راه آهن یونیون پاسیفیک جنوب بین ایالتی 10 تمرکز دارد. این پل دو خطه موجود در سراسر مسیر را جایگزین خواهد کرد.

پس از اتمام، یک جاده شش خطه از مسیر به خیابان گارنت به سمت شمال وجود دارد.

بخش عمده ای از بودجه - حدود 20 میلیون دلار - فدرال تامین می شود. انتظار می رود کارکنان شهر این پروژه را در پاییز سال گذشته به رهبران شهر ارائه دهند و آن را برای ساخت و ساز پیشنهاد کنند.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، ساخت و ساز تا دو سال به طول خواهد انجامید.

گزارشگر کویر سان کالین اتاگی، جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده ها و بزرگراه ها را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت colin.atagi@desertsun.com و یا به دنبال او در @tdscolinatagi. اخبار محلی را پشتیبانی کنید، مشترک شوید در سان صحرا. نویسنده ستاد ملیسا دانیلز در این گزارش همکاری کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن