نگه داشتن یک چشم را برای جاشوا درخت حیات وحش پارک ملی آنها استفاده کردم به مردم که رفته

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:03 PM EDT مارس 18 سال 2020جاشوا درخت پارک ملی تبدیل شد و یک پنا

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

جاشوا درخت پارک ملی تبدیل شد و یک پناهگاه حیات وحش در طول آن تمدید بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و پارک مقامات مشاوره بازدید کنندگان آنها باید خود را آماده برای غیر منتظره برخورد با تشکر از مادر طبیعت است.

یک دزرت هات اسپرینگز زن و شوهر آموخته این راه سخت صبح روز دوشنبه هنگامی که یک خالدار مار زنگی slithered به خود SUV چرخ در دره پنهان پیک نیک منطقه است.

"من اینجا بوده 15 سال و این اولین بار است که من تا به حال در" پارک حیات وحش بوم مایکل Vamstad گفت: پس از از بین بردن چیزی که تغ تغ. "من نگران بود قبل از این اتفاق افتاده است."

جاشوا درخت بازگشایی صبح روز یکشنبه پس از بستن آوریل 1 با توجه به کروناویروس همه گیر است که بیمار نزدیک به 10 ، 000 نفر در سراسر رودخانه و سان برناردینو شهرستان.

برای نزدیک به هفت هفته مارها کویوتس کویر لاکپشتهای و هزاران نفر از حیوانات دیگر پدید آمده از hideaways به عنوان تهدید انسان ها و اتومبیل های خود را پژمرده.

"هیچ بزرگ فلزی ماموت خرد کردن آنها" Vamstad.

بالا کویر: Joshua درختان توصیه می شود برای گونه های در خطر انقراض لیست

بالا کویر: گرافیتی تبدیل شدن به یک مشکل برای موهاوی اراضی عمومی

کارکنان پارک شروع با توجه coyote مدفوع در وسط جاده که Vamstad به عنوان یک راه از مارک خاک خود است. در صبح روز دوشنبه به تنهایی دو صحرا لاکپشتهای تا به حال به خارج از جاده و ترکیه کرکس جان سالم به در برد پس از با یک ماشین تصادف.

و سپس مار زنگی گیر کردم در یک چرخ از یک وسیله نقلیه متعلق به دزرت هات اسپرینگز ساکنان تام و جکی Devereaux بودند که نشئه است که پارک بازگشایی شد و آنها می توانند برای بازدید از برخی از هوای تازه پس از بودن در خانه برای هفته ها.

آنها برنامه ریزی برای ورود از پارک شمالی ورودی بزرگراه 62 و خروج در بین 10 اما برنامه های خود بودند مختل توسط لیز دوست ساخته شده است که سفر خود را حتی بیشتر به یاد ماندنی است.

زن و شوهر مواجه مار زنگی در منطقه پیک نیک پارکینگ با SUV خود را پارک شده در نزدیکی. به عنوان آنها با نزدیک شدن به آنها گفت: این فرار به چرخ.

آنها مصمم به حذف مار زنگی چرا که آنها نگران آن می تواند وارد بخش های دیگر SUV خود را. از همه مهمتر, آنها می خواستند برای اطمینان از آن جان سالم به در برد.

"من نمی خواهم کشتن هر چیزی. که نه من فنجان چای" تام Devereaux گفت.

حیات وحش: در طول همه گیر حیات وحش نیست و انتظار می رود برای ورود به Coachella Valley

حیات وحش: بیماری کشنده موجود در jackrabbit لاشه در نزدیکی پالم اسپرینگز

آنها پرچم یک رنجر رفتن به پارک شمالی ورودی جایی که آنها همه منتظر تا Vamstad نشان داد و حذف این تند مار که در آن زن و شوهر به نام "ساوانا" پس از تکاور که به آنها کمک کرد.

"آن را نمی تباهی [روز] در همه. آن را به آن می افزاید. به عنوان زندگی شما به یاد داشته باشید این فرد گفت:" تام Devereaux.

رنجر کاهش یافته است به نظر به صحرا خورشید.

به عنوان آنها منتظر مار عمدتا بیحرکت باقی ماند به عنوان بازدید کننده وارد این پارک و ایجاد یک کوچک اما قابل توجه حضور انسان به عنوان ساعات بعد از ظهر با نزدیک شدن.

"من تا به حال به اینجا. هیچ مکانی بهتر می شود در این بیماری همه گیر از در Joshua Tree National Park" Morongo دره ساکن ناتالی تابستان, 30, گفت: به عنوان او وارد پارک دوشنبه.

در راه او و در او و دیگر بازدید کنندگان تصویب الکترونیکی علامت هشدار دهنده مشاوره هر کس به نگه داشتن چشم خود را برای کویر لاکپشتهای که ممکن است در جاده ها است.

Vamstad تکرار است که تمایلات و گفت: "فقط تماشای جاده برای حیات وحش است."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن