فضای باز ناهار خوری و نوشیدن مجاز است. اما آن را بی خطر است ؟

برای سه ماه گذشته آمریکایی ها در سراسر کشور شده اند پناه شاید مفتضحانه در محل. فرمانداران و شهرداران گرفتن مشا

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

برای سه ماه گذشته آمریکایی ها در سراسر کشور شده اند پناه شاید مفتضحانه در محل. فرمانداران و شهرداران گرفتن مشاوره از مقامات بهداشتی تعطیل تقریبا همه فعالیت ها — رستوران ها, میله, فیلم, تئاتر, ورزشگاه, سالن مو, پارک های تفریحی — برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. از ساحل به ساحل مردم خواسته شده است به صرف روز خود را شب و تعطیلات آخر هفته در خانه.

که به آرامی در حال تغییر به عنوان ایالات و شهرستانها شروع به بازگشایی — برخی مانند آریزونا و فلوریدا در حال حاضر باز حتی در مورد افزایش نرخ.

این محدودیت های خاص بستگی به شهر و شهرستان سطح, اما به طور کلی غذای آماده است که همه چیز می آید در یک بار. سالن و آرایشگاه می تواند باز نمی حق دور. در برخی از ایالت ورزشگاه مجبور به اجرای تغییرات جدید. کنسرت و برادوی را نشان می دهد هنوز از روی میز. مدرسه دهانه سقوط نامشخص باقی می ماند. برای رستوران ها و کافه ها اولین موسسات مجاز به باز هستند کسانی که با فضای باز ناهار خوری و نوشیدن در فضا.

این ممکن است احساس مانند یک امتیاز برای بسیاری از ما که باید صرف 100-به همراه روز ناهار خوری در یکنواختی خانه ما. در عین حال ما آزادی جدید همراه با مجموعه خود را از عدم قطعیت.

چیزهای که ما ممکن است فکر کردن در مورد قبل و سرفه در جدول دیگر; یک خدمتکار ریختن ما یک لیوان آب یا شراب; یک متصدی بار plopping یک چاشنی زدن به یک نوشیدنی; با صدای بسیار بلند صبحانه صحبت کردن در — طول می کشد در یک نور جدید در حال حاضر با توجه به آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس و چگونه آن را گسترش می یابد.

دقیقا چه "خارج از منزل" چیست ؟ چقدر ایمن است که در آن به خوردن و نوشیدن در این شرکت از افراد دیگر است ؟ چگونه ما از خوردن و نوشیدن با یک ماسک ، باید ما حتی توان خوردن و نوشیدن در تمام ؟

من از کارشناسان بهداشت و نوار صاحبان عملی (و شاید غیر عملی) سوالات ما پیرامون قوانین جدید. پاسخ های خود را خواهد شد امیدوارم برگ ریزان برخی از نور را در چگونه ما می تواند لذت بردن از خوردن و نوشیدن دوباره در حالی که نگه داشتن خود و مردم در اطراف ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

در مرحله دوم از شهر نیویورک طرح فضای باز ناهار خوری و نوشیدن مجاز است اما داخل سالن ناهار خوری نیست (هنوز). همان می رود برای, New Jersey. این نقاط به فضای باز بودن و امن تر و به این دلیل با توجه به Stephen S. مورس استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی است که گردش هوا.

در یک فضای "وجود دارد که به طور کلی خیلی بیشتر حرکت هوا پس از ذرات حاوی ویروس را دفع سریع تر" او به من گفت.

Anne-Marie گلستر یک مدرس در دانشگاه واشنگتن در دانشکده بهداشت عمومی شده است مطالعه همه گیر تاثیر. او گفت که هوای بیشتر شما را در حال گردش در اطراف شما کمتر در معرض خطر محیط زیست ارائه. و اگر شما یک مقدار زیادی از گردش هوا شانس وجود دارد خیلی بیشتر فضای بین شما و افراد دیگر.

"اگر کسی عطسه در یک فضای تنگ مانند یک آسانسور کسانی که ذرات به دام افتاده در فضا" گلستر به من گفت. "این ذرات را می توان در اطراف نقل مکان کرد توسط حرکات انسان در مجاورت نزدیک و در نتیجه آن را بیشتر احتمال دارد که شما می توانید استنشاق آنها یا باید این ذرات زمین در دست خود و یا در چشم خود را. بودن در خارج اغلب بدان معنی است که شما می توانید یک زمان آسان تر ایجاد که 6 پا بافر از فضای بین مردم است."

فضای باز ناهار خوری در شهر نیویورک است.
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

بدیهی است که هر فضایی است که در داخل خانه است و در خارج از منزل مانند پیاده رو و حیاط. اما چه اتفاقی می افتد به ما خطر در tented فضا ؟ یا چه اتفاقی می افتد به یک فضای است که دارای یک سقف بالا نیست جداره ، آیا ما خطر را افزایش دهد ؟

"من فکر می کنم زیادی چادر با بالا و باز طرف هنوز هم می تواند نامیده می شود خارج. در داغتر آب و هوای و در sunnier روز سایه حفاظت لازم است برای راحتی و محافظت در برابر آفتاب" گلستر گفت. "هوا هنوز هم می تواند گردش آزادانه در آن محیط."

کمتر فضا و حرکت هوا از یک مکان دارای خطر بیشتر بنابراین اگر خود را "آزاد" فضا احساس می کند مانند محله های نزدیک که در ذهن نگه دارید.

بله. قاعده کلی این است که هر زمان ما در معرض خودمان را به مردم ما افزایش ریسک ما به خودمان و به مردم ما تماس با. این است که چرا دستورات بهداشتی را به طور خاص گفت: برای به حداقل رساندن سفرهای غیرضروری و تماس با افراد دیگر.

رفتن به یک رستوران یا نوار خطر را افزایش میدهد و خطر ابتلا به افرادی که کار می کنند وجود دارد.

کارکنان که در حال رفت و آمد به کار گرفتن سفارشات متعدد احزاب پاکسازی و ظروف و صرف وقت در و محصور آشپزخانه روبرو خواهد شد قرار گرفتن در معرض بیشتر از فرد به طور متوسط.

که باعث می شود آن را مهم برای صاحبان به اقدامات احتیاطی برای حفظ کارکنان خود را به عنوان امن به کاربران آن است. و به عنوان مورس توضیح داد: به دنبال سلامت پروتکل های مانند نگه داشتن ماسک بر روی استفاده از ضد عفونی کننده دست و "رعایت تمام بهداشتی احتیاطی." کارکنان در حال قرار دادن در بسیاری از تلاش به شما امتیاز از خوردن و نوشیدن خارج, بنابراین نکته درآمده است.

نقاب سرور و 6 پا از فاصله اجتماعی هستند چیزهایی که به دنبال در هنگام تلاش برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطر است.
Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

دوباره هر دولت طرح متفاوت کمی وقتی که می آید به مراحل بازگشایی. اما به طور کلی مقامات بهداشت موظف اند که در رستوران ها و کافه ها حفظ, اجتماعی, فاصله, قوانین, قرار دادن جداول 6 فوت از هم جدا و ظرفیت برش. برخی از ایالت ها نیز نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک.

در منهتن راوی DeRossi در تلاش است تا گام اضافی. او شروع به باز کردن خود کوکتل, کافه ها و رستوران ها — Avant باغ و Amor y اش بود — برای نوشیدن و ناهار خوری.

"در حال حاضر ما فقط باید ناهار خوری خارج و همه ما جداول 6 فوت از هم جدا هستیم و نه اجازه می دهد گروه های بزرگتر از چهار," او گفت:. "در جداول ما فردی بهداشت دستمال مرطوب. ما نیز باید ضد عفونی کننده دست در همه جا. ما تمیز کردن حمام پس از هر فرد مجرد است. ما فراموش متوسط چک در هیات هنگامی که آنها دریافت کنید. و همه می پوشد ماسک های تمام وقت و همچنین دستکش و ما نیز گرفته شده تقریبا همه garnishes از ما کوکتل در حال حاضر است."

DeRossi می گوید: او در ابتدا در رابطه با به حداقل رساندن خطر برای کاربران خود و کارکنان خود را. یک بخشی از این مسئولیت بر کاربران زیر قوانین جدید و DeRossi گفت: کاربران در هر دو مکان شده اند احترام با درک و پیروی از پروتکل های درمانی جدید.

"ما اجرا کردم واقعا تنگ کشتی در همه ما میله کوکتل — همه آنها نشسته-تنها میله و ما اساسا اجرای آنها مانند رستوران ها. ما اجازه نمی دهد ازدحام," او گفت:. "من فکر می کنم ما مشتریان بسیار مسئول و حاضر شما می دانید. ما در حال رفتن به بسیار دقیق در مورد قوانین ما و اگر آنها نمی خواهند به پیروی و سپس آنها فقط باید برای رفتن به جایی دیگر."

اگر شما در حال تلاش برای ارزیابی اینکه آیا این رستوران شما با توجه به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به طور جدی فاصله جداول نقاب کارکنان و افزایش بهداشت اقدامات همه نشانه برای نگاه است.

در حالی که بسیاری از ما می دانیم که چگونه به خوردن و نوشیدن و چگونه به پوشیدن ماسک, ما تا به حال مقدار زیادی از عمل انجام همه آنها را در همان زمان. است وجود دارد یک استراتژی ؟ ما باید کشیدن تا ما ماسک بعد از هر نیش ؟

ثابت remasking است "معمولا غیر عملی (و نه بسیار سرگرم کننده)," مورس گفت. "آیا رعایت اقدامات دیگر."

او توضیح داد که آزار دهنده واقعیت ماسک-پوشیدن چیزی است که باعث می شود ناهار خوری و نوشیدن را سخت به انجام است. "برخی از مردم ممکن است احساس راحتی بیشتری قرار دادن ماسک خود را به عقب در بین دوره های آموزشی. مراقب باشید که به عادت آرامش بخش احتیاطی در زمان های دیگر."

گلستر تکرار که تمایلات تخمگذاری او ترجیح استراتژی است.

"نگه داشتن ماسک خود را در حالی که انتظار برای مواد غذایی خود را, آن را خاموش و غذا خوردن و پس از آن قرار دادن آن را به عقب زمانی که شما در حال انجام است و بهترین استراتژی" او گفت:. "مطمئن شوید که شما با قرار دادن ماسک خود را دور و نه فقط بر روی میز مگر اینکه شما باید مقادیر آن و یا شما احساس می کنید آن را به یک سطح تمیز."

من هم در مورد خواسته سپر چهره — نوع دندانپزشک شما ممکن است پوشیدن و نوع PPE که برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی پوشیدن در بالا از ماسک است. آنها آسان تر برای ضد عفونی کردن و حفاظت از پوشنده لباس را به عنوان به خوبی. آنها نیز با ارزش است که آنها آن را آسان تر برای افرادی که بستگی lip-reading. اما آنها یک تعویض بازی برای شام, متاسفانه.

"شما می توانید به راحتی نوشیدن از نی با چهره shield اما به سختی هر چیز دیگری" گلستر گفت. "من مانند سپر صورت از آنجا که آنها اجازه می دهد تا ما را به خواندن حالات چهره, اما آنها آسان به غذا خوردن."

Diners outdoors in New York.
ناهار خوری با مردم زندگی می کنند و امن ترین گزینه است.
Noam Galai/گتی ایماژ

انجام مشاوره از مقامات بهداشت این بوده است که مردم ما در زندگی با خانواده های هم اتاقی قابل توجهی دیگران — مردم تنها هستند ما باید در تعامل با. چرا که ما همان محیط و سطوح خطر با گفت: مردم و ایده آل باید ارتباطات باز در مورد چیزهایی مانند رفت و آمد ضروری سفر و.... که ما در حال بدست گرفتن.

اما آیا این به این معنی که مردم ما با زندگی مردم ما خواهد بود نوشیدن و خوردن ، این است که تمام مناظر که در حال تغییر است ؟

این است که کاملا واقع بینانه (نگاه کنید به: آمریکایی ها از ساحل به ساحل نادیده گرفتن اجتماعی فاصله قوانین). انسان ها انسان هستند و اپیدیولوژی می دانیم که انسان در حال رفتن به انجام انسان چیزهایی مانند دیدن هر یک از دیگر. سپس آن را تبدیل به یک ارزیابی شخصی از خطر به عنوان متحده آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

"بسیاری از مردم در حال ایجاد حباب از لحاظ اجتماعی قابل قبول دوستان" گلستر گفت. "خانواده من انجام همان. از آن نیاز به داشتن فرانک بحث در مورد همه سطح خطر و آرامش در منطقه با خطر و سپس موافقت خود را پایبند به همان نوع از اقدامات احتیاطی به طوری که این گروه می توانید معاشرت با خطر کمتر."

اساسا یک گزینه برای برخی از مردم است که به معاشرت با یک بسته از دوستانی که طرز فکر مشابه.

به عنوان اپیدیولوژی گفت: من همکار Sigal ساموئل در ماه آوریل این کار بهتر در تئوری از اعدام به عنوان مردم خطاپذیر است و گاهی صادق نیست.

کلید بخشی از این توصیه پس از آن است که ارتباط روشن و راحتی. برای این ایده — معاشرت با یک گروه خاص از مردم به کار مردم باید به عمل مسئولانه و با صداقت در مورد سفر آنها در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم آنها معاشرت با, و غیره.

این مهم است به یاد داشته باشید بیش از حد به عنوان مورس اشاره کرد که اجتماعی فاصله بهداشت احتیاطی و ماسک-پوشیدن باید حفظ شود بدون در نظر گرفتن که شما در حال غذا خوردن یا نوشیدن ، و اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید وجود دارد مطلقا هیچ مشکلی با ماندن در خانه.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بافت راه خود را در سراسر جهان بوده ایم قادر به دیدن آن کشورها انجام یک کار بهتر و آنهایی که نبوده است دست زدن به آن را به خوبی در همه. ایالات متحده بخشی از گروه دوم در حالی که کره جنوبی را در مدل در نظر گرفته شده است یکی از بهترین.

یکی از چیزهایی که در کره جنوبی شده است قادر به انجام خوبی است که نه تنها شهروندان خود را برای خرید به اجتماعی فاصله اقدامات بلکه مکمل است که با قوی و گسترده تماس با ردیابی — اساسا تست به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که در تماس با کسی که بیمار بود.

یکی از راه های دولت کره جنوبی در حال انجام است این در کافه ها و کاباره ها است که ساخت آن شهروندان اسکن خاص کد QR قبل از ورود به یکی از این موسسات است. این کد که شامل اطلاعات تماس شخصی و به دولت اجازه می دهد به تماس و ردیابی افراد در مورد آنها در معرض ویروس.

در حالی که این کمک می کند تا نگه داشتن ویروس و اجازه می دهد تا برای سریع و کامل پاسخ آن را نیز عمده مسئله حفظ حریم خصوصی. و آن را سخت برای دیدن چیزی مشابه اتفاق می افتد در آمریکا که در آن عمل ساده پوشیدن ماسک تبدیل شده سیاسی حتی به عنوان کشور گزارش شده است که آن coronavirus موارد آمار یک روز رکورد 38,115 جدید گزارش شده عفونت در ژوئن 24.

خط پایین: هر زمان ما را به یک سفر خارج از خانه ما و تماس با افراد دیگر آن را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. این امر به ناهار خوری را به عنوان به خوبی و افراد مشغول به کار در کافه ها و رستوران ها — نوک سخاوتمندانه. خبر خوب این است که نوشیدن و غذا خوردن در خارج را به حداقل می رساند ما خطر بنابراین اگر ما تصمیم به شرکت در این reacquired امتیاز ما باید انجام بهترین های ما برای حفظ تمام عادات خوب ما آموخته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن