مزایده آنلاین هستند تا

مایک Rivkin ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 6:26 PM EDT مارس 15 سال 2020با اکثر مصرف کنندگان آمریکایی گذراند تا د

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

با اکثر مصرف کنندگان آمریکایی گذراند تا در خانه حراج آنلاین بازار منفجر شده به عظیم الجثه نسبت. آن را طولانی نیست قبل که eBay و چند نفر دیگر ساخته شده تا سهم عمده ای از در خانه مناقصه فرصت. این روزها هر کسی با اشتیاق به انجام آن می توانید اجاره نرم افزار مزایده اجاره یک لیست از آدرس های ایمیل و پرش در.

خبر خوب این است که اکثر باطنی موارد از سراسر جهان در حال حاضر در دسترس با چند کلیک از صفحه کلید است. نه چندان داغ اخبار است که هیچ امتیاز سرویس هنوز برای حراج خانه ها وجود دارد و قطعا نیاز به. داشتن سرمایه گذاری بیش از حد زمان در نگاه این دسته بیش از این هفته گذشته من در حال حاضر می تواند به شما بگویم که همه مزایده های ایجاد شده به همان اندازه و یا حتی از راه دور ، در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم.

برای اولین بار حتی پسر بزرگ باید شروع به پریدن کرد و سر به آنلاین. در حالی که عمده هنر فروش های فوق العاده همیشه ساخته شده و عینک خود را زنده مزایده است که دیگر امکان پذیر است. حراج زندگی می کنند را به تئاتر بدل به حراج زندگی می کنند جریان است. هنرهای زیبا فروشندگان مانند کریستی و فیلیپس تثبیت کرده اند زندگی می کنند فروش به آنلاین تک extravaganzas به امید محور خود را به طور سنتی قوی در فصل بهار است. اگر این تدبیر موفق ثابت می کند این شرکت بدون شک شروع دوباره نیاز به گران قیمت چاپ کاتالوگ و فانتزی املاک و مستغلات. چنین پتانسیل کاهش هزینه ها ممکن است کمک به فروش های فوق العاده زنده ماندن گذار از زنده به مزایده آنلاین, اما ما باید صبر کنید و ببینید.

اگر وجود دارد بیشتر به سمت روشن به این روند آن است که تعداد داو طلبان که در حال ظهور آنلاین به صورت premium هنر و عتیقه جات. ساتبی به تازگی اعلام کرد که برخی از 50% آنلاین مناقصه در خرید و فروش خود را از ماه مارس 1st اول-تایمر و یک اندازه و درصد بالایی هستند که از دستگاه های تلفن همراه. حتی قدیمی-دانش آموزان در حال گرفتن راحت با تکنو-مناقصه. اگر وجود دارد باقی می ماند عمده عدم قطعیت آن است که آیا یا نه چند میلیون دلاری نقاشی هنوز هم می توانید دستور بالا قیمت آنلاین. تا کنون نسبتا چند جایزه هنری قرار داده شده است تا برای فروش در حراج عمومی انجمن ها و نتایج مخلوط شده اند.

همانطور که برای مزایده آنلاین با هدف عابر پیاده بیشتر خریداران (مثل من) آنها به ظاهر در همه جا. پورتال های آنلاین مانند ارزشمند و BidSquare می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق مزایده در سراسر جهان برای پیدا کردن آیتم های خاص و یا دسته. در مورد من, من دستور این موتورهای جستجو به مرا از مزایده حاوی نظامی و یا دریایی آیتم ها و صف به ظاهر رشد می کند در هر هفته. جدید ترین لیست دریافت دیروز شامل 17 مزایده بیش از 10 روز آینده پوشا پنج کشور و هزاران نفر از فردی مقدار زیادی. آن را خوش شانس, من یک مقدار زیادی از زمان در دست های من در این لحظه.

با اینحال هنگامی که شما حفاری را به فردی مزایده نتایج دریافت کاملا تیره است. معلوم می شود برخی از این مزایده باید ذخایر به موجب آن موارد را نمی توان به فروش می رسد اگر مناقصه انجام تجاوز نمی کند یک سطح معینی. که خوب تا زمانی که خانه حراج افشا این اما همه آنها را انجام دهد. مزایده دیگر تشکیل شده است تا حد زیادی از کپی و یا جعلی اما خانه حراج می توانید اردک مسئولیت با شناسایی این موارد به عنوان "unauthenticated." نیز بر این باور نیست مجموعه سکه های مشخص شده به عنوان "unsearched" و دستگاه های مکانیکی مانند ساعت و رادیو مشخص شده به عنوان "تست نشده." کسانی که نمایندگی همواره نادرست است.

حمل و نقل — بسیار بزرگتر از مولفه های مزایده آنلاین از معمول تر نقد-و-حمل انواع — نیز می تواند قابل توجه استخوان مشاجره. برخی فروش های فوق العاده تصویب باک در ترتیبات حمل و نقل در دسترس نباشد ارائه یک لیست از محلی خدمات حمل و نقل و خروج از آن بالا خود را به مناقصه برای مقایسه کیفیت و قیمت گذاری. دیگران رسیدگی به حمل و نقل از آیتم های کوچکتر در خانه اما ممکن است هزینه حداقل هزینه حمل و نقل در بسیاری به دست آورد. که به اندازه کافی مناسب برای موارد بزرگتر اما می تواند در نتیجه outsized هزینه های زمانی که حمل و نقل چند تعداد زیادی از, می گویند سکه یا طلا و جواهر. من به تازگی پیشنهاد و برنده تعداد زیادی از کوچک و کم ارزش اقلام و زخم پرداخت به مراتب بیشتر در حمل و نقل نسبت به مقدار بسیاری با هم قرار داده. درس آموخته است.

در نهایت به عنوان مصرف کنندگان همچنان به مدیریت خود جوینده خواستار طریق خرید آنلاین انتظار نیست برای پیدا کردن بسیاری از معامله خارج وجود دارد در حال حاضر در مزایده. قیمت است که حتی اقلام کالایی مانند سکه نقره آوردن در حراج امروز حیرت انگیز هستند. در دیوانگی از کلیک مناقصه خریداران ممکن است فراموش کردن در مورد سنگین خریدار حق بیمه است که اغلب به اندازه 25 ٪ از برنده مناقصه. که به علاوه هزینه حمل و نقل و افزایش استفاده از فروش مالیات بر باد می تواند خود را برنده مناقصه از مقرون به صرفه سطح به حق بیمه های خرده فروشی. اگر هیجان تعقیب ارائه می دهد چیزی اضافی در ارزش سرگرمی, پس از آن که ممکن است خوب. فقط فراموش نکنید که در مورد آن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب