مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می خواهد برای خلاص شدن از قانون مراقبت مقرون به صرفه و حتی به عنوان Covid-19 شدت گرفتن

لحظاتی پس از امضای یک بیانیه با تجلیل از پرستاران ملی روز شنبه و در وسط یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر ا

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

لحظاتی پس از امضای یک بیانیه با تجلیل از پرستاران ملی روز شنبه و در وسط یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد که ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا حمایت خود را برای پرتاب کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه.

در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران در دفتر بیضی شنبه تهمت خواسته شده بود در مورد طرح دعوی در دادگاه فدرال تگزاس v. کالیفرنیاکه آورده بود توسط یک ائتلاف از حزب جمهوری خواه و دولت به طور کلی وکیل و به دنبال به نقطه عطفی مراقبت های بهداشتی قانون پرتاب به طور کامل.

"Obamacare فاجعه است اما ما از آن ساخته شده به سختی قابل قبول" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

چهارشنبه آخرین مهلت برای وزارت دادگستری به پرونده مختصری در مورد آن شنیده خواهد شد توسط دادگاه عالی ایالات متحده در ماه اکتبر. DOJ کوتاه موافق با طرفین دعوا و می پرسد دادگاه به حکومت کل قانون اساسی — به جای باریک تر است که درخواست دادگاه پرتاب تنها قانون موجود و شرایط به عنوان برگ برنده دولت برای خواسته بود در یک نقطه و در سال 2018 است. دادستان کل آمریکا ویلیام بار تا به حال لابی رئیس جمهور برای بازگشت به موقعیت قبلی در وسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سیاسی گزارش.

در حالی که بورسی را ایان Millhiser اشاره می کند که بعید است SCOTUS واژگون, قانون, نتیجه خاصی نیست. و انجام این کار بدون جایگزینی مناسب خواهد ضربه میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را بیمه. موسسه شهری بررسی احتمال زیاد عواقب ناشی از آشيانه قانون:

تعداد بیمه مردم را افزایش می دهد در حدود 20 میلیون یا 65 درصد در سراسر کشور [و] افزایش uninsurance خواهد بود بیشتر به شدت متمرکز در میان مردم با کمترین درآمد (زیر 200 درصد سطح فقر فدرال) بزرگسالان جوان خانواده با حداقل یک وقت کارگر و ساکنان جنوب و غرب است. این subpopulations ایالات متحده را تجربه کرده اند و بیشترین سود در بیمه تحت پوشش ACA و در نتیجه خواهد بود ضربه سخت ترین اگر این قانون لغو شد.

این امر نیز باید عواقب برای آینده کشور — به طور بالقوه مخرب آنهایی که در مورد این کشور توانایی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و جالب آنهایی که در این سقوط کرد.

این اولین بار نیست که تهمت رفته در مقابل توصیه های خود را در بالاترین سطح مشاوران در طرح دعوی در دادگاه. هنگامی که در اصل استدلال در دادگاه منطقه ای در شمال تگزاس DOJ استدلال نیست برای ACA به پایین پرتاب شد اما به جای آن به ضایعات بخش های کوچکتر از قانون مانند حمایت از بیماران مبتلا به شرایط موجود.

اما پس از قاضی فدرال نی اوکانر حکومت است که کل قانون باید پرتاب کردن دولت تغییر موقعیت خود را در کت و شلوار. در یک مختصر و مفید دو جمله توجه داشته باشید ارائه شده به مدار پنجم دادگاه تجدید نظر که توسط آن نقطه گرفته شده بود تا در مورد این دولت در حمایت از اوکانر است ،

"وزارت دادگستری تعیین کرده است که دادگاه منطقه را قضاوت باید تأیید شود" نوشت: سه وزارت دادگستری وکلا. "[T]او در ایالات متحده است که نمی خواسته است که هر بخشی از منطقه دادگاه قضاوت شود."

دولت تصمیم گرفت بنا به گزارش رانده و سپس-سیاست داخلی رئیس جو Grogan و سرپرست دفتر مدیریت و بودجه اهل Vought هر دو از متحدان نزدیک و سپس اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney با توجه به سیاسی گزارش ماه مارس گذشته. Mulvaney بود عضو موسس خانه آزادی حزبی بود که او یک عضو کنگره از ایالت کارولینای جنوبی.

با توجه به سیاسی گزارش Barr و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر مخالف تغییر DOJ موقعیت در کت و شلوار قرار دادن بار در موقعیت بی دست و پا در حال اجرا در گروه مسئول برای استدلال در این مورد. حمایت از پرتاب کردن قانون بدون ماندگار جمهوری خواه طرح به جای آن آنها استدلال خواهد بد بازی electorally.

در آن زمان HHS سخنگوی Caitlin الکی انکار کرد که آذر مخالف دولت را در موقعیت جدید در این مورد به سیاسی. "هر گونه اشاره که در آذر اتحاد 'butted سر' با Mulvaney در مورد این موضوع غلط است" او در بیانیه ای گفت.

زمان مورد بدان معنی است که یک SCOTUS تصمیم به احتمال زیاد خواهد شد پس از این سقوط کرد. که متوقف نخواهد شد دموکرات ها از چکش جمهوری خواهان در مورد این مسئله در طول مبارزات انتخاباتی شود.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد منتشر شد بیانیه چهار شنبه افشاگری تهمت تصمیم به دنبال از طریق حمایت خود را برای کت و شلوار. "توسط جانبداری با جمهوری وکلای کل که به دنبال باطل ACA در دیوان عالی ایالات متحده تهمت روشن ساخته است که در آن اولویت های دروغ" او نوشت و گفت که تهمت نیست طرف با مردم با شرایط موجود و یا کسانی که ممکن است شرایط موجود با توجه به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است که او می خواهم به جای نابود کردن رئیس جمهور اوباما میراث از حفاظت از مراقبت های بهداشتی از میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از آمریکایی ها است. او می خواهم و نه نگاهی پس از سود حاصل از صنعت بیمه نسبت به مطمئن شوید که مردم می توانند دسترسی به بهداشت و درمان در ساعت نیاز است. آن را نفرت می شود."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن