تصور کنید که طوفان کاترینا در طول یک بیماری همه گیر. ما نیاز به آماده شدن برای آن -- در حال حاضر.

بدون برنامه ریزی مناسب و تهدید طوفان همراه با Covid-19 دستور غذا برای فاجعه است. فکر می کنم در مورد چگونه زما

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

بدون برنامه ریزی مناسب و تهدید طوفان همراه با Covid-19 دستور غذا برای فاجعه است.

فکر می کنم در مورد چگونه زمانی که آمار توفان کاترینا نیواورلئان در سال 2005 در حدود 20000 نفر پناه در Superdome ورزشگاه. به طبیعت خود و طوفان و مردم را مجبور به جمع آوری نزدیک به هم در پناهگاه در درمان محل و در طول تخلیه — در بسیار بالاتر از اعداد و تراکم بیش از CDC توصیه می کند برای مقابله با یک Covid-19 شیوع. و جمعیت های آسیب پذیر مانند ساکنان ارشد مراقبت از امکانات و افراد معلول به خصوص تحت تاثیر قرار هر دو طوفان و بیماری های عفونی.

اطلس فصل طوفان شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن و هر ایالت و قلمرو در ساحل اقیانوس اطلس آسیب پذیر است. در این سال فصل طوفان است و پیش بینی می شود فعال تر از نرمال با ما ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی سه تا شش طوفان است. داده شده نشانه آن است که Covid-19 شیوع ادامه خواهد داد به طوفان فصل این وضعیت نیاز به یک نوع جدید از برنامه ریزی از هر دو اورژانس مدیران و مردم است. و این برنامه ریزی نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر.

اورژانس مدیران — از جمله مقامات فدرال و بخش خصوصی مقامات و سازمان های غیر انتفاعی — نیاز به تجزیه و تحلیل استراتژی های خود را برای توسعه طوفان-plus-Covid-19 حالات. این رویکرد می تواند عملکرد مکمل استراتژی به جای دو برنامه های جداگانه برای هر وضعیت.

در میان بسیاری از مسائل در نظر گرفته شود:

Covid-19 است که در حال حاضر قرار دادن فشار بی سابقه ای در مدیریت بحران بهداشت و دیگر سیستم های طوفان را تشدید کند که فشار. با شیوع بیماری در سراسر کشور منطقه در برخورد با یک طوفان است که کمتر به احتمال زیاد به دریافت کمک از کشورهای دیگر و یا مناطق. فدرال منابع محدود در قدرت و ظرفیت. بسیاری از بیمارستان ها در حال تلاش برای ارائه مراقبت با توجه به منابع محدود و پرسنل و در سطح جامعه بسیاری از آنها تجربه اثرات اقتصادی Covid-19 و منابع کمتر و بیشتر عدم قطعیت است.

به جای فرض "کسب و کار به طور معمول" قصد دارد باید مورد بازنگری قرار گيرد. برای مثال این ممکن است مستلزم به دنبال در چگونه نیروی کار با کمبود تاخیر در مواد و پول کافی در بیمارستان ظرفیت تاثیر طوفان واکنش و ترکیب این تغییرات به برنامه.

سنتی محاسبات از زمانی که به موضوع تخلیه هشدارهای باید مجددا در نور Covid-19 که ممکن است تغییر تصمیم گیری زمانی که به تقویت و پناهگاه در محل.

اضطراری تخلیه به طور معمول به نام بر اساس انتظار می رود تاثیر این طوفان و ممکن است شامل جمعیت زیادی در حال حرکت به مکان متمرکز مانند پناهگاه های اضطراری و یا هتل ها — و یا خروج از این منطقه به طور کامل. حتی بدون یک بیماری شیوع تخلیه تصمیمات همیشه دشوار هر دو عملا و سیاسی است. فرایند تصمیم گیری باید تغییر طول یک بیماری همه گیر از آنجا که معمول تخلیه و خطرات ناشی از تصادفات به عنوان مثال) باید به طور متعادل در برابر خطر افزایش بیماری انتقال است که می تواند در دراز مدت اثرات از طوفان خود را.

همه گیر باعث می شود به وضوح ارتباط دقیقا همان است که باید تخلیه حتی بیشتر مهم: کسانی که در موج طوفان منطقه باید بروید در حالی که دیگران باید تشویق به پناهگاه در محل و آماده برای باد و باران و قطع برق.

اگر تخلیه رخ می دهد اضطراری مدیران ممکن است نیاز به خلاقیت بیشتری بدست آورید. Evacuees باید غربالگری علائم کروناویروس و کسانی که با علائم باید در امکانات مجزا. سالمندان و ضعف سيستم ايمنی باید از هم جدا به عنوان آنجا که ممکن است قرار دارد و در کوچکتر امکانات خود را به منظور کاهش خطر ابتلا به ویروس. هتل ها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن مردم از هم جدا هر چند بزرگ پناهگاه و تخلیه اردوگاه شلوغ با مردم ممکن است اجتناب ناپذیر. وجود دارد بسیار بالاتر امکان که مکمل امکانات مانند نظامی پناهگاه ها و بیمارستان ها ممکن است مورد نیاز است.

خانوار از منابع ممکن است حتی مهم تر از نرمال را از طریق فصل طوفان. مردم شده اند انباشت مواد غذایی و لوازم (گاهی شدید) در پاسخ به Covid-19. برخی از این سهام می توان مضاعف مفید برای طوفان است. اما شیوع کروناویروس نیز منجر به نیازهای منحصر به فرد از جمله به عنوان ضد عفونی کننده و صابون و ماسک. مردم باید به یاد داشته باشید این نیازهای مختلف به عنوان بخشی از طوفان برنامه ریزی است.

پاسخ سازمان همچنین ممکن است قادر به ترکیب خود را عرضه برنامه ریزی برای Covid-19 و طوفان است. برخی از مواد در حال متمایز از دوره: طوفان آماده سازی نیاز به مواد به سخت شدن ساختمان و دقیق حمل و نقل مسیر حفاظت در حالی که Covid-19 آماده سازی نیاز به تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی. اما نیازهای خود را مشابه در بسیاری از جهات دیگر نیاز به انبارهای مواد غذایی اضطراری و منابع اختصاص داده شده و پاسخ کارکنان.

جوراب زنانه ساقه بلند در منابع نیز سهام موضوع است. فقیر و بیشتر جمعیت های آسیب پذیر ممکن است بیشتر نیاز دارد و منابع کمتری برای پاسخگویی به آن نیاز دارد. پاسخ سازمان باید نگاه به حمایت از این گروه ها به عنوان بخشی از آمادگی برای برنامه ریزی است.

طوفان پاسخ شامل تعداد زیادی از مردم از جمله اولین پاسخ دهندگان مانند پلیس و آتش نشان و جستجو و نجات, سازمان, شرکت ابزار مسئول گرفتن زیرساخت های حیاتی را به بالا و در حال اجرا و حادثه مدیرانی که هماهنگ پاسخ تلاش.

از آنجا که مردم خود را گسترش Covid-19 چگونه شما با خیال راحت استقرار آنها در سراسر کشور و همچنین مقابله با کاهش کارکنان در دسترس?

استراتژی در حال حاضر در حال توسعه برای مدیریت شیوع کروناویروس در راه است که کاهش گسترش بیماری مانند کنترل از راه دور عملیات اورژانس مراکز و افزایش تجهیزات حفاظت فردی برای پاسخ اول. چنین استراتژی را باید در نظر گرفته شود در هنگام برخورد با طوفان نیروی کار است.

بازیابی فاجعه است که یک فرایند طولانی مدت است که نقش را در طی سال و دهه. این به این معنی است که بسیاری از بهبود تلاش ها باید اتفاق می افتد بعد از ما ممکن است انتظار می رود به یک coronavirus واکسن. اما رکود اقتصادی از این بیماری همه گیر ممکن است بر سرعت و مقیاس بازیابی.

اورژانس مدیران به طور کلی مشاهده فرد خانوار به عنوان مرکز بازیابی تلاش. گردآوری یک صندوق اضطراری بخشی بسیار مهم از آمادگی طوفان, اما برای تقریبا نیمی از آمریکایی ها زندگی چک چک که تقریبا غیر ممکن است. با میلیون ها نفر بیشتر مردم از کار به طور کامل از ماه مارس بسیاری از مردم به احتمال زیاد به نیاز به کمک های خارجی از جمله حمایت مالی به تامین مسکن موقت و برای تعمیر خسارت به خانه های خود.

به جای فرض کنید مردم قادر به بازیابی خود به خود دولت ممکن است نیاز به بازی حتی بیشتر نقش فعال در کمک به بهبود.


آرون کلارک-Ginsberg است که یک ارتباط اجتماعی دانشمند در غیر انتفاعی و غیر حزبی رند. تحقیقات خود را با تمرکز بر مدیریت خطر بلایا از جمله مسائل مرتبط با کاهش خطر بلایا پاسخ و بازیابی.

Gary Cecchine است مدیر برامدگی لبه طبقات سنگ ایالات متحده در موسسه سیاست و سیاستگذاری محقق در رند. تحقیقات خود را با تمرکز بر آمادگی اضطراری و پاسخ های زیست محیطی و سیاست های بهداشتی و طب نظامی.

W. weathernation یکی از کارشناسان برجسته جهان در شرایط اضطراری و مدیریت بحران. رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال تحت ریاست جمهوری اوباما آقای Fugate است که در حال حاضر رئیس مدیریت اضطراری, افسر برای یکی از نگرانی های AI شرکت متمرکز بر استفاده از داده های بزرگ به منظور بهبود مدیریت بحران.

کریگ باند اقتصاددان ارشد در غیر انتفاعی و غیر حزبی رند. تحقیقات خود را با تمرکز بر اعمال رفاه اقتصاد از جمله خطر و انعطاف پذیری مسائل مربوط به سواحل خلیج فارس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب