آف برادوی در حال حاضر ارائه منظقه الکل وانت در سنت لوئیس

برای بزرگنمایی کلیک کنید از طریق نقشه های گوگل کمک به یک معشوق St. Louis, موسیقی, موسسه, دریافت برخی از

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Help out a beloved St. Louis music institution, get some booze. Win-win! - VIA GOOGLE MAPS
  • از طریق نقشه های گوگل
  • کمک به یک معشوق St. Louis, موسیقی, موسسه, دریافت برخی از مشروب الکلی. برنده!

پیوستن به موسسات در سراسر St. Louis منطقه معشوق جنوب شهرستان محل برگزاری موسیقی خاموش برادوی آغاز شده است ارائه منظقه وانت نوار آن ارائه شده است.

به عنوان سالن های موسیقی در سراسر کشور توقیف باقی می ماند با توجه به تلاش به معنای آهسته گسترش coronavirus بسیاری از بسیار شبیه به خود رستوران و بار, همتایان باید تبدیل به منظقه خدمات برای شناور ماندن در این کم سابقه آشفته بار.

در نگه داشتن خاموش برادوی فروش طیف وسیعی از گزینه های از نوار آن از جمله همه چیز را از گوزن و Busch tallboys به ارائه از محلی کارخانه های لبنی از جمله Schlafly و 4 دست به بطری مستقیم مشروب الکلی در علاوه بر این به یک انتخاب کوچک از شراب.

کامل منو را می توان در اینجا یافت نشد. وانت موجود است دوشنبه از طریق جمعه از ساعت 4 بعدازظهر تا 8 p. m. — پس از سفارش قرار داده شده است خاموش برادوی کارکنان را رسیدن به شما اجازه می دانم زمانی که آن را آماده خواهد شد برای وانت. آنها خواهید بود در حال اجرا عملیات طریق دفتر جعبه پنجره در حیاط ورودی. هر گونه سوال در مورد این روند باید کارگردانی برای promos@offbroadwaystl.com.

موسیقی سالن شد و یکی از اولین و سخت ترین آمار — تلفات از COVID-19 مستند سفارشات باقی می ماند و یکی از صنایع با bleakest چشم انداز کلی. مروج استعداد خریداران و رزرو نمایندگی در سراسر کشور به طور فزاینده پرتاب در حوله در سال 2020 در دسترس نباشد و کسانی را انتخاب کنید که به سرباز در این سال ها به دنبال به طور بالقوه هزینه-گران قوانین مخل به انجام کسب و کار از جمله کاهش ظرفیت و نیاز به استخدام کارکنان اضافی به تصویب دقیق تر روش های تمیز کردن. به عبارت دیگر درآمد کمتر از بلیط, هزینه های بیشتر برای اقدامات ایمنی.

"من نمی گویم نمی تواند آن را انجام می شود به خصوص در کاهش ظرفیت اما هزینه های در حال رفتن به تا آنجا که شما در حال رفتن به نیاز به کارکنان بیشتر در" محلی پروموتر مایک جودی گفت RFT ماه گذشته. "حضور و غیاب و البته در حال رفتن به پایین تا حد زیادی به دلیل کاهش ظرفیت بلکه چون مردم کاملا مطمئن نیست که آنها می خواهند به بیرون رفتن دوباره. که من مطمئن هستم که آنها باید می خواهم."

NPR گزارش هفته گذشته که به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد از مستقل سالن های موسیقی می تواند مجبور به شاتر در ماه های آینده مگر اینکه آنها دریافت نوعی از بودجه دولت برای زنده ماندن از بحران.

که منجر به ایجاد یک گروه حمایت برای برگزاری صاحبان و مروج به نام ملی مستقل برگزاری انجمن یا NIVA وجود دارد که صرفا به لابی برای پول از دولت برای کمک به زنده موسیقی صنعت آب و طوفان است.

بسیاری از باشگاه های محلی و مروج تعداد خود را به عنوان اعضای این سازمان از جمله خاموش برادوی و مایک جودی و همچنین شلدون کنسرت سالن Fubar پیر خانه سنگ و بیشتر. برای نشان دادن حمایت خود را به کسانی که تلاش شما می توانید با ثبت نام در یک "نجات ما از مرحله" درخواست تشویق دولت به موضوع بودجه اضطراری.

اما پول نقد در حال حاضر بهترین خود را برای سالن های محلی و مشروبات الکلی در حال حاضر بهترین خود را برای قرنطینه سلامت عقل — بنابراین مطمئن شوید که شما خود را در الکل سفارشات بیش از حد.

یک خسته نباشید به خاموش برادوی و به تمام سنت لوئیس " بحرانزده سالن های موسیقی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب