کاردینالها و بلوز, بازیکنان, سازمان حمایت از جورج فلوید تظاهرات

از طریق خیابان. LOUIS BLUES چند بازیکن از هر تیم باید صحبت کردن در روزهای اخیر و Cardnials و بلوز سازمان

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399
Multiple players from each team have spoken out in recent days, and the Cardnials and Blues organizations even released a joint statement of support. - VIA ST. LOUIS BLUES
  • از طریق خیابان. LOUIS BLUES
  • چند بازیکن از هر تیم باید صحبت کردن در روزهای اخیر و Cardnials و بلوز سازمان حتی منتشر شد بیانیه مشترک پشتیبانی می کند.

در ماه اوت سال 2016 49ers کارفرمایی khezri و هم تیمی اریک رید در زمان زانو طول سرود ملی به عنوان یک آرام اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری قبل از یک بازی پیش فصل برابر San Diego Chargers. Kaepernick نشسته بودند در طول سرود هفته گذشته اما به این تصمیم به زانو زدن پس از صحبت با همکار NFL بازیکن سابق و سبز کلاه بره مقابله و بویر نوشت که به Kaepernick در مورد احساسات خود را برای پرچم و سرود ملی زیر قبل از آن خود کردند. برای قرار دادن آن ملایم مردم خود را از دست داده گه در مورد آن.

ما ده پوند از ناله کودک مزخرف در پنج کیسه پوند رئیس جمهور ایران این موضوع و تبدیل آن به یک flashpoint در فرهنگ جنگ. "که در مجموع بی احترامی از میراث ما است. که در مجموع بی احترامی از همه چیز که ما ایستاده, برای," او گفت: تشویق صاحبان عمل و حتی نشان می دهد که صاحبان تیم باید "آتش" بازیکنان که اعتراض کردند. NFL کمیسر راجر Goodell سپس ارسال یک لیگ یادداشت تشویق همه تیم ها به ایستادن برای سرود ملی به عنوان او احساس این موضوع تقسیم بندی لیگ از طرفداران خود را دارد. Kaepernick با وجود اینکه یک مسلم با استعداد ورزشکار رفت unsigned در سال 2017 فصل و خاموش می ماند در این زمینه به این روز است.

اما در حال حاضر به عنوان تظاهرات در برابر پلیس به قتل جورج فلوید همچنان در سراسر کشور به نظر می رسد که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای — از جمله در سنت لوئیس — دیگر مطالب فقط به "چوب به ورزش" با بسیاری از بازیکنان و سازمانهای ساخت اظهارات پشتیبانی در روز های اخیر.

بلوز دروازه بان و آجر دیوار impersonator اردن Binnigton در زمان به Instagram روز سه شنبه برای محکوم کردن نژادپرستی در یک سری از پست ها. "در طول چند روز به من آموخته است آنچه در آن به معنی واقعی متحد نسبت به جامعه سیاه و سفید," او نوشت. "و به جلو رفتن من به مبارزه برای آنچه درست است."

همکار بلوز بازیکن مارکو Scandella پیوست در به زودی پس از انتشار بیانیه ای مشابه در رسانه های اجتماعی. "چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگران بی شماری است که واقعا دلخراش و نفرت," او نوشت. "برای دیدن انسان همواره هدف قرار داده و قربانی به عنوان یک نتیجه از رنگ پوست خود را دلخراش است و نیاز به پایان دادن به در حال حاضر."

بلوز مرکز رایان o'reilly اضافه شده صدای خود را به کر و همچنین. "ما می توانیم و باید ایستاده با هم در زندگی روزمره ما و حذف تبعیض نژادی و تعصب از درون" او نوشت.

در ضمن در جهان St. Louis baseball کاردینالز بازیکنان آدم Wainwright, جک, فلاهرتی و دکستر فاولر در میان دیگران را نیز گرفته شده به توییتر برای به اشتراک گذاشتن حمایت خود را از معترضان. در نهایت, بلوز, سازمان خود را از یک بیانیه در رابطه با کاردینالز سازمان است. "سنت لوئیس بلوز و سنت لوئیس کاردینالز موضع ایران در حمایت از برابری نژادی برای همه و با کسانی که مارس مسالمت آمیز برای برجسته کردن و اعتراض به نژادپرستی و تعصب و خشونت" را می خواند در بخشی.

تا حدودی فوقالعاده حتی NFL کمیسر Goodell تا به حال آشکار تغییر از قلب با انتشار یک بیانیه در حمایت از تظاهرات در روز جمعه. "ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و مسالمت آمیز در اعتراض به," او می گوید. "ما لیگ ملی فوتبال بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

به نظر می رسد روشن است که تغییر در درک عمومی اتفاق می افتد. صدای جوان سیاه و سفید و قهوه ای و آمریکایی ها هستند که شنیده می شود در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری و در حال حاضر بیش از همیشه ما نیاز به گوش دادن به و حمایت از آن صداها.

و در حالی که ورزش های حرفه ای اغلب دیده می شود به عنوان یک حواس پرتی و یا یک راه برای تقسیم ورزشی نیز می تواند متحد ما است. ورزش همچنین می توانید ما را شفا دهد. با ورزشکاران و مربیان و طرفداران از همه رنگ ها با هم می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی در حال حاضر زمان برای ایستادن یا باید نیاز بوجود می آیند زانو زدن. این است که دیگر زمان عصبانی, پیر مرد که می خواهد خود را از بازیکنان توپ به فقط "خفه شو و بازی است." این نسل جدید می خواهد شما را به می دانم که دقیقا همان جایی که آنها ایستاده و بسیاری از این است که با یک مرد که تا به حال شجاعت به زانو زدن حتی اگر آن را می تواند هزینه های او همه چیز را او می خواهم کار کرد.

بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که همه ما او و پیوستن به مبارزه برای آنچه درست است. زمانی که بلندترین صداهای اطراف ما برای بخش ما باید فریاد را برای وحدت. یک جهان یک ملت یکی از تیم. ما تنها شانس را به نفع خود.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب