8 ایده های خاص برای پلیس اصلاحات در امریکا

هنگامی که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین پایین دوخته جورج فلوید توسط دو زانو بر گردن خود اجازه نمی به عنوا

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

هنگامی که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین پایین دوخته جورج فلوید توسط دو زانو بر گردن خود اجازه نمی به عنوان سیاه و سفید مرد فریاد زد که او نمی تواند نفس فلوید درگذشت و چوین بود که به اتهام قتل او شد بخشی از یک مقدار بزرگتر و غم انگیز داستان آمریکایی.

این یک داستان است که در جریان بوده است برای قرن ها در ایالات متحده است. پس از تاسیس کشور, پلیس اجرا به صراحت نژادپرستانه قوانین برده داری و تبعیض نژادی است. در بیشتر دهه های اخیر اجرای قانون شده است در خط مقدم اجرای سیاست ها در جنگ با جرم و مواد مخدر است که باید به اوج خود رسید در عظیم نابرابری نژادی در پلیس متوقف می شود, استفاده از نیروی, دستگیری, حبس, مجازات اعدام, و فقط در مورد هر جنبه ای از سیستم عدالت کیفری.

شیکاگو افسران پلیس بازداشت معترضان در 30 مه.
جیم Vondruska/NurPhoto via Getty Images

این داستان که به رهبری وزارت عدلیه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به منظور بررسی شیوه های پلیس در بالتیمور; کلیولند; نیواورلئان; فرگوسن میسوری; شیکاگو و دیگر شهرهای آمریکا به طور مداوم پیدا کردن مشکلات عظیم. به عنوان گروه نوشت و در آن بالتیمور گزارش نژادی و نابرابری بود "در حال حاضر در هر مرحله از BPD را اجرای اقدامات از تصمیم اولیه برای جلوگیری از افراد در خیابان های بالتیمور به جستجوهای دستگیری و استفاده از زور" و تفاوت "تضعیف جامعه اعتماد است که بسیار مهم است به موثر پلیس."

این داستان که منجر سیاه, اعتماد مردم به پلیس در نیمی از رای دادن از همتایان سفید.

این داستان هم که نگه سیاه جوامع کمتر امن و رنج نامتناسب نه تنها از خشونت پلیس بلکه جرم و جنایت می رود که underpoliced. به عنوان شورای عدالت کیفری ارشد توماس Abt قبلا به من گفت: "علاوه بر همه این بار است که ما در حال قرار دادن بر روی آفریقایی-آمریکایی جوامع از نظر تهاجمی پلیس ما اساسا شکست آنها را در نگه داشتن آنها را امن است."

این داستان که در طول هفته گذشته باعث شده است تا هزاران نفر از آمریکایی ها به اعتراض در خیابان ها علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

اما چگونه می تواند امریکا اصلاحات پلیس?

من مصاحبه نه عدالت کیفری کارشناسان در مورد این موضوع در سال 2016. در یک عهد به چه چیزهایی تغییر کرده است, تمام هشت توصیه های خود را ایستاده تا امروز — و هیچ کدام اجرا شده در مقیاس ملی است.

طرح تمرکز بر روی ترمیم آسیب های انجام شده توسط قرن ها از سوء استفاده پلیس شیوه در جوامع اقلیت از پرداختن به تعصبات نژادی به محدود کردن استفاده از زور برای برگزاری پلیس پاسخگو باشد. و در تلاش برای بازسازی اعتماد در پلیس این ایده ها در واقع می تواند کمک به پلیس در انجام شغل خود را — آنها را قادر به کمک به نگه داشتن جوامع اقلیت امن به جای وحشت این جوامع است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد اشتهای کمی برای چنین اصلاحات اما آن را ندارد به یک موانع: تقریبا همه پلیس انجام شده است در سطح محلی و دولت نه فدرال و سطح; از حدود 18,000 سازمان های اجرای قانون در ایالات متحده یک دوجین یا بیشتر در حال فدرال. آن را در سطح محلی و در سطح دولت پس از آن که در آن اصلاحات می تواند و باید اتفاق می افتد.

در اینجا کسانی هستند که ایده های. آنها را در هر منظور خاص اما کارشناسان همواره گفته است که هیچ چیز دیگری کار خواهد کرد اگر قدم اول نیست و به طور کامل در آغوش اجرای قانون در سراسر کشور است.

وقت و زمان دوباره من شنیده ام همان چیزی که از چند کارشناسان: تا زمانی که پلیس مسئولیت چگونه آنها در حال بازدید در جوامع اقلیت آنها نخواهد بود قادر به به طور موثر پلیس در آن جوامع است.

برخی از افسران پلیس ممکن است احساس بسیاری از انتقادات غیر منصفانه هستند. برخی ممکن است شنیدن در مورد تاریخچه پلیس در حال استفاده در گشت و احساس می کنید که آنها به اشتباه مقصر همه چیز طولانی قبل از آنها متولد شد. برخی ممکن است احساس کنند که آنها خوب پلیس و این تنها تعداد کمی از افسران که بد هستند.

خون هایش مرد نشسته در کنار مسلحانه پلیس در طول وات شورش در لس آنجلس کالیفرنیا در سال 1965.
هری بنسون/اکسپرس/گتی ایماژ

اما این مهم نیست. واقعیت این است که جوامع اقلیت بی اعتمادی ، که تمایلات مبتنی بر سابقه ای طولانی در تخت نژادپرستانه پلیس آمریکا حتی اگر آن اعمال نمی کند به هر افسر یا بخش امروز. تا زمانی که پلیس اذعان کرد که آنها درک خواهد شد توسط بسیاری از مردم که در تلاش برای سرپوش گذاشتن یک سابقه طولانی از ظلم و ستم.

دیوید کندی یک گونه که جامعه شناس در John Jay College استدلال در سال 2016 است که همیشه وجود خواهد داشت بی اعتمادی بین پلیس و جوامع تا زمانی که پلیس خود را به تاریخی نقض تقلید چه رئیس پلیس ممکن است می گویند به یک جامعه: "ما می دانیم این حقایق — آیا ما وجود دارد یا نه آیا ما در اطراف در طول بردگی, بازسازی, Jim Crow حمله به جنبش حقوق مدنی, و یا اینکه آیا آن را بیشتر اخیر چیزهایی که ما انجام داده اند که شما پیدا کرده اند بی احترامی و نامطلوب, مانند تحمل صفر پلیس و سطح بالا از توقف و frisk."

پس چگونه می تواند پلیس تعمیر ؟ برای یکی از کارشناسان گفت: پلیس نیاز به انجام یک تلاش بزرگ — از طریق جلسات جامعه رفتن درب به درب روزانه خود را به گشت و حضور در تلویزیون — به جوامع خود را تراز وسط قرار دارد با چه پلیس باید انجام شود.

"به منظور غلبه بر عدم اعتماد و اعتماد به نفس به شما را به تماس — درب-به-درب چهره به چهره و تماس با اعضای جامعه خود گفت:" ریچارد روزنفلد یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه میزوری در سنت لوئیس در سال 2016. "پلیس خواهد بود رد مناسبت, اما این تنها راهی است که من را در دراز مدت بازسازی اعتماد یا واقعا ساخت آن برای اولین بار در پلیس اعضای این جوامع است."

والتر کاتز در حال حاضر معاون رئیس جمهور از عدالت کیفری در آرنولد سرمایه گذاری تشبیه پتانسیل روند در سال 2016 به آفریقای جنوبی پس از آپارتاید حقیقت و آشتی کمیسیون. در طول آن جلسات محققان صحبت کرد و با صراحت با قربانیان و مجریان آپارتاید در مورد آنچه اتفاق افتاده است. خیلی از جلسات تلویزیون پخش شد. در انجام این مردم نه تنها رو به هوا نارضایتی خود و دیدن نگرانی های خود را شنیده ام اما برنامه نیز در جای خود — از جمله ایران — به کمک خنثیسازی آسیب است که تا به حال انجام شده است.

بالاتر از همه این نکته است که اجازه جوامع می دانند که پلیس آنها را بشنود در حال گرفتن آنچه آنها می گویند به طور جدی و در حال برنامه ریزی بیشتر مراحل رسیدگی به شکایت خود را.

از همه شکایت وارد شده علیه پلیس یکی از بزرگترین و در سال های اخیر — تکرار توسط Black Lives Matter جنبش است که پلیس در حال نواخته مغرضانه.

گاهی اوقات علت این است که صریح و روشن نژادپرستی — از جمله در شمال ساحل میامی, فلوریدا که در آن افسران پلیس با استفاده از لیوان عکس های سیاه و سفید از مردم به عنوان تمرین هدف. اما بار دیگر چنین تعصبات ممکن است رخ دهد در ضمنی سطح که در آن مردم ناخودآگاه تعصبات راهنمای انتخاب های خود را حتی زمانی که آنها به طور کامل آگاه از آن (اگر وجود دارد برخی از انتقاد نسبت به این خط از تحقیقات).

Lesley McSpadden میریزد اشک به عنوان او به نظر می رسد قبل از کنسرت جمعیت به افتخار پسرش مایک براون در خیابان Louis, میزوری, در آگوست 24, 2014. قهوه ای کشته شد, یک افسر پلیس دارن ویلسون هفته قبل از.
Jahi Chikwendiu/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

جاش Correll, یک دانشگاه کلرادو بولدر استاد روانشناسی تست شده پلیس برای تعصبات نژادی از طریق یک شبیه سازی تیراندازی. اولیه خود را يافته ها نشان داد افسران به طور کلی انجام یک کار خوب از اجتناب از تیراندازی اهداف غیر مسلح از تمام نژادها. اما هنگامی که تیراندازی شد موجه افسران ماشه کشیده با سرعت بیشتری در برابر سیاه مظنون از آنهایی که سفید. این نشان می دهد که افسران نمایشگاه برخی از تعصب نژادی در تیراندازی.

در دنیای واقعی این می تواند منجر پلیس به شلیک سیاه مردم در نامتناسب نرخ. واقعی پلیس مواقع بعد از همه هستند اغلب بسیار پیچیده تر: عوامل — چنین به عنوان یک تهدید واقعی برای افسر زندگی و فرصتی که یک گلوله را از دست ندهید و به طور تصادفی یک رهگذر — می توانید وضعیت بسیار بیشتر گیج کننده به افسران.

در "وضعیت که در آن [ماموران] بیشترین نیاز آموزش" Correll قبلا به من گفت: "ما برخی از این دلیل به این باور است که آموزش خود را خواهد بود به احتمال زیاد به آنها را شکست."

که یکی از دلایل وجود نابرابری نژادی پلیس در استفاده از زور: با توجه به نگهبان را "شمارش" پروژه به عنوان 2016, سیاه, افراد بيش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس از مردم سفید های مربوطه نرخ 6.66 در هر 1 میلیون نفر در مقابل 2.9 در هر 1 میلیون نفر است.

آن را فقط فردی تعصبات رانندگی نابرابری اما مشکلات ساختاری نیز هست. به عنوان یک نتیجه از سال ها و سال ها از تبعیض نژادی و اقتصادی و آموزشی نابرابری در میان مردم از نژادهای مختلف متمرکز فقر در جوامع اقلیت و سیستم عدالت کیفری را غفلت از جنایات علیه اقلیت ها تمایل وجود دارد که خیلی بیشتر جرم و جنایت در محله. بنابراین پلیس مستقر هستند بیشتر در این مناطق که در آن آنها سپس به احتمال زیاد به ساقه و کشتن کسی.

اما بالاتر جرم و جنایت در جوامع اقلیت نیست به طور کامل توضیح نابرابری. یک مطالعه 2015 توسط محقق کودی راس یافت "وجود دارد هیچ رابطه ای بین شهرستان در سطح تعصب نژادی در تیراندازی پلیس و نرخ جرم و جنایت (حتی یک مسابقه خاص نرخ جرم و جنایت)." که چیز دیگری نشان می دهد — از جمله به عنوان به طور بالقوه تعصب نژادی — در کار است.

فیلیپ Atiba Goff در حال حاضر مدیر عامل مرکز پلیس سهام گفت: من در سال 2016 که این نیست در مورد اینکه آیا ماموران پلیس همه شیطان پرست. به جای این تعصب است که یافت شده است وقت و زمان دوباره در فقط در مورد همه است. اگر شما یک انسان شانس هستند شما باید برخی از سطح از تعصب — بر اساس نژاد و جنسیت و مذهب و.... اما رسانه های آمریکایی و فرهنگ خود را ثابت توصیفاتی از مردم سیاه و سفید به عنوان جنایتکاران را شکل داده اند آمریکایی ها تعصبات به طور مداوم ارتباط مردم با جرم و جنایت.

"این موضوع از پلیس تعصب شروع می شود با چیزی که در اجرای قانون استخدام است که آنها را به استخدام انسان" Goff گفت. "آنها در نهایت حداقل به عنوان گرایش به بقیه جمعیت. و در برخی موارد من گمان می کنم آن ممکن است حتی کمی بیشتر از نظر تعصب نژادی."

برای پلیس تعصب می تواند به خصوص بد: آنها دائما در حال قرار دادن در موقعیت های که در آن آنها باید به سرعت فکر می کنم. و که باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که تعصبات خود را بیش از خواهد شد. به عنوان Goff به من گفت: "اگر من می تواند شما را در وضعیت راست من می توانم که ارتباط خاص به قرض دادن خود را به انواع خاصی از رفتارها."

افسران می تواند آموزش دیده برای کمک به مبارزه با تعصبات خود را. Lorie Fridell یک دانشگاه جنوب فلوریدا گونه که جامعه شناس که با این نسخهها کار با پلیس برای کمک به آنها را مقاومت در برابر تعصبات خود را قبلا توضیح داده شده است که می توان آنها را آموخت و به زور خود را به تمرکز بر عواملی است که رنگ پوست — مانند زبان بدن و آنچه که یک فرد در حال برگزاری است.

متاسفانه آموزش است که به ندرت با تاکید بر ادارات پلیس.

یک سال 2006 گزارش از وزارت دادگستری در بر داشت که افسران پلیس به طور معمول دریافت حدود 111 ساعت در اسلحه مهارت و دفاع از خود — اما فقط 11 در تنوع فرهنگی و روابط انسانی و هشت در جامعه محور و استراتژی و هشت در میانجیگری و مدیریت تعارض.

این صحبت نمی کند و فقط به کمی پلیس در حال آموزش دیده برای رسیدگی به تعصبات نژادی بلکه تمام انواع شرایط دیگر آنها را در سلامت روانی بحران تعامل با جامعه تجاوز و داخلی و سوء استفاده جنسی از موارد به عنوان چند نمونه. پلیس فقط به خوبی آموزش دیده برای رسیدگی به طیف گسترده ای از حساس مناطق دشوار است.

اگر پلیس می خواهید به تجدید اعتماد جامعه این نیاز به تغییر است. آن را به احتمال زیاد نمی خواهد تمام مشکلات را حل کند — تعصب نژادی است به احتمال زیاد در حال حاضر به برخی از درجه مهم نیست که چگونه به خوبی پولیس آموزش دیده اند. اما آن کمک خواهد کرد.

اغلب خطا که منجر به غیر ضروری تیراندازی — و شاید تعصب به عنوان یک عامل رانندگی از نیروی بیش از حد — می آید قبل از یک افسر خود را می کشد و یا تفنگ خود را. این می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک افسر تصمیم می گیرد به یک صحنه در یک راه خاص.

فکر می کنم از لحظه های آخر قبل از کلیولند افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و 12 سال Tamir برنج در سال 2014. در آن فاجعه افسران مشکوک است که برنج بود که سیاه و سفید, حال واقعی, اسلحه گرم, زمانی که او در واقع با یک تفنگ اسباب بازی. و افسران سوار به سمت راست پارک که در آن برنج بود, بازی, تیر اندازی پسر در عرض دو ثانیه از خارج شدن از تیم ملی خود ماشین.

عزاداران تحت پوشش پارک جدول در Cudell عوام پارک با حیوانات, نماز, شمع و نامه برای 12 سال Tamir برنج در کلیولند اوهایو در نوامبر 25, 2014.
آنجلو Merendino/Corbis via Getty Images

اگر چه ماموران کرده بود به جای رانندگی به صحنه پارک دورتر بررسی منطقه و راه می رفت به پارک بیشتر به آرامی در حالی که به هشدارهای به برنج? این البته غیر ممکن است برای گفتن چه نتیجه خواهد بود — اما آن را قطعا به نظر می رسد بسیار بیشتر احتمال دارد که برنج زنده خواهد بود امروز.

"بحث ما در مورد تقسیم دوم تصمیم گیری است که باید ساخته شود هنگامی که نیروی کشنده استفاده می شود و آن را به یک شاه ماهی قرمز" Goff گفت. "از زمانی که [پلیس] هستند کمین در گوشه ای و سپس آنها را برای کشف کردن چه باید بکنید. بیشتر از زمان چه اتفاقی می افتد این است که تعدادی از تصمیمات تاکتیکی شما ساخته شده تا آن نقطه که باید ایمنی خود را به خطر بیافتد."

بنابراین اگر افسران باید تعصبات نژادی و شما با قرار دادن آنها در یک شدید وضعیت که در آن آنها را به تماس بگیرید, اما خود تعصبات کسانی که تعصبات در حال رفتن به راهنمای اقدامات خود را. "ما باید قادر به تصدیق و شناسایی مجموعه ای از شرایط است که به احتمال زیاد به منظور تسهیل مغرضانه رفتار" Goff گفت. "و ما می خواهم که قادر به خلع سلاح و یا آنها را قطع."

Goff داد به عنوان مثال از کار تحقیقاتی او در لاس وگاس. وجود پلیس تاسیس یک پا پیگیری سیاست است که گفت: افسر بود که به تعقیب باید اولین کسی باشید که برای قرار دادن دست خود را بر مشکوک با هماهنگ پشتیبان گیری به جای ورود در صحنه و مصرف در آن نقش. ایده این است که پا حرفه اغلب به پایان رسید در استفاده بیش از حد از نیروی آنها بالا آدرنالین تعقیب است که در آن افسر و گمان می توانید واقعا عصبانی واقعا سریع است. بنابراین با محدود کردن زمانی که امکان تعقیب افسران از قرار دادن دست خود را بر روی مظنون Goff که شما می توانید محدود کردن استفاده از زور.

این تغییر به نظر می رسد به کار. وجود دارد که 23 درصد کاهش و در مجموع استفاده از زور و 11 درصد کاهش افسر آسیب بیش از چندین سال در بالای کاهش نابرابری نژادی با توجه به Goff. "امن تر برای افسر امن تر برای متهمان" او گفت:.

"من نمی باید به بحث در مورد مسابقه برای کاهش اختلاف است که نژادی و اجزای آن," او اضافه شده است. "من تا به حال به تغییر اساسی در وضعیت که در آن پلیس مزمن درگیر شدن با مظنون است. و این نوع از مثال که من صحبت کردن در مورد چگونه شما قطع تعصبات از زندگی است."

این فقط یک مثال است. بیشتر به طور گسترده پلیس نیاز به توقف در حال مستقر در راه است که به خصوص تهاجمی علیه جوامع اقلیت — مانند زمانی که پلیس در شهر نیویورک به طور موثر و هدفمند مردم رنگ و تمام جوامع از طریق "توقف و frisk." به عنوان جاناتان شاهد یک دستیار پژوهش با تمرکز بر محور مسائل در موسسه کاتو گفت: من در سال 2016 "تا زمانی که شما [با نژاد متفاوت پلیس استراتژی] شما می توانید تمام این ایده در مورد چگونه ما در حال رفتن برای اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید ما را متوقف و کاهش تعصب وجود دارد, اما من فکر نمی کنم آن را واقعا رفتن به محل کار."

مراحل فوق پلیس می تواند برای جلوگیری از غیر ضروری بیشتر با استفاده از زور. اما مشکل دیگری وجود دارد: زمانی که پلیس را با استفاده از نیروی بیش از حد و یا در تعامل با دیگر انواع سوء رفتار وجود دارد نیاز به شفافیت بیشتر و پاسخگویی در پس.

عدم پاسخگویی است منعکس شده در آمار. پولیس ملی سوء رفتار گزارش پروژه تجزیه و تحلیل 3,238 پرونده های جنایی در برابر افسران پلیس از مارس 2009 تا دسامبر 2010. آنها دریافتند که تنها 33 درصد محکوم شدند و 36 درصد از افسران بودند که محکوم به پایان رسید تا دوران محکومیت خود را میگذراندند. هر دو از کسانی هستند که حدود نیمی از رای دادن در آن اعضای عمومی محکوم یا زندانی.

برخی از این یک نتیجه از قوانین و دادگاه های ساخت آن را دشوار است به نگه پلیس پاسخگو برای استفاده بیش از حد از زور. برخی از فعالان به نام برای استانداردهای قانونی برای کاهش مییابد و بنابراین پلیس می تواند پاسخگو نیروی مرگبار در یک سطح نزدیک به یک غیر نظامی.

اما بخشی از آن نیز با نگرش عمومی است که می تواند درایو داوران را بیشتر دلسوز نمایش به سمت پلیس است.

به این منظور یکی دیگر از پاسخگویی رویکرد به تجهیز پلیس با دوربین های بدن. ایده این است که فیلم می تواند کمک به از بین بردن شک برای هر دو پلیس و غیرنظامیان به عنوان به آنچه که اتفاق افتاده در یک تیراندازی و اینکه آیا استفاده از زور موجه بود.

نگاهی 2015 تیراندازی پلیس از والتر اسکات در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. یک افسر, مایکل Slager ادعا کرد که اسکات سعی کرده بود خود را بی حس کردن تفنگ و استفاده از آن در او را قبل از فرار. فیلم از یک غیر نظامی در صحنه اما نشان داد که اسکات به حال سعی کردم به گرفتن Slager را بی حس کردن تفنگ و Slager به ضرب گلوله کشته بود در اسکات را به عنوان 50 ساله, سیاه, مرد اقدام به فرار. پس از تیراندازی Slager کاشته تفنگ بی حس کردن نزدیک اسکات بدن مرده — احتمالا به داستان خود را اعتبار.

اگر تلفن همراه تصویری از رهگذر وجود ندارد که Slager شده اند به اتهام قتل و نقض حقوق مدنی? آیا او اخراج شده است ؟ خواهد او را بدست دور با یک کاملا غیر قابل توجیه تیراندازی ؟ پس از همه, بدون, تصویری, شهادت شهود ممکن است محدود به Slager خود حساب.

به طور مشابه با فلوید مرگ ثبت شده اقدامات ماموران درگیر الهام گرفته اند گسترده نفرت — حتی در میان دیگر افسران پلیس. که ممکن است با تشکر از این ویدئو.

فراتر از ویدئو سوابق پلیس نیز می تواند شفاف تر ساخت آن را آسان تر برای پیدا کردن اگر یک افسر پلیس شده و منظم در گذشته است. که می تواند نشان می دهد اگر یک افسر دارای سابقه شکایت و یا دیگر مشکلات بالقوه ساخت آن را آسان تر به نگه دارید بد پلیس پاسخگو باشد.

اما پلیس سوابق اغلب فرو رفته در پنهان کاری. در 2015 بررسی رابرت لوئیس نوح Veltman و Xander لاندان از نیویورک ایستگاه رادیویی WNYC صحبت به وکلای و کارشناسان در تمام 50 ایالت و واشنگتن, DC و بررسی قوانین و دادگاه برای پیدا کردن که متحده محدود کردن پلیس انضباطی پرونده. آنها دریافتند که 23 متحده و DC را پرونده محرمانه است. و 15 کشورهای دیگر محدود کردن دسترسی به سوابق به عنوان مثال تنها اجازه ای, نمونه هایی از نظم و انضباط شدید مانند تعلیق یا فسخ است. باقی مانده 12 متحده به طور کلی باز کردن پلیس انضباطی پرونده ،

این پنهان کاری نیز منعکس شده در پلیس کشت. آبی "دیوار سکوت" می گوید پلیس برای آرام ماندن در مورد دیگر افسران در آوریم. این کد اجرا هر دو به طور رسمی و غیررسمی. در بالتیمور به عنوان مثال وزارت دادگستری در بر داشت یک گروهبان گفت: "ماندن در خط خود را" زمانی که او سعی پرچم سوء رفتار در پلیس:

در سال 2014 یک بشکه ستوان قرار می گیرد چندین نشانه در کنار میز از یک آفریقایی-آمریکایی گروهبان با یک اعتبار برای صحبت کردن در مورد اتهام سوء رفتار در گروه. در میان علائم هشداری به "ماندن در خط خود را," "نگرانی در مورد خودتان" "ذهن کسب و کار خود را!!" و "آیا شایعه!!!" پس از گروهبان شکایت در مورد نشانه های ستوان بستری برای ایجاد آنها و قرار دادن آنها در کنار گروهبان میز. در عین حال BPD در زمان هیچ معنی دار اقدام اصلاحی. هر چند شکایت پایدار بود که ستوان بدون دریافت تعلیق خوب و یا از دست دادن مزایای.

برای رفع این برخی از کارشناسان استدلال می کنند که یک تغییر اساسی در رهبری مورد نیاز است.

"کاری که باید انجام شود قطعا شامل مترقی رهبری گفت:" توماس نولان در حال حاضر یک گونه که جامعه شناس در کالج امانوئل و سابق بوستون ستوان پلیس در سال 2016. "ما دیده ایم متاسفانه کمی بیش از حد از آن است. ما به نظر می رسد به همان نوع از مردم وجود دارد و استثنا بودن در قرار دادن رئیس اجرایی در ادارات پلیس در سراسر کشور است."

پلیس در آمریکا به خصوص در سطح رهبری, تمایل به کاملا منزوی. برای مثال ویلیام براتون واقعا به عنوان کمیسر پلیس در بوستون در اوایل 1990s, کمیسر در شهر نیویورک در اواسط 1990s ارشد در لس آنجلس در 2000s و در نهایت به عنوان کمیسر دوباره در شهر نیویورک از سال 2014 تا 2016. آنتونی دمپایی لا انگشتی مخصوص به همین ترتیب به عنوان رئیس پلیس در اوکلند و کالیفرنیا قبل از حرکت به سمت اداره پلیس بالتیمور از سال 2012 تا 2015. وجود دارد بسیاری از نمونه های مشابه در بزرگ و متوسط اندازه شهرها ادارات پلیس.

نولان استدلال ساده است: اگر همان مردم تمایل به مسئول از سازمان های پلیس چگونه می تواند ما انتظار داریم آنها را به تغییر به بیشتر پاسخگو و شفاف است ؟

به عنوان بخشی از تغییر فرهنگ شفافیت و حسابدهی و کارشناسان متعددی نیز استدلال می کرد که مشوق بسیاری از ادارات پلیس در سراسر این کشور تحمیل خود به ماموران نیاز به تغییر.

اغلب با ذکر مثال از فرگوسن میسوری — که در آن مرگ مایکل براون توسط پلیس در سال 2014 به طور موثر راه اندازی, مدرن, Black Lives Matter تظاهرات.

هجده سال از مرگ مایکل براون توسط پلیس در فرگوسن میسوری به طور موثر شروع به سیاه و سفید مدرن زندگی مهم جنبش در سال 2014.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

وزارت دادگستری بررسی فرگوسن اداره پلیس به عنوان یک نتیجه از تظاهرات. آن را یافت که پلیس بودند را تشویق به بلیط به عنوان بسیاری از مردم ممکن است با صریح هدف بالا بردن درآمد تا آنجا که ممکن است از جریمه ها و هزینه های. اما برای انجام این کار پلیس را هدف آسیب پذیر — عمدتا ساکنان سیاه — با احمق اتهامات عنوان شده علیه.

وزارت دادگستری با ذکر یک مثال:

افسران اغلب بازداشت افراد تحت بخش 29-16(1) در حقایق است که به دیدار با ارائه عناصر. بخش 29-16(1) باعث می شود آن را غیر قانونی به "[f]ail مطابق با نظم قانونی و یا درخواست یک افسر پلیس در ترشحات افسر وظایف رسمی که در آن چنین شکست با دخالت مانع یا مانع افسر در عملکرد از وظایف." بسیاری از موارد در آغاز تحت این ماده شروع با یک افسر سفارش یک فرد برای جلوگیری وجود ندارد هدف تمبر است که فرد درگیر میشوند ، به منظور متوقف کردن است نه یک "نظم قانونی" تحت آن شرایط به دلیل افسر فاقد سوء ظن معقول است که فعالیت های جنایی در جریان است. ... با اینحال زمانی که افراد متوقف نمی شود در آن شرایط FPD افسران درمان است که رفتار به عنوان یک عدم تطابق با یک نظم قانونی و دستگیری.

این است منحصر به فرد به فرگوسن. در شهر نیویورک یک گروه از افسران پلیس سعی در سو شهر و اداره پلیس بیش از یک "سهمیه بندی" برای متوقف کردن و دستگیری مردم به عنوان بسیاری که ممکن است. برخی از افسران اذعان کرد که افسران ملاقات این انگیزه با هدف کم درآمد, سیاه, محله با کمی قدرت سیاسی است.

"هنگامی که شما با قرار دادن هر نوع از اعداد بر روی یک افسر پلیس به انجام ما در حال رفتن به رفتن به آسیب پذیر ترین" Adhyl Polanco, یکی از شهر نیویورک افسران پلیس گفت: WNBC. "ما در حال رفتن به [این] همجنسگرایان جامعه ما در حال رفتن به سیاه و سفید در جامعه ما در حال رفتن به رفتن به آن دسته از افرادی که هیچ قایق که هیچ قدرت است."

کارشناسان گفت که پلیس هنوز هم می تواند انگیزه برای بهره وری اما که می توان بدون تمرکز زیادی بر روی تعداد خاصی از دستگیری و یا ترافیک بلیط. آن را می تواند انجام شود در یک شیوه ای ذهنی از طریق نظارت مستقیم. آن را نیز می تواند همراه با دیگر انواع اطلاعات مانند تعداد شکایات وارد یک افسر و چند بار خاص پلیس با استفاده از زور.

اما خط پایین این است که پلیس باید آگاه باشید از نحوه دقیق سهمیه و مشوق ها می تواند منجر افسران گمراه و مراحل را صحیح هر یک از این عوارض جانبی ناخواسته.

که می شود یک افسر پلیس به احتمال زیاد نیاز به تغییر به عنوان به خوبی با تنظیم بالاتر, بار, برای که می تواند واجد شرایط برای این کار است.

وجود دارد هیچ استانداردهای فدرال برای افسران پلیس. قانونگذاران فدرال می تواند در ایجاد چنین دستورالعمل اجازه می دهد متحده به درمان آنها را به عنوان حداقل و یا حتی آنها را گسترش دهد.

متحده نیز می تواند به صورت جداگانه خود را الزامات صدور مجوز برای پلیس. برای مثال آرایشگران در فلوریدا به عنوان 2016 لازم بود تحت قانون دولت به آموزش بیشتر از پلیس: Barbers نیاز به ورود 1200 ساعت در حالی که پلیس نیاز 770. آن را فقط به یک دولت اما این نمونه چه فقیر استاندارد می تواند برای پلیس صدور مجوز در سراسر ایالات متحده.

پس از آن وجود دارد ملاحظات دیگر مانند زمانی که شهرها و ایالات متحده باید نیاز به یک مدرک دانشگاهی برای پلیس — چیزی که لازم نیست در خیلی از کشور در حال حاضر است.

اما به طور کلی کارشناسان می گویند وجود دارد باید قوی مورد نیاز در محل است که می توانید برای بررسی مهارت ها و ویژگی های انتظار ما از پلیس قبل از آنها قرار داده و در وضعیت زندگی می کنند.

"ما می خواهیم به استخدام افرادی که باید از این ظرفیت برای تنظیم هیجانی — به طوری که آنها نمی قهر نمی بینند قدرت چالش با عنوان چالش های شخصی آنها نمی افتد در استفاده از زور به عنوان اولین پاسخ به یک چالش برای قدرت خود گفت:" جفری Fagan یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه کلمبیا در سال 2016. "ما می خواهیم افرادی که در برنامه ریزی و فکر کردن به آینده. ما می خواهیم افرادی که دارای ظرفیت به تأمل در کار خود را و به روز رسانی خود کار می کنند — به عبارت دیگر یادگیری از اشتباهات خود را."

اما Fagan افزود: "به منظور انجام این کار ما نیاز به فکر می کنم به طور جدی در مورد پرداخت این بچه ها بهتر است."

این rub: استانداردهای بالاتر را تقریبا به طور قطع منجر به نیاز به پرداخت هزینه های پلیس ، وگرنه چرا کسی با یک مدرک دانشگاهی را یک کار به عنوان یک افسر پلیس زمانی که او یا او می تواند به مراتب بیشتر پرداخت در یک شرکت امنیتی خصوصی?

جان روم های عدالت کیفری, متخصص در NORC در دانشگاه شیکاگو موافقت کرد: "من فکر می کنم ما باید استاندارد بالاتر است. و اگر شما در حال رفتن به استانداردهای بالاتر شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت آنها بهتر است برای جذب بهتر مردم با کیفیت. که فقط راه بازار آزاد کار می کند."

همراه با این تغییرات پلیس همچنین می توانید مراحل را که به صراحت به جرم و جنایت در حالی که محدود کردن که نهفته پلیس اقدامات است.

اکثریت قریب به اتفاق از جرم در جوامع است که مرتکب شده فقط چند نفر در چند نقاط خاصی از شهر است. به عنوان Abt نوشت: برای بورسی "در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور 3 تا 5 درصد از بلوک شهر حساب برای 50 تا 75 درصد از تیراندازی و قتل با 1 درصد از جمعیت شهرستان است مسئول 50 تا 60 درصد از قتل."

یک اداره پلیس شهر نیویورک دوربین های امنیتی آویزان در بالای قطب نور در سراسر خیابان را از مغلوب ساختن پیشی جستن برج در شهر نیویورک در مارس 7, 2017.
درو Angerer/گتی ایماژ

اگر پلیس تمرکز بر روی فقط این چند بلوک و به طور خاص افراد از طریق پلیس استراتژی های شناخته شده به عنوان "نقطه داغ پلیس" و "متمرکز بازدارندگی" -- آنها می تواند به توقف و جلوگیری از بسیاری از جرائم در شهرستانها است.

متمرکز بازدارندگی خاص بسیار موفق بوده است: مطالعه پس از مطالعه آن پشت و روش کردم خیلی از این اعتبار برای "بوستون معجزه" که را دیدم در این شهر جرم و جنایت خشونت آمیز رای رها 79 درصد در 1990s. Abt تحت پوشش موفقیت این استراتژی در سال 2019 کتاب خونریزی خارج — برجسته شواهد در یک تماس را به خشونت های شهری بیشتر به طور جدی به عنوان یک سیاست مشکل است.

روزنفلد توضیح داد که دو شاخک های متمرکز بازدارندگی: "ما به وضوح می دانم که شما که در آن شما زندگی می کنند و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می تواند به توقف خشونت در این جامعه و در صورتی که به این معنی است که ما بازداشت و به اتهام شما با جدی جرم و جنایت خشونت آمیز ما در حال رفتن به انجام این کار است. اگر شما می خواهید از این زندگی و سپس در مرحله دوم در اینجا خدمات و پشتیبانی است که شما ممکن است پیدا کردن مفید برای تنظیم جهت های مختلف از زندگی خود را."

خدمات اجتماعی هزینه می شود اما آنها مورد نیاز برای استراتژی به کار می کنند. برای یکی از آنها ارائه یک راه برای کسی که در یک جای بد در زندگی — مردم اغلب به دام افتاده در شرایط خشونت آمیز با توجه به از جان گذشته شرایط اقتصادی. و هنگامی که پلیس ارائه این خدمات آنها نیز سیگنال که آنها نه فقط وجود دارد برای اجرای قانون بلکه سعی کنید برای کمک به مردم برای خروج از شرایط وخیم.

"که آشنایی خاصی مشروعیت به پلیس" روزنفلد گفت. "آنها وجود دارد نه فقط در خدمت حکم و یا هشدار دادن به مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها را اگر آنها مرتکب جرم دیگری بلکه انتقال از یک رشته خاص از نگرانی برای آن دسته از افراد و زندگی خود را."

بنابراین این استراتژی محدود می کند که به طور مستقیم تحت تاثیر توسط پلیس — با هدف قرار دادن چند نفر در چند منطقه به جای جارو کل محله با تهاجمی را متوقف می کند. آنها همچنین می تواند سیگنال به جامعه است که پلیس آن را دریافت کنید: بسیاری از افراد در این جوامع بی گناه هستند و پلیس در حال رفتن به تمرکز تنها بر روی کسانی که نمی.

به عنوان Abt به من گفت: "اگر شما خیلی خاص, شما بهتر است در مبارزه با جرم و جنایت و کاهش خشونت است. اما شما همچنین بهبود مشروعیت با نشان دادن جامعه است که شما نمی اشغالگر آنها را مانند یک نظامی اما که شما در حال خدمت به آنها با تلاش برای کمک به آنها آدرس یک تعداد کمی از مردم در مکان های که واقعا در حال صدمه زدن به جامعه است."

یک مانع بزرگ برای این استراتژی این است که آنها می تواند شامل یک سرمایه گذاری اولیه و ادارات پلیس استفاده می شود به مبارزه با جرم و جنایت در یک راه خاص ممکن است مقاوم به ایده های جدید به خصوص اگر آنها پول بیشتری هزینه در صف مقابل. اما اگر این استراتژی کار برای صرفه جویی و بهبود زندگی وجود دارد اخلاقی ضروری برای تمام سطوح دولت به آنها را بیشتر جدی است.

به عنوان آن می ایستد, که دولت فدرال وحشتناک کار جمع آوری داده ها در جرم و جنایت و اقدامات پلیس. در سراسر کشور جرم و جنایت گزارش تمایل به بیرون آمدن با یک تاخیر دوره از یک سال و یا بیشتر است. و تقریبا هر متخصص توافق این اطلاعات به احتمال بسیار زیاد undercounts جرم و پس از آن نتواند جرم که نیست, گزارش به پلیس.

"ما می دانیم که تقریبا هیچ چیزی در مورد جرم و جنایت در امریکا غیر از قتل و آدم ربایی و آتش سوزی" رومی گفت. "تجاوز به عنف و سرقت, حمله, خودرو, سرقت, باندهای مواد مخدر — ما اصلا گزارش داده به دولت فدرال اجازه می دهد که دولت فدرال برای گفتن در اجرای قانون نحوه رفتار موثر تر و یا محققان کمک می کند تا درک کنند که چگونه جنایت ایجاد شده است و تکامل می یابد."

اما بیشتر و جامع داده های کنونی می تواند بسیار مفید برای مبارزه با جرم و جنایت چند از کارشناسان استدلال می کنند.

"شما نیاز دارید که اطلاعات مقایسه ای بنابراین شما می توانید تعیین اینکه آیا این مشکل شما تجربه خود را در جامعه نسبتا متمایز و یا خاص به جامعه محلی شرایط و یا آن را یک مشکل شایع در بسیاری از جوامع دیگر," روزنفلد گفت. "اگر آن را در حالت دوم شما می خواهید به مشورت با کسانی که در جوامع دیگر به ببینید که چگونه آنها در حال پرداختن به آن است. اگر آن را سابق و سپس شما می دانید که شما باید به تدبیر استراتژی است که در پاسخ به جزئیات مشکلات موجود در جامعه خود را."

آن را فقط به جرم و جنایت. Goff اشاره کرد که کمی وجود دارد و به هیچ داده ها در چه پلیس متوقف می شود, دستگیری, استفاده از زور ، یک 2015 مطالعه نشان داد که آژانس های فدرال' پلیس کشتن داده نتواند به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از افراد کشته شده توسط پلیس در آمریکا است. و دولت فدرال نمی سعی کنید برای پیگیری بیشتر معمولی اقدامات پلیس از توقف به دستگیری.

تا زمانی که آمریکا نتواند به جمع آوری این داده ها آن را به غیر ممکن است برای ارزیابی آنچه با این نسخهها کار برای رسیدگی به تقریبا هر نوع از مسائل مردم با پلیس از تعصب نژادی به مبارزه با جرم و جنایت. این هزینه ممکن است پول بیشتری برای جمع آوری این داده ها به درستی اما هر متخصص صحبت کردم آن را به ارمغان آورد تا به عنوان یک مسئله مهم است که نیاز به خطاب.

وجود دارد یک نقطه اساسی در تمام این استراتژی ها: موثر تر و شفاف پلیس واقعا می تواند به حل این دو مشکل بزرگ — تعصب نژادی و بالاتر جرم و جنایت — ثابت به پلیس در آمریکای امروز است.

هر زمان که یکی دیگر از تیراندازی پلیس از یک فرد سیاه و سفید بازدید اخبار مخالفان از زندگی ماده تمایل به عقب نشینی در یک سوال: "اما آنچه در مورد سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است؟" پیشنهاد این است که به مراتب بیشتر سیاه, افراد به قتل رسیده توسط شهروندان به طوری که واقعا چه کسی نگران سیاه و سفید زندگی می کند باید به نگرانی در مورد.

آنچه در این منتقدان دست است که بی اعتمادی در پلیس — کلید راننده پشت Black Lives Matter — نیز یک کلید راننده از جرم و جنایت در اقلیت محله. "زمانی که جوامع نمی اعتماد پلیس و ترس از پلیس و سپس آنها را نمی خواهد و نمی تواند کار با پلیس و در چارچوب قانون در اطراف مسائل خود و جامعه" کندی گفت. "سپس این مسائل در جامعه تبدیل به مسائل جامعه نیاز به مقابله با خود را — که منجر به خشونت است."

افسران پلیس نگهبانی در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید خارج از ایسنا مرکز در کنار گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در مرکز شهر آتلانتا, گرجستان, on May 29.
بن Hendren/Anadolu Agency via Getty Images

یک سال 2016 مطالعه به خصوص روشن بود. این مطالعه از جامعه شناسان متی دزموند از دانشگاه هاروارد اندرو Papachristos از دانشگاه ییل و دیوید کرک آکسفورد نگاه اثرات 911 تماس در میلواکی پس از حوادث خشونت پلیس آمار اخبار.

آنها دریافتند که پس از سال 2004 پلیس ضرب و شتم فرانک جود 17 درصد (22,200) کمتر 911 تماس ساخته شد در سال بعد در مقایسه با تعداد تماس هایی که ساخته شده اند که تا به حال جود و شتم هرگز اتفاق افتاده است. بیش از نیمی از اثر آمد از کمتر تماس در محله. و اثر پافشاری برای بیش از یک سال و حتی پس از این افسران که در ضرب و شتم مجازات شدند. محققان دریافتند مشابه اثرات در محلی 911 تماس پس از دیگر مشخصات بالا در حوادث خشونت پلیس.

اما جرم و جنایت بود و هنوز هم اتفاق می افتد در این محله. در واقع به عنوان 911 تماس کاهش یافته است محققان همچنین دریافتند افزایش قتل. آنها توجه داشته باشید که "بهار و تابستان است که به دنبال جود داستان بودند مرگبارترین در هفت سال مشاهده شده در مطالعه ما."

که نشان می دهد که مردم به سادگی برخورد با جرم و جنایت خود را. و اگر چه محققان نمی تواند قطعی اثبات آن است که ممکن است به معنای غیر نظامیان در زمان خود — گاهی اوقات خشونت — وسیله ای برای محافظت از خود را زمانی که آنها نمی تواند اعتماد پلیس برای جلوگیری از جرم و جنایت و خشونت است.

"مهم مفهوم از پیدا کردن این است که به اطلاع عموم موارد خشونت پلیس نه تنها تهدیدی برای مشروعیت و اعتبار اجرای قانون" محققان نوشتن "آنها همچنین با رانندگی با 911 تماس — خنثی کردن سرکوب قانون شکستن مانع استفاده از عدالت و در نهایت شهرستانها به عنوان یک کل و جامعه به ویژه در کمتر امن است."

بهتر است پلیس می تواند به توقف همه جرم و جنایت است. وجود دارد بسیاری از مسائل دیگر از مشاغل به مسکن نیز تاثیر داشته باشد. اما پلیس اگر آنها مورد اعتماد جامعه می تواند اثر قابل ملاحظه.

به برخی از درجه باید این حس مشترک. روزنامه نگار جیل Leovy آن را دستگیر و به خوبی در کتاب درخشان Ghettoside: اشاره کرد که قتل بسیار کمتر به احتمال زیاد حل در محله او استدلال کرد که برخی از افراد در جوامع به این نتیجه رسیدند که پلیس نمی ارزش سیاه و سفید زندگی می کند — و به طوری که آنها نیاز به حل و فصل درگیری بین فردی خود را.

"یک دسته از پسران نوجوان از whitest امن ترین شهر در امریکا و قار قار کردن آنها را در یک محل که در آن دوستان خود به قتل رسیده و آنها به طور مداوم مورد حمله و تهدید. سیگنال است که هیچ کس مراقبت و موفق به حل قتل. محدود کردن گزینه های خود را برای فرار. سپس ببینید چه اتفاقی می افتد," Leovy نوشت.

به همین دلیل شفافیت و پاسخگویی و جامعه همکاری به عنوان بخشی از "عدالت رويهای" مدل پلیس بسیار مهم است: آنها سیگنال که عدالت سیستم مراقبت می کند. و اگر پلیس آن را انجام دهید — با توقف بیش از حد تهاجمی و شیوه های پیشگیری از جرم و جنایت و خشونت در محله -- آنها می توانند سیگنال که زندگی واقعا با توجه به آنها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن