مهربان همسایه فراهم می کند مواد غذایی با شکوه مواد غذایی به Coachella Valley دوستان در طول همه گیر

رابین مونتگمری ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:22 AM EDT 22 مه سال 2020Leanna Bonamici بنیانگذار پالم اسپرینگز

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

Leanna Bonamici بنیانگذار پالم اسپرینگز زن در فیلم و تلویزیون و در حال حاضر نشسته در هیئت اسب سواری درمانی آکادمی در پالم دزرت که در آن او نظارت بر تولید فیلم است که اجازه می دهد تا خانواده ها و مراقبان برای دیدن پیشرفت های خاص خود را با نیازهای کودک در حال ساخت با اسب درمانی است.

او همچنین من کشف کرده ام فوق العاده طبخ شده است که ایجاد و ارائه وعده های غذایی در افراد در معرض خطر در طول دو ماه گذشته. پس Bonamici یکی نیست به مهمانی های شام, من تا به حال هیچ دانش قبلی از او سر آشپز. اما به نظر می رسد او یکی از خلاق ترین مواد غذایی راحتی سازندگان که شگفتی من تا به حال لذت بردن از wolfing پایین.

چگونه این کار را شروع کنیم ؟ Bonamici می داند که من یک بیماری مزمن آسم و در معرض خطر در این بیماری همه گیر. یک روز او به نام بپرسید اگر من می خواهم برخی از خانه سوپ سبزیجات و سس مارینارا با ماکارونی. من گفتم بله و در حدود 3 p. m. در 17 مارس او به نام بازگشت به می گویند مواد غذایی قرار داده شده بود بر روی نیمکت توسط درب جلو من. این بسته شامل پخته شده ماکارونی آرنج یک ظرف از او سس مارینارا یک دسته از خورش گوشت گاو سوپ سبزیجات خانگی و baggie پر شده با, در خانه, کوکی تراشه شکلات و آجیل است. آن راهابی مادر از مواد غذایی راحتی.

من بلافاصله به نام او تشکر می کنم اما نمی توانستم او را در تلفن. بیا برای پیدا کردن او ارائه خوشمزه مواد غذایی راحتی به یک دسته از ما که زندگی می کنند نزدیک به بزرگراه 74.

به نظر می رسد Bonamici تحسین از مدرسه پخت و پز که در آن در حال آماده شدن برای یکی است و در کارنامه او. "من از یک خانواده بزرگ" او می گوید. "ما یاد گرفته برای آماده سازی در بخش بزرگتر پس از آن هیچ مشکلی برای من به یک دسته بزرگ از سوپ یا سس پاستا, بنابراین من مقدار زیادی برای به اشتراک گذاشتن." این است خوش شانس برای کسانی از ما که در خانه گیر کرده.

او دیگر تحویل در طی این بیماری همه گیر شامل یک خواهر و برادر هر دو از آنها زیر سن 10 سالگی و ولع مصرف Bonamici را در خانه شکلات کوکی تراشه. مطمئن شوید به اندازه کافی یک دسته در بر داشت راه خود را به خانواده آستان. پس از آن وجود دارد 80-plus-سال-پیر مردی که به تازگی همسرش را از دست داده و نمی طبخ. Bonamici به نجات آمد با, در خانه, سالاد پاستا و دلچسب, سوپ سبزیجات و همچنین بوداده مرغ و پوره سیب زمینی با Bonamici را در خانه استفاده نا مشروع با جایگزین بره به آرامی پخته شده با سیب زمینی بو داده.

همه Bonamici تلاش هستند. او را دیدم یک نیاز و در زمان یک مهارت است که تعداد کمی از ما می دانستم که او بود و تصمیم گرفت برای کمک به کسانی که تا به حال مشکلات خرید مواد غذایی و پخت و پز. "من لذت بردن از انجام آن," او می گوید. "که واقعا خط پایین: من لذت بردن از انجام این کار و من لذت بردن از به اشتراک گذاری آن. همچنین الهام بخش من برای گسترش آشپزی من توانایی و من واقعا لذت بردن از آن — به طوری که آنها در حال دادن به من به عنوان به خوبی."

رابین مونتگمری می آید از یک خانواده از نویسندگان و ارائه مواد هر دو به عنوان یک کارمند و به طور مستقل برای شرکت های بزرگ مانند Max Factor, Vidal Sassoon, Columbia Pictures, Norman Lear سفارت سرگرمی و سانتا پائولا بار. او نشسته در هیئت مشاوره KPSP CBS Local 2, بزرگ بزرگ برادران خواهران از کویر عمل برای کارشناسی ارشد و عضو هیئت مدیره Waring بین المللی رقابت های پیانو و اپرا ویترین از صحرا. او به عنوان مدیر اجرایی اسب سواری درمانی از سال 2002.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن