شمارش مرده: خانه سالمندان COVID-19 داده یک درهم ظروف سرباز یا مسافر'

باربارا Feder استرو کال مسائلمنتشر شده 12:05 PM EDT Jun 20, 2020حتی بالا, اپیدمیولوژی اجازه دهید به تنهایی یک

توسط NEWSOULS در 31 خرداد 1399

حتی بالا, اپیدمیولوژی اجازه دهید به تنهایی یک عضو خانواده ممکن است پیدا کردن آن سخت به بگویید که چگونه بسیاری از جدید ویستا و پرستاری در مرکز توانبخشی سالمندان و ضعیف ساکنان مریض شد یا درگذشت COVID-19 در هفته های اخیر.

مقامات شهرستان گزارش شده است که 45 نفر در 121-تخت خانه سالمندان در لس آنجلس آلوده شدند. یازده فوت کرده است که از ژوئن 1.

اما با یک نگاه به دولت و ملی داده ها نشان داد چیزی متفاوت: California Department of Public Health نشان داد که جدید ویستا تا به حال 45 مورد اما هیچ مورد مرگ و میر و فدرال آمار منتشر شده 4 ژوئن نشان داد هیچ مورد و یا مرگ و میر در همه.

در طول همه گیر مقامات دولتی از کوچکترین شهرستانهای کالیفرنیا به واشنگتن دی سی تلاش کرده اند با بحرانی وظیفه پیگیری دهها هزار نفر از آسیب پذیر سالمندان و افراد معلول که قرارداد COVID-19 در خانه های سالمندان. آنها تا حدودی با اتکا بر این خانه به self-report. آنها نیز باید تغییر روش ها و تنظیم گزارش های الکترونیکی سیستم های که همیشه کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده.

آن را یک وظیفه دلهره آور به خصوص در کالیفرنیا نیاز به ایمان خوب تلاش 1,224 پرستاری ماهر امکانات که در خدمت یک ضعیف جمعیت حدود 120,000. یک CalMatters تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که دولت هر دو بر-گزارش شده و گزارش نشده COVID-19 موارد و مرگ و میر برای خانه های فردی. یکی پاسیفیک گروو خانه سالمندان در اواخر ماه مه گزارش شده است به عنوان داشتن یک مرگ هنگامی که آن را نیست.

مقدماتی فدرال آمار منتشر شده در اوایل ماه ژوئن برای هر خانه سالمندان در کشور است و پیچیده عکس و حتی بیشتر.

به عنوان یک نتیجه, آن را تقریبا غیر ممکن است برای اطمینان بگویم که چگونه بسیاری از COVID-19 مثبت ساکنان و کارگران هر یک خانه سالمندان و یا تسهیلات زندگی کمک کرده است در هر روز داده شده و یا قبلا در این بیماری همه گیر.

"این چنین درهم ظروف سرباز یا مسافر متفاوت حقایق" گفت: Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر از یک آستین مبتنی بر مراقبت دراز مدت وکالت ، "این فقط برگ های مردم اشتباه گرفته شود."

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آن را تعجب آور نیست که جمع COVID-19 مورد داده های کثیف است و در طول انجام یک حرکت سریع همه گیر در هنگام تست هنوز محدود است و مردم می توانند دیگران را آلوده بدون نشان دادن علائم.

"ما تقریبا در 2 میلیون مورد در سراسر کشور – این بی سابقه است در شرایط مورد شمارش," دکتر گفت: Jeffrey انگل که به تازگی پا به پایین به عنوان مدیر اجرایی این شورا از دولت و ارضی اپیدیولوژی و در حال حاضر این گروه مشاور ارشد. انگل گفت: مقامات بهداشت عمومی باید جمع آوری داده ها به عنوان دقیق که ممکن است, اما آنچه مهم تر است این است که چگونه به سرعت و شایستگی آنها در پاسخ به فردی شیوع بیماری در پرستاری ماهر امکانات.

بسیاری از دولت های بهداشت از جمله California Department of Public Health, تماس ماهر خانه های سالمندان به طور مستقیم به جای انتظار برای خود گزارش داده در طول شیوع بیماری. سلامت بخش نیز جمع آوری داده ها از آزمون به طور مستقیم از عمومی و تجاری آزمایشگاه.

هنوز هم به سرعت در حال تغییر داده و باعث می شود آن را سخت برای خانواده هایی که نیاز به حرکت از یک دوست به یک خانه سالمندان و یا تسهیلات زندگی کمک یا نظارت بر بستگان در حال حاضر وجود دارد – برای دریافت اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری. خارج از حرفه ای مانند کاردرمانی و یا پزشکان که به طور منظم بازدید پرستاری ماهر امکانات همچنین می خواهم به دانستن آنچه که آنها را زمانی که آنها می رسند.

"من به دام افتاده': کروناویروس در کالیفرنیا خانه های پرستاری

COVID-19: شیوع در رانچو مایراج تسهیلات نتایج در 16 مورد جدید

و متناقض داده باعث می شود آن را سخت برای قانونگذاران برای دیدن اگر سیاست های خود را در حال کار گفت: دولت بهداشت ، ریچارد پان ساکرامنتو دموکرات.

"ما در حال انتظار برای داده های مناسب قبل از تصمیم گیری در سیاست گفت:" ظرف یک پزشک "اما ما نیاز به اطلاعات خوبی به ما بگویید که چگونه آنچه ما در حال انجام است کمک می کند."

سهام نمی تواند بالاتر است. در 16 ژوئن در کالیفرنیا آژانس بهداشت عمومی گزارش داد که 11,432 ساکنان خانه سالمندان به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد و 2,154 فوت کرده است.

با شروع در ماه آوریل در کالیفرنیا ساخته شده داده ها در مورد دولت 1,224 فرد ماهر پرستاری امکانات عمومی پیوستن به حداقل 31 کشورهای دیگر که منتشر کرده اند لیست امکانات با COVID-19 موارد است. لی ستایش دولت برای شفافیت حتی اگر ناقص و اشاره کرد که مقامات ایالتی آریزونا با موفقیت به دادگاه رفت و برای جلوگیری از انتشار اطلاعات خاص از خانه.

اما کالیفرنیا تسهیلات-اطلاعات سطح در ابتدا آسان نیست برای پیدا کردن نیاز به یک عدد از کلیک بر روی بخش بهداشت عمومی وب سایت و توانایی دانلود یک صفحه گسترده. در حال حاضر شما می توانید جستجو آژانس آنلاین, پایگاه داده به روز رسانی روزانه برای نام خاص آسایشگاه. شما باید به حفاری عمیق تر به وب سایت آژانس برای پیدا کردن یک لیست از امکانات زندگی کمک با COVID-19 مورد آن است که اطلاعات نه قابل جستجو است.

که یک چالش برای خانواده هایی که ممکن است به فوریت پیدا کردن یک آسایشگاه یا زندگی کمک برای قرار دادن یک نسبت است که دوره نقاهت بعد از یک سقوط یا بیماری و نیازهای مهم مراقبت های لی گفت.

"آنها مانند گوزن در چراغهای جلو و آنها نمی دانند که در آن به نوبه خود"لی گفت. "خانواده ها می خواهند صداقت."

The California Department of Public Health یادداشت های بسیاری از هشدارهای در آن داده از جمله این که امکانات خود گزارش داده است که مرگ و میر ناشی از پرستاری ماهر ساکنان رخ می دهد که در بیمارستان ها پس از 14 روز ممکن است گزارش شده به عنوان خانه سالمندان مرگ و میر. در برخی از موارد مرگ و میر ممکن است دو شمارش و همزمان با شهرستان در سطح داده ها به دلیل گزارش های مختلف استاندارد.

رانچو مایراج: 27 بیماران, 13, کارکنان, تست مثبت برای COVID-19 در مراقبت از حافظه تسهیلات

'ممکن است به عنوان به خوبی آنها را به راه رفتن تخته': کاهش نیروی ممکن است سالمندان به خانه های سالمندان

آژانس حفظ "تماس منظم با پرستاری ماهر امکانات در سراسر کشور از جمله روزانه چک در تماس است. ما روزانه نظارت برای عدم خبرنگاران و پیگیری با امکانات تلفن برای اطمینان از داده های ردیابی برای تمام امکانات" گفت: سخنگوی علامت اسمیت در یک ایمیل.

کالیفرنیا نیز مورد نیاز تمام پرستاری ماهر امکانات برای تست همه از ساکنان و کارکنان بهداشت و درمان برای COVID-19 ژوئن 30 و گزارش شده است که "baseline" اطلاعات آنلاین.

دولت فدرال تصمیم به اجازه می دهد خانه های سالمندان به گزارش COVID-19 موارد قبل از اینکه در اوایل ممکن است اگر چه آنها به طور داوطلبانه می تواند انجام این کار است. به نظر می رسد که جدید ویستا نیست گزارش های اولیه آن موارد به دلیل آن نیست که برای آنها رخ داده است قبل از اوایل ماه مه. خانه COVID-19 مرگ و میر ممکن است هرگز نشان می دهد تا در فدرال داده است.

ژان پرز یک مدیر جدید برای ویستا و پرستاری در مرکز توانبخشی گفت: "همه چیز در حال انجام در هر دستورالعمل" در خانه سالمندان را گزارش داده. او کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

"خانه های پرستاری موظف به self-report اما اجرای تقریبا غیر ممکن است اگر هیچ بازرسی در زمین گفت:" مایک تیره از سان فرانسیسکو-کالیفرنیا بر اساس طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. "چه شما امکانات بسیاری که COVID گزارش به عنوان یک مشکل کسب و کار است که می تواند صدمه دیده است سود در آینده به طوری که آنها لازم نیست که انگیزه ای برای گزارش. و آنها را گرفتار."

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات آن منتشر شد اطلاعات فدرال گفته است که با شروع ماه ژوئن 8, آن ممکن است خوب پرستاری ماهر امکانات صدها یا حتی هزاران دلار برای هر هفته آنها را شکست به گزارش.

دکتر سحر Terashita دانشیار مدیر لس آنجلس حاد بیماری مسری کنترل برنامه گفت: این اطلاعات نابرابری در میان محلی و ایالتی و فدرال هستند یک پیامد ناگوار در تلاش برای ارائه به عنوان مقدار اطلاعات در زمان واقعی به عنوان امکان پذیر است ،

"این یکی از خطرات دادن همه شفافیت" Terashita گفت. "گاهی اوقات یک خطا وجود دارد به دلیل این که شما به نام یک خانه اشتباه یا مثبت کاذب در آزمون."

دبورا Pacyna سخنگوی انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی یک گروه صنعتی گفت: پرستاری صفحه اصلی مدیران بوده و تماس با او و گروه گفت: داده های آنها گزارش شده بود به اشتباه وارد شده توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی.

اما در موارد دیگر خانه های پرستاری به نظر نمی رسد به گزارش اطلاعات خود را برای روز اگر چه که تا حد زیادی بهبود یافته در ماه های اخیر CalMatters' تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد. بین 56 درصد و 95 درصد از خانه های پرستاری را گزارش کرده اند اطلاعات خود را به دولت در هر روز داده شده اگر چه رعایت افزایش یافت به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر. آن را سخت به بگویید که آیا خانه شکست شد به گزارش و یا اگر دولت آژانس بهداشت عمومی نبود ورود داده های خود را.

انگل های مشاور ارشد شورای دولتی و ارضی اپیدیولوژی نشان می دهد که اعضای خانواده را به زمان در دسترس عموم مورد داده ها در خانه های سالمندان با برخی از شک و تردید و سوال پرسش های دشوار از خانه سالمندان و یا زندگی کمک مدیران قبل از قرار دادن یک دوست در یک خانه. خانواده ها باید از مدیران بپرسید که چگونه بسیاری از COVID مثبت ساکنان و کارکنان در حال حاضر در مرکز چگونه آنها در حال جدا شده از مثلا ساکنان و چه اقدامات خاص در محل برای جلوگیری از عفونت.

خانواده ها نیز می توانید جستجو آسایشگاه بازرسی و رتبه بندی بر اساس نام و یا شهرستان در خانه سالمندان, مقایسه, دولت فدرال مصرف کننده سایت. The California Department of Public Health نیز فراهم می کند دقیق پرستاری صفحه اصلی اطلاعات از جمله مالکیت و سوابق انضباطی تاریخ در آن پایگاه داده قابل جستجو.

"من احساس می کنم بد از آن برای هر کسی است که به کسی که در یک خانه سالمندان در حال حاضر است که واقعا دشوار است به محل در حال حاضر در طول COVID," Engel گفت. اما به همه گیر حرکت به موج دوم در پاییز و زمستان او افزود: "ما فکر می کنم ما می توانیم به یک محل که در آن داده ها معنی دار هستند به موقع و کامل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن