خانه سالمندان مرگ و میر در تگزاس افزایش 64 درصد در گذشته 2 هفته

زمانی که coronavirus موارد شروع به سنبله دوباره کارشناسان مشخص بدترین سناریو: که این خوشه در ابتدا متمرکز در م

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399

زمانی که coronavirus موارد شروع به سنبله دوباره کارشناسان مشخص بدترین سناریو: که این خوشه در ابتدا متمرکز در میان افراد جوان بودند که بیشتر cavalier هنگامی که کسب و کار بازگشایی شد که در نهایت مهاجرت به افراد — به خصوص در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن بسیاری از سالمندان که در حال حاضر مرده از Covid-19.

و در حال حاضر با توجه به جدید تجزیه و تحلیل داده ها از قیصر بنیاد خانواده به نظر می رسد کسانی که ترس در حال تحقق است. سوال این است که چقدر بد آن را دریافت کنید.

بیش از یک دوره دو هفته ای از اواخر ماه ژوئن تا 10 ژوئیه در 23 ایالت که KFF مشخص به عنوان "نقاط داغ" تعداد موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات افزایش 18 درصد است. که کمتر از افزایش کلی در مورد بیش از مدت مشابه در این کشورها بود که 49 درصد بود اما هنوز هم قابل ملاحظه ای بالاتر از این افزایش در دراز مدت مراقبت از موارد در نه نقطه داغ متحده (حدود 4 درصد بوده و به طور کلی موارد در این کشورها افزایش یافت 11 درصد).

که اختلاف به شدت نشان می دهد بیشتر افزایش چشمگیر در دراز مدت مراقبت از موارد در نقطه متحده نتیجه های گسترده تر در جامعه گسترش یافته است. آن را نیز نشان می دهد که اقدامات پرستاری در خانه در حال مصرف برای حفظ کردن ویروس فقط می تواند انجام دهد خیلی خوب است اگر coronavirus به سرعت در حال گسترش در جهان خارج است.

تگزاس و فلوریدا به عنوان مثال شاهد بزرگترین افزایش کلی موارد در طول دوره زمانی مورد مطالعه قرار گرفته و آنها با تجربه بزرگترین خوشه در دراز مدت مراقبت از موارد. به طور کلی موارد در هر دو کشور دو برابر شده اند; عفونت در خانه های پرستاری شروع به پریدن کرد 50 درصد است.

"این افزایش به ویژه نگران کننده داده می شود که آنها اتفاق افتاده است در میان تدابیر شدید که امکانات باید در محل قرار داده" پریا چیدمبرم سیاست تحلیلگر در KFF نوشت که این تجزیه و تحلیل به من گفت.

شما می تواند وسوسه به قلب است که تعدادی از موارد در میان دراز مدت مراقبت از بیماران افزایش یافته است تا آنجا که موارد به صورت کلی جمعیت در ایالات متحده نقاط داغ. اما با توجه به چقدر بیشتر نامطلوب نتایج خود را به احتمال زیاد است که در واقع کمی آرامش.

در دراز مدت مراقبت از بیماران حساب برای کمتر از 4 درصد از تایید ما Covid-19 موارداما بیش از 25 درصد از تقریبا 150,000 مرگ و میر. این بیماری بسیار کشنده برای افراد مسن: بیش از 10 درصد از افراد بالای 80 که قرارداد coronavirus در اسپانیا و ایتالیا و کره جنوبی فوت کرده اند. به گفته نیویورک تایمزکلی ما در مورد مرگ و میر حدود 4 درصد اما در خانه های پرستاری آن است که نزدیک به 20 درصد است.

همان روند در حال بازی کردن در ایالات متحده در حال حاضر پایدار موج. چیدمبرم به من گفت که در دراز مدت مراقبت مرگ و میر در نقاط داغ افزایش یافته بود در شش بار نرخ متحده با بیشتر شامل گسترش اخیر بیش از یک دوره دو هفته ای. در تگزاس مرگ و میر در خانه های سالمندان افتاده بیش از 60 درصد در آن زمان; فلوریدا نیز شاهد 20 درصد افزایش یافته است.

"ما به احتمال زیاد برای دیدن شدید بیماری و مرگ و میر در میان کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات بنابراین هر گونه افزایش در موارد مربوط به" او گفت:.

همانطور که من قبلا تحت پوششما تا به حال مجموعه خود را برای شکست در مهار یک بیماری همه گیر در دراز مدت مراقبت از تنظیمات. برای بیش از حد طولانی این امکانات شده اند ضعیف تامین می شود و آنها تا به حال نشده است به اندازه کافی آماده شده برای عمده شیوع بیماری های عفونی. اوایل کمبود در ارائه مناسب Covid-19 تست برای بیماران و دنده محافظ برای کارکنان مرکب از مشکلات موجود.

اما ما در حال حاضر سال به این بیماری همه گیر و این داده های جدید نشان می دهد این کشور نبوده است قادر به به طور کامل عایق بندی خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی زمانی که این ویروس در حال گسترش در جامعه گسترده تر. مراقبت دراز مدت تسهیلات گرفته اند احتیاطی موظف تست محدودیت در بازدید جداسازی بیمار ساکنان -- اما آن را هنوز هم نشده است به اندازه کافی برای سرکوب ویروس گسترش یافته است.

"وجود دارد که تا کنون شواهد زیادی است که ما می دانیم که چگونه برای محافظت از آسیب پذیر ترین زمانی که وجود دارد گسترده جامعه انتقال" مارک Lipsitch یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد گفت: من به تازگی.

و خانه های سالمندان هنوز هم پایدار کمبود در نیروی انسانی یا تجهیزات حفاظتی و یا هر دو; در حدود 1 در 3 امکانات گزارش داده اند که این مشکلات هر KFF. وقفه و شکاف در گزارش آن را دشوار است برای تعیین دقیق تلفات این ویروس در دراز مدت مراقبت از کارگران اما حتی سرسری تلاش برای آشتی دادن اطلاعات فدرال در ساکنان به طور خاص با بار تعداد همه موارد و مرگ و میر در خانه های سالمندان از جمله کارگران نشان می دهد ده ها هزار نفر از کارگران بدست بیمار و صدها اگر نه هزاران نفر از آنها فوت کرده اند در این بیماری همه گیر.

بنابراین کاهش اقدامات متمرکز در خانه های پرستاری نمی تواند کاملا جلوگیری از coronavirus از پیدا کردن راه خود را به جمعیت های آسیب پذیر. به جای آن, بهترین راه برای محافظت از ساکنان خانه سالمندان و افراد مسن است که حاوی ویروس است در دسترس نباشد. کارشناسان چند باید اشاره کرد به من که کشورهایی است که دیده می شود بهترین نتایج در دراز مدت مراقبت از تنظیمات هستند که باید در کل نگهداری می شود شیوع بیماری خود را تحت کنترل است.

به عنوان ویلیام Hanage در دانشگاه هاروارد قرار داده و آن را به من در هر دو ماساچوست و نروژ دیده اند حدود 60 درصد از coronavirus مرگ و میر رخ می دهد در خانه های سالمندان. اما برای ماساچوست است که به مقدار نزدیک به 5000 مرگ در حالی که در نروژ آن کمتر از 200 است.

"بهترین راه برای نگه داشتن این افراد امن است که برای حفظ جامعه انتقال پایین," او گفت:.

در عوض اخیر خوشه منجر به رکورد جدید روزانه موارد است. بستری شدن در بیمارستان همسان بهار خود را به اوج. موارد شروع به فلات در چند روز گذشته اما آنها رها نشده است.

اگر هدف این است که برای سرکوب گسترش به طور کلی برای حفاظت از سالمندان به عنوان کارشناسان می گویند باید آن را پس از آن ما هنوز راه طولانی برای رفتن.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب