پالم اسپرینگز تقویت چهره و پوشش سفارش نیاز به علامت در محل سکونت امکانات

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:41 PM EDT Jul 1, 2020پالم اسپرینگز تقویت چهره خود را پوشش سفار

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

پالم اسپرینگز تقویت چهره خود را پوشش سفارش یکشنبه, نیاز به ساکنان آنها را می پوشند در حالی که خارج از منزل, کسب و کار در نزدیکی و داخل مراکز تناسب اندام.

ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom موظف پوشش صورت در بسیاری از تنظیمات از جمله فضاهای عمومی تجهیزات پزشکی و خارج از منزل در فضاهای عمومی اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. پالم اسپرینگز نیز مورد نیاز پوشش صورت در بسیاری از تنظیمات عمومی.

بلافاصله موثر پوشش صورت نیز مورد نیاز در حالات زیر:

  • خارج از منزل, ایستاده, پیاده روی, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا بر روی هر پیاده رو است که در مجاورت یک کسب و کار است.
  • در مراکز ورزشی از جمله ورزشگاه استودیو یوگا و رقص تناسب اندام استودیو. آنها باید در تمام زمانها از جمله در طی ورزش.
  • چیدن تا مواد غذایی و یا در شخص ناهار خوری در یک رستوران است که مجاز به باز کردن.

پوشش صورت لازم نیست در چندین حالات دیگر مانند زمانی که نشسته در یک جدول و یا بار در یک رستوران است که مجاز به باز کردن این شهر گفت. هنگامی که کارکنان رویکرد جدول یا نوار کاربران ملزم به پوشیدن چهره و پوشش به عنوان طولانی به عنوان کارکنان وجود دارد.

علاوه بر این پوشش صورت لازم نیست خارج از منزل, ایستاده, پیاده روی, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا در مکان های دیگر از پیاده رو نزدیک کسب و کار با توجه به شهر.

"با این حال مردم باید با پیروی اجتماعی فاصله در طول این فعالیت ها از جمله حفظ حداقل شش فوت از جدایی از مردم دیگر" این شهرستان اعلام کرد. "مردم نیز باید در صورت پوشش به آسانی در دسترس است."

پوشش صورت نیز لازم نیست برای کسانی که با یک بیماری که ارائه دهندگان خدمات پزشکی توصیه کرده اند که در برابر آنها را پوشیده و می تواند با ارائه اسناد و مدارک این شهرستان گفت. این افراد باید به جای پوشیدن یک چهره سپر.

تجدید نظر منظور نیز نیاز به هتل ها و متل ها اجاره تعطیلات و timeshares به ارسال علامت های مشاوره مهمانان این شهر صورت پوشش و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با توجه به شهر.

این علامت باید ارسال شود و در هر ورود و خروج به آن ساختمان ها و همچنین در داخل درب هر اتاق در یک هتل و یا بهره وری منقسم زمانی در این شهر گفت. در اجاره تعطیلات علامت باید ارسال شود و یا در کنار درب اصلی.

"ادامه نقض نظم ممکن است منجر به جریمه یا لغو مجوز کسب و کار", شهر گفت.

ناهار خوری: Newsom بسته میله داخل سالن عملیات برای رستوران ها. این است چگونه صاحبان کسب و کار محلی هستند و احساس

بودجه: پالم اسپرینگز رهبران اتخاذ بودجه از جمله بودجه برای پلیس دوربین بدن; گسترش اخراج توقف

تست: COVID-19 تست است برای همه Riverside County ساکنان. در اینجا چگونه به کتاب قرار ملاقات

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de