شهرستان ریورساید شروع به ساخت و ساز در مرکز بهداشت جامعه در پالم اسپرینگز

نیکول هایدننخل چشمه های صحرا یکشنبه منتشر شده در 2:51 PM EDT Aug 18, 2020شهرستان Riverside یک پروژه ساخت و ساز

توسط NEWSOULS در 29 مرداد 1399

شهرستان Riverside یک پروژه ساخت و ساز در هفته گذشته به گسترش خدمات بهداشتی جامعه خود را در پالم اسپرینگز لگد.

ساختمان جدید 35000 فوت مربع ی که قرار است در راه ای.تاهکوئتز کانیون و راه طلوع خورشید قرار داشته باشد، حدود سه برابر اندازه کلینیک موجود پالم اسپرینگز در این شهرستان خواهد بود. تحت سیستم بهداشتی شهرستان، 13 مرکز بهداشتی در سراسر منطقه وجود دارد که انواع خدمات رایگان یا کاهش هزینه از جمله مراقبت های اولیه، غربالگری سرطان، برنامه ریزی خانواده، خدمات بیماری های آمیزش داده شده، ایمن سازی، مراقبت از دندان و اطفال را فراهم می کنند.

کلینیک ها به هر کسی، از جمله ساکنان بدون اطمینان و تحت پوشش، بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت، مراقبت می کنند. مکان جدید پالم اسپرینگز نیز شامل سلامت روانی و خدمات سوء مصرف مواد خواهد بود.

ساختمان سازی تا تابستان ۲۰۲۱ کامل می شود.

مرکز مراقبت خانواده پالم اسپرینگز در 1515 N. راه طلوع آفتاب، در مجاورت پروژه ایدز صحرا واقع شده است. هر دو کلینیک شهرستان و DAP مراکز بهداشتی فدرال واجد شرایط هستند، به این معنی که هر دو دریافت وجوه فدرال برای کمک به جلوگیری از هزینه های خدمات برای ساکنان زیر خدمت.

DAP ساختمان مرکز مراقبت خانواده را در سال ۲۰۱۸ با قصد گسترش کلینیک خود از شهرستان خریداری کرد. هر دو درمانگاه در حال حاضر خدمات ی را در فضای مشترک ارائه می دهند و تا زمانی که ساختمان جدید این شهرستان کامل شود به این کار ادامه خواهند داد. سپس DAP به طور کامل نوسازی و حرکت به آن ساختمان برای ادامه با گسترش پردیس خود را.

مرکز جدید این شهرستان اجازه می دهد تا برای هر دو ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به رشد است.

دیوید برینکمن، مدیر ارشد اجرایی DAP گفت: «ما بسیار خوشحال ماست که گسترش ارائه و امکانات آنها را در پالم اسپرینگز می بینیم. با هم، ما در حال افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و از بین بردن راه های جاده ای به سلامت و سلامتی."

کنرادو بارزاگا، مدیر ارشد اجرایی بخش مراقبت های بهداشتی صحرا و بنیاد، که یک ناحیه مالیات بر است که بودجه را به سازمان های محلی بهداشت و همچنین کمک در برنامه ریزی هماهنگ سلامت جامعه فراهم می کند، گفت: گسترش گام مثبتی به جلو برای دره است.

ما از این خبر استقبال می کنیم، چرا که می دانیم سایت جدید زیرساخت های مراقبت های بهداشتی در بخش غربی دره را افزایش خواهد داد.

نخل چشمه: رودخانه رودخانه شهرستان چشم خرید هتل برای خدمات بی خانمان

ویروس کورونا: بیمارستان های مربیلا ولی در حال تقلا برای کارکنان

در محدوده منطقه مراقبت های بهداشتی، 14 مرکز بهداشتی فدرال واجد شرایط از جمله هشت درمانگاه بورگو بهداشت در دره Coachella وجود دارد؛ پروژه ایدز صحرا در نخل اسپرینگز؛ کلینیکاس د و سالود دل پوبلو که سه کلینیک مراقبت اولیه دره دارد؛ و دو درمانگاه مراقبت اولیه شهرستان Riverside در پالم اسپرینگز و ایندیو.

از مجموع مراکز بهداشتی واجد شرایط فدرال در این دره، هشت مرکز در بخش غربی منطقه و شش مرکز در شرق هستند. بخش شرقی دره نیز خانه داوطلبان دره مربیلا در پزشکی، یک کلینیک بهداشت رایگان در ایندیو است.

بارزاگا گفت: این ولسوالی در حال حاضر در حال تکمیل یک نیاز سنجی سلامت جامعه برای شناسایی اگر امکانات مراقبت های بهداشتی اضافی در جای دیگر در دره Coachella مورد نیاز است. بخش به ویژه بر بخش شرقی منطقه تمرکز دارد، جایی که در تاریخ عدم دسترسی به خدمات وجود داشته است.

مرکز کلینیک نخل بهار گسترش یافته خدمات مراقبت بهداشتی و درمانی خود شهرستان را در این منطقه افزایش خواهد داد. اکثریت کلینیک های آن در شهرهای ی که در سمت غرب شهرستان مانند مورنو ولی، ریورساید و کورونا قرار دارد - حدود ۱۵٪ در دره مربیلا قرار دارد.

جنیفر کرویکشنک، مرکز درمانی RUHS-Medical Center و مدیر ارشد کلینیک ها در بیانیه ای گفت: «سیستم بهداشتی دانشگاه ریورساید به تحویل مراقبت های بالینی عالی و بهبود دسترسی به مراقبت از بیماران اختصاص دارد. با این کلینیک جدید، بیماران یک آرایه از خدمات اولیه و تخصصی را در دسترس آنها قرار خواهند داد."

در حالی که درمانگاه دسترسی بیشتری به خدمات بهداشت روانی به منطقه پالم اسپرینگز به ارمغان بیاورد، این شهرستان امیدوار است که گسترش است که ارائه حتی بیشتر با یک پروژه جداگانه.

ساختمان سابق روی در پالم اسپرینگز، که یک مرکز منابع بی خانمان بود که در سال ۲۰۱۷ بسته شد، در حال تبدیل به یک مرکز بهداشت روانی با بودجه ۱۱۰ تختخوابی شهرستانی است. گرگ رودریگز، مشاور سیاست گذاری سرپرست منطقه چهارم شهرستان ریورساید، پنجم مانوئل پرز، گفت: "انتظار می رود ماه آینده در خیابان مک لین در 19-531 باز شود.

بیشتر: رودخانه رودخانه چشم خرید هتل پالم اسپرینگز برای خدمات بی خانمان

بیشتر: پالم اسپرینگز پناهگاه اجتناب COVID-19. بی خانمان ها می گویند که آنها نیاز به بیش از حفاظت از ویروس

گزارشگر کویر سان نیکول هایدن سلامت در دره مربیلا را پوشش می دهد. او می تواند در ساعت Nicole.Hayden@desertsun.com (760) 778-4623 رسیده است. او را در توییتر دنبال @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن