پالم اسپرینگز فرودگاه شهرهای دیگر عقب راندن به عنوان شرکت های هواپیمایی به دنبال سرویس جدید کاهش

کریس Woodyard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:09 PM EDT 29 مه سال 2020به عنوان شهرستانها بازگشایی مسافرت

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

به عنوان شهرستانها بازگشایی مسافرت هوایی و به تدریج بر میدارد دولت است در آستانه به تصویب نهایی به یک لیست طولانی از شهرستانها که می تواند از دست دادن برخی از خطوط هوایی خود خدمات.

فرودگاه در لیست است که می تواند به طور موقت از دست دادن یک شرکت هواپیمایی یا برخی پروازهای طیف وسیعی از کسانی که در شهرهای بزرگ مانند آلبوکرک نیومکزیکو و نیواورلئان به شهرها مانند پلاتین آلاسکا و اگدنس بورگ, New York. ترین, اما در وسط جایی که آن را به اندازه می آید که آیا آن کلمبوس, اوهایو, یا, Sacramento, California.

برخی از شهرستانها می تواند چندین بازدید. پالم اسپرینگز کالیفرنیا در بلوک سفت وقتی که می آید به خدمات از JetBlue Allegiant و مرزی.

لیست آخرین تلاش توسط وزارت حمل و نقل برای کمک به شرکت های هواپیمایی مقابله با کمبود مسافر و صرفه جویی در پول نقد در میان stay-at-home سفارشات با توجه به کروناویروس در حالی که تلاش برای مطمئن شوید که جوامع هنوز هم خدمات مسافرت هوایی.

15 حامل های که اعمال می شود به حالت تعلیق برخی از خدمات محدوده از غول های آمریکایی دلتا و ایران به منطقه ای خطوط هوایی کیپ هوا و نقره راه های هوایی است. قبل از همه گیر شرکت های هواپیمایی می تواند فقط قطع پروازهای خود به خود. اما به عنوان یک شرط قبول داشتن نجات وجوه فدرال محرک آنها باید برای اعمال نقطه تایید قبل از توقف خدمات به یک شهر خاص.

بیشتر: خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد بیشتر کارکنان کاهش, برنامه ای برای کاهش, مدیریت کارکنان پشتیبانی توسط 30%

به تازگی شرکت های هواپیمایی مجوز دریافت کرده اند برای جلوگیری از خدمت برخی از راه و یا شهرستانها به صورت فردی. اما آخرین حرکت نشان دهنده تلاش به درخواست به عنوان یک گروه تحت یک سیستم جدید به شرکت های هواپیمایی اجازه افت تا 5 درصد از فرودگاه به آنها خدمت می کنند در شبکه خود را.

اگر سفر میدارد هیچ چیز مانع شرکت های هواپیمایی از بازگرداندن خدمات. نقطه نمی طلسم وقتی که می خواهد از صدور نهایی حکم و یا زمانی که کاهش را به اثر.

با دولت در دوره نظر داشتن به پایان رسید پنج شنبه, شهرستانها, اعضای کنگره و اتاق بازرگانی سعی کرده اند تا موارد خود را برای چرا به این نقطه نباید اجازه سرویس قطع می شود.

نقطه تصریح شده است که آن را نمی خواهد ترک هر قسمت است که تا به حال خدمات قبل از همه گیر زده و بدون حداقل یک حامل در ادامه به آن خدمت می کنند. همچنین خدمات و کاهش آن در حال حاضر با توجه اولیه تصویب خواهد رسید سپتامبر. 30.

برخی از فرودگاه مقامات نگران هستند که این کاهش می تواند تمدید شود, شاید به طور نامحدود.

"امروز ناامیدی" بیش از دلتا نرم افزار به رها کردن خدمات از لینکلن نبراسکا به مینیاپولیس و آتلانتا "محدودتر در مقایسه فردا نگرانی که کلمه 'موقت' خواهد بود سمت چپ به تفسیر" و تبدیل شدن به یک دائم ضرر اقتصادی به جامعه نوشت: دیوید Haring, مدیر اجرایی, Lincoln, فرودگاه, در نامه ای به نقطه.

خدمات ارائه شده به حالت تعلیق در آورده است به عنوان شرکت های هواپیمایی در حال شروع به دیدن اولین نشانه هایی است که ترافیک مسافری می تواند دوباره بجای اول برگشتن به شهرستانها بازگشایی شده است. اداره امنیت حمل و نقل گزارش از دیدن اولین افزایش در تعداد مسافر بالای 300,000 یک روز بیش از آخر هفته روز یادبود.

بیشتر: سفر چشم انداز مثبت: شرکت های هواپیمایی و هتل ها امیدوارم که تعطیلات آخر هفته سفر احیای امتیاز به COVID-19 باز گشت

در عین حال شرکت های هواپیمایی گزارش کرده اند اکثر پروازها در حال مصرف کردن به دور از کامل است. در اوایل این ماه در گروه صنعت هواپیمایی برای امریکا گفت: متوسط پرواز داخلی تا به حال 31 مسافر سرنشین از 85 تا 100 در اوایل این سال است.

هنوز لینکلن نبود این شهرستان تنها به ابراز نگرانی در مورد از دست دادن ممکن است از پرواز. زمان نقطه نظر دوره بسته, دوشنبه, دیگر جوامع اعتراض به از دست دادن ممکن است از خدمات.

آنتونی Dudas فرودگاه مدیر در ویللیستن داکوتای شمالی به عنوان مثال گفت که این شهر دروازه ورود به غنی Bakken های نفتی است. قبل از همه گیر آن را به حال پنج پروازهای روزانه بین ایران و دلتا. در حال حاضر کسانی که پرواز شده اند کاهش می یابد به یک روز و برای هر یک از دو شرکت هواپیمایی است. اگر دلتا اجازه را به حالت تعلیق سرویس جامعه خواهد بود و حتی بیشتر – خدمت $275 میلیون فرودگاه که باز در سال گذشته است.

"در حالی که ما درک می کنیم نیاز به صورت هوایی به انعطاف پذیری در تنظیم برنامه ها و خدمات ما معتقدیم تاثیر از کاهش قابل توجهی در خدمات هوایی به غرب داکوتای شمالی خواهد بود عظیم" Dudas نوشت.

در Mobile, آلاباما, فرودگاه رسمی مخالف اجازه می دهد Frontier Airlines به توقف آن پرواز مستقیم به اورلاندو فلوریدا. نامه خود می گوید: فرودگاه پوسته هزار دلار در ماه برای یک کمپین تبلیغاتی که Frontier Airlines شروع به خدمت اورلاندو و پرواز باقی مانده اند ،

رتبه: J. D. Power را بهترین خطوط هوایی سال 2020 با غرب, JetBlue در صدر لیست

"ما احساس اعتماد به نفس است که مردم در آلاباما سواحل خلیج فارس خواهد شد استفاده از این پرواز در طول تابستان با برنامه های در دست انجام برای بازگشایی دنیای دیزنی و استودیو یونیورسال (اورلاندو) در دو ماه آینده" نوشت: Chris کاری رئیس جمهور از تلفن همراه فرودگاه اقتدار.

سه فرودگاه در میشیگان فرود آمد برخی به دنبال حمایت کنگره در پیشنهاد خود را برای نفوذ با نقطه. میشیگان دو سناتور دبی neil thomas و گری پیترز تیمی با مظنونان حمله به دانشگاه فرد آپتون دانیل Kildee و الیسا Slotkin در آمریکا در اعتراض به کاهش خدمات در لانسینگ سنگ چخماق و کالامازو/Battle Creek. نامه خود گفت: پیشنهاد کاهش "نمی comport با کنگره به قصد حفظ خدمات حمل و نقل هوایی" در گذشت فدرال محرک لایحه که bailed صنعت هواپیمایی.

هواپیمایی درخواست ها برای کاهش بیشتر بخشی از یک فرایند مداوم توسط نقطه برای مقابله با تیز falloff در تقاضای مسافر برای پرواز. این گروه در حال حاضر اعطا شده به برخی از درخواست های ساخته شده به صورت فردی. آخرین پیشنهاد خواهد بیشتر در تلاش برای تعادل هواپیمایی با نیازهای جوامع تقاضا برای خدمات.

در اینجا لیست کامل موضوع به تصویب نهایی:

هواپیمایی آلاسکا

چارلستون کارولینای جنوبی

Columbus, Ohio

El Paso, تگزاس

New Orleans

سن آنتونیو تگزاس

Allegiant Air

New Orleans

اگدنس بورگ نیویورک

پالم اسپرینگز کالیفرنیا

سن آنتونیو

اسپرینگفیلد ایلینوی

توسان

خطوط هوایی آمریکا

اسپن کلرادو

Eagle, Colorado

مونترو/Delta, کلرادو

Worcester, Massachusetts

Cape Air

پورتلند مین

Corvus Airlines

Goodnews خلیج آلاسکا

کودیاک آلاسکا

Napaskiak آلاسکا

Nenana آلاسکا

پلاتین آلاسکا

خطوط هوایی دلتا

اسپن کلرادو

بنگر مین

Erie, پنسیلوانیا

فلینت میشیگان

فورت اسمیت آرکانزاس

لینکلن نبراسکا

جدید برن/مورهد/Beaufort, کارولینای شمالی

Peoria, Illinois

سانتا باربارا کالیفرنیا

اسکرانتون/Wilkes-Barre, پنسیلوانیا

ویللیستن داکوتای شمالی

نخبگان Airways

ساراسوتا/برادنتون فلوریدا

Frontier Airlines

Greenville/Spartanburg, کارولینای جنوبی,

Mobile, آلاباما,

پالم اسپرینگز

پورتلند مین

تایلر

JetBlue Airways

Albuquerque, New Mexico

پالم اسپرینگز

ساکرامنتو کالیفرنیا

ساراسوتا/برادنتون فلوریدا

Worcester, Massachusetts

Seaborne جزایر ویرجین

شارلوت آمالی, Virgin Islands

Christiansted, Virgin Islands

Culebra, پورتوریکو

San Juan, پورتوریکو

ویقوس پورتوریکو

Silver Airways

شارلوت آمالی, Virgin Islands

هانتسویل آلاباما

کلید غرب فلوریدا

تالاهاسی فلوریدا

تمپا فلوریدا

روح Airlines

اشویل ،

شارلوت آمالی, Virgin Islands

Christiansted, Virgin Islands

Greensboro/نقطه بالا کارولینای شمالی

پلاتس بورگ نیویورک

خورشید هوایی اکسپرس

Nashville, Tennessee

خورشید هواپیمایی کشور

Madison, Wisconsin

فیلادلفیا

پورتلند اورگان

ساکرامنتو

St. Louis, Missouri

ایالات خطوط هوایی

Allentown/بیت لحم/Easton, پنسیلوانیا

شارلوت آمالی

چاتانوگا تنسی

Fairbanks, آلاسکا,

رئیس هیلتون کارولینای جنوبی

ایتاکا/کورتلند نیویورک

کالامازو, میشیگان

کلید غرب فلوریدا

و لانسینگ, میشیگان,

Myrtle Beach, South Carolina

روچستر مینه سوتاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب