تمام 4 از این هفته بهترین فیلم های جدید بسیار نگران کننده

برای بیشتر قسمت ها, سینما باقی می ماند بسته شده است. فیلم های پرفروش هستند به تعویق افتاد. Drive-ins داشتن یک

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

برای بیشتر قسمت ها, سینما باقی می ماند بسته شده است. فیلم های پرفروش هستند به تعویق افتاد. Drive-ins داشتن یک لحظه. و با Covid-19 pandemic هنوز نما روشن تهدید به آمریکایی ها بسیاری از افراد هنوز هم انتخاب خود را به تماشای فیلم تابستان در خانه.

اما حتی بدون معمول تخته سنگ از buzzy تابستان همراه با فیلم های جدید, فیلم, در حال بیرون آمدن هر آخر هفته. در این هفته وجود دارد چهار — و تکان دهنده — فیلم ارزد. دو فیلم های ترسناک قرار دادن یک چرخش جدید در کنوانسیون: یکی در مورد مادران و دختران و دیگر در مورد خطرات ناشی از رفتن به خانه منزوی در جنگل. یکی از بهترین فیلم های سال, ترسناک مانند داستان در مورد یک شوم نهان رئیس است که به تازگی در جریان است. و یک 10 دقیقه ای فیلم کوتاه در مورد عذاب و اکستازی از این جهان عجیب و غریب ما در حال زندگی در این است که آزادانه در دسترس است.

هر چهار فیلم در حال تغذیه به تماشای. اما اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر نشاط شما همیشه می توانید بررسی کنید یکی از 28 بهترین فیلم از این سال تا کنون, و یا تماشای یکی از فوق العاده جدید از اوایل این ماه.

"نگران کننده" است که کاملا به اندازه کافی قوی یک کلمه برای توصیف حرزیک فیلم ترسناک در مورد صدمات ما قفل شده نگه دارید تا در بدن ما تا زمانی که آنها حاضر به موجود دیگر. نوشته و کارگردانی شده توسط Romola Garai, حرز داستان Tomaz (الک Secareanu) یک سرباز سابق زندگی بی خانمان ها در لندن است. یک راهبه (Imelda Staunton) او کمک می کند تا پیدا کردن یک شغل در یک مخروبه منزوی خانه مسکونی توسط یک زن جوان (کارلا Juri) و او گفت او مریض است. اما آن را شروع به تبدیل شدن به روشن است که چیزی عجیب و غریب در جریان است. وحشت زده خونین و صاف کردن عجیب و غریب در مکان های حرز است جسورانه کارگردان اولین Garai و فریزر یادآوری است که خلاص شدن از گذشته است هرگز خیلی آسان است.

چگونه به تماشای آن: حرز است که بازی در تئاتر را انتخاب و رانندگی-فهم و در دسترس است به صورت دیجیتالی اجاره و یا خرید بر روی سیستم عامل از جمله آیتونز و آمازون است. دیدن این فیلم را در وب سایت برای جزئیات بیشتر.

آن را در زمان بیش از دو سال پس از داستان Harvey Weinstein سابقه تجاوز جنسی به شکست واقعا فیلم بزرگ به بیرون می آیند در مورد این پرونده و زن سبک و جلف سبز دستیار در آن است. جولیا گارنر (اوزارک آمریکایی ها) نقش جین جدید, دستیار در ترایبکا دفاتر پرقدرت movie studio اجرایی است. دستیار شرح زیر جین به عنوان او می سازد قهوه و کپی و همچنین شاهد به رشد ترسناک آنچه او فکر می کند ممکن است او رئیس قدرتمند را رفتار نامناسب. ما نمی بینیم "Weinstein" شخصیت به طور مستقیم. ما صدای او را بشنوید و ببینید پشت خود را از راه دور; ما همچنین ترس او باعث در زیردستان خود. او نیست نقطه از داستان ، این نقطه به عنوان دستیار باعث می شود blindingly روشن است که او دور می شود با رفتار خود به دلیل از مردم در اطراف او. این یکی از بهترین و باهوش ترین و ترین آوردن فیلم از سال 2020 است.

چگونه به تماشای آن: دستیار است که به تازگی در جریان Hulu. آن را نیز در دسترس بر روی تقاضا از خدمات دیجیتالی از جمله iTunes, Amazon, Vudu, یوتیوب و گوگل بازی.

دیو فرانکو کارگردان اولین قطعا شما را به فکر می کنم دو بار در مورد که در تابستان اجاره کابین. (بساز?) این داستان دو زوج (با بازی دن استیونس, Alison Brie, Sheila Vand, و, Jeremy Allen White) که سر به خانه تعطیلات آخر هفته آرامش پیاده روی و شاید برخی از مواد غیرقانونی. اما اگر فیلم های ترسناک را به ما آموخت هر چیز این است که شما باید هرگز به اقامت در یک خانه تعطیلات در یک مکان از راه دور — به خصوص اگر کسی خزنده را نشان می دهد تا به شما اجازه می در. اجاره یک طرح آشنا با داستان آشنا می تپد اما آن است تا به خوبی گام و سنجیده و بازیگران آن خیلی خوب است که حتی اگر شما می دانید که در آن, آن را هنوز هم فوق العاده رضایت بخش را به سفر.

چگونه به تماشای آن: اجاره است بازی در رانندگی-در تئاتر و در دسترس به صورت دیجیتالی اجاره و یا خرید بر روی سیستم عامل از جمله آمازون و اپل تلویزیون. دیدن این فیلم را به وب سایت خود را برای تمام گزینه های.

A woman dances in an empty room.
یک تصویر از استراسبورگ 1518.
حسن نیت ارائه میدهد از A24

در 1518 مرموز "رقص طاعون" — بله یک بیماری همه گیر از رقص — شکست در استراسبورگ آلمان است. بیش از سه ماه تعداد کمی از مردم که شروع به رقص رشد کرد و بزرگ شد تا جمعیت بود رقص frenetically در میدان شهر برخی از آنها سقوط و حتی مرگ. استراسبورگ 1518 نیست در مورد طاعون اما آن را تداعی این رویداد فراتر از فقط نام آن است. در 10 دقیقه کوتاه, شات کاملا در انزوا توسط رقصنده در سراسر اروپا و به کارگردانی جاناتان گلیزر (زیر پوست), مردم, رقص تنهایی در اتاق خالی به یک مست ترکیب جدید توسط نوازنده میکا لوی. صدای intones سراسر: "چگونه شما را از 10 به یکی ؟ ده به دو ؟ " و "هر روز صبح وقتی از خواب بیدار شدم برای 10 ثانیه هستم." این یک بیت از عملکرد هنر است که قطاری از ناکامی یک بدن فیزیکی به دام افتاده توسط یک بیماری همه گیر اما در این راه تنها هنرمندان قرن 21 می تواند انجام دهد.

چگونه به تماشای آن: در آمریکا استراسبورگ 1518 جریان است به طور انحصاری بر روی وب سایت خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب