لا Patisserie Chouquette آماده سازی های مختلف Juneteenth این سال

برای بزرگنمایی کلیک کنید مابل SUEN این سومین سال است که سیمون Faure قرار داده است با هم یک Juneteenth در

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید This is the third year that Simone Faure has put together a Juneteenth celebration at La Patisserie Chouquette. - MABEL SUEN
  • مابل SUEN
  • این سومین سال است که سیمون Faure قرار داده است با هم یک Juneteenth در جشن لا Patisserie Chouquette.

سیمون Faure می داند که در این سال Juneteenth جشن در نانوایی لا Patisserie Chouquette (1626 برج گرو خیابان 314-932-7935)خواهد بود بسیار متفاوت از کسانی که از در گذشته است. یک سال پیش در مغازه ها پر شده بود با دانش آموزان از همسایه مدرسه مونته سوری یادگیری در مورد تعطیلات اهمیت در حالی که خوردن کیک چای و نوشیدن چای ترش. مشتریانی که تا به حال معمولی به نانوایی متوقف به گوش دادن و عضویت در جشن. او حتی به یاد می آورد یک زن و شوهر که ممنوعه اقدام به خوردن یکی از هر Juneteenth جشن شیرین تنها به ترک بیش از حد پر شده با یک بسته باقی است.

COVID-19 ساخته شده است که چنین Juneteenth جمع آوری غیر ممکن است اما به Faure که نه تنها چیزی که احساس می کند متفاوت است.

"این سال ما که بسیاری از مردم واقعا علاقه مند به یادگیری در مورد آن" ممنوعیت رفت و آمد می گوید. "امید است که آن را تبدیل به یک تعطیلات فدرال مانند جشن چهارم جولای به دلیل آن است که به همان اندازه مهم است."

Juneteenth که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده زمانی که فدرال سفارشات به آن اثر خوانده شد در گالوستون تگزاس (دو سال و نیم پس از آزادی اعلام شده یک رویداد در لا Patisserie Chouquette برای چند سال گذشته. Faure است که قصد ندارم به اجازه وقوع تعدیل جشن, به خصوص در طول زمان هنگامی که وجود دارد حرکت واقعی به آدرس زخم unhealed از کشور را به میراث برده داری.

به افتخار تعطیلات لا Patisserie Chouquette هم قرار دادن جعبه حاوی موارد خانواده به طور سنتی در طول Juneteenth جشن زمانی که او یک بچه بود. این خدمات عبارتند از قرمز مخملی کیک سیب زمینی شیرین pone موز پودینگ شاه توت, کوفته, 7Up کیک جنوبی چای و کیک توت فرنگی نان روغنی و شیرین بیکن و پنیر چدار نان ذرت. هر چند قبل از دستور به صورت جعبه در حال حاضر به فروش می رسد نانوایی ارائه خواهد شد همان موضوعات جداجدا سفارش داده شده برای منظقه وانت در روز جمعه و شنبه.

در علاوه بر این به Faure این خوراکی کاردست جشن را برجسته کار دیگری صنعتگر, Sofi سکک. سکک که سرمایه گذاری اجتماعی اعزامی Subsahara به فروش می رساند محصولات ساخته شده توسط آفریقایی صنعتگران به صندوق بخار مدرسه در زادگاهش سنگال خواهد بود در خارج از فروشگاه با سبد طلا و جواهر و کیف های دستی.

Faure نیز هماهنگ با لانه زنبوری کودکان فروشگاه در سراسر خیابان. فروشگاه آوردن کتاب های نژادی و عدالت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان منابع برای خانواده هایی که در حال تلاش برای یادگیری نحوه ی به متحدان به جامعه سیاه و سفید.

لا Patisserie Chouquette سفر Subsahara و لانه زنبوری در حال تمام اهدای بخشی از درآمد حاصل از Juneteenth جشن به سازمان هایی مانند ArchCity مدافعان سیاه زندگی ماده و لاولند درمانی صندوق.

"ما در حال تشویق شما را به خارج شدن از اتومبیل خود را و احساس کمی عادی" ممنوعیت رفت و آمد می گوید. "آن را مانند یک کمی بازار."

به اهمیت این رویداد Faure امیدوار است که علاقه او را دیده اند در این سال Juneteenth جشن می تواند پایدار و اثر طولانی سر رسیده تغییر دهید.

"من امیدوارم که این فقط یک مرحله گذر," ممنوعیت رفت و آمد می گوید. "من امیدوارم که مردم فوق العاده هیجان زده و نه فقط به دلیل آن است که چیزی برای انجام اما به دلیل آنها می خواهند به تحقیق و یادگیری و درک است که باید آن را یک روز تعطیل است. باید آن بوده است آغاز یک روند شفا بنابراین ما می تواند به رشد به عنوان یک ملت است. مردم فکر می کنم بردگان رفت و پس از لینکلن آزاد آنها در سال 1863 اما صاحبان مزارع به تگزاس نقل مکان کرد و راه اندازی خانه های وجود دارد برای حفظ وضعیت موجود به دلیل وجود دارد هیچ کس به تماشای. مکالمات مانند این کمک به ما شکاف و کمک به درک, اما اگر شما با داشتن آنها و سپس هیچ کس در حال حرکت رو به جلو است."

برای کسب اطلاعات بیشتر در لا Patisserie Chouquette را Juneteenth جشن دیدار خود در Facebook و یا Instagram صفحات.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن