شاهدان: 1-در سال پرتاب به دره توسط پدر پس از حمله با چاقو از بزرگراه 74

کریستوفر دامین پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:07 AM EDT مه 7 سال 2020رودخانه شهرستان کلانتر گفت: آدام اس

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

رودخانه شهرستان کلانتر گفت: آدام اسلاتر نخل کویر دستگیر شد و اتهام قتل در ارتباط با چهار حمله در جنوب غربی کلیسا و تصادف در بزرگراه 74 که در سمت چپ جزئی مرده و جاده تعطیل برای ساعت.

اسلاتر 49 دستگیر شد با چاقو مردی که در تلاش برای کمک به او را پس از سقوط, مقامات می گویند که. بخش مشخص شده است در یک گریم زنجیره ای از حوادث به آن نقطه منجر پلیس به باز کردن یک قتل در تحقیقات مربوط به مرگ 1-سال-کودک در یک دره در نزدیکی محل سقوط.

Riverside County Sheriff بخش اعزام نمایندگان به 44-100 بلوک از خیابان واشنگتن در Indian Wells در 8:30 صبح روز چهارشنبه پس از گزارش حمله. نمایندگان یک زن در پارکینگ جنوب غربی کلیسا با آسیب های متعدد. یک سخنگوی وزارت گفت که گرفته شد به یک منطقه بیمارستان برای درمان است و در شرایط با ثبات است.

نمایندگان می گویند که این زن قربانی یک اختلاف داخلی با اسلاتر که به اتهام فرار از صحنه با یک کودک خردسال.

گشت بزرگراه کالیفرنیا دریافت گزارش در حدود ساعت 9 صبح تصادف کردن بزرگراه 74 جنوب ویستا نقطه مربوط به یک وسیله نقلیه است که متناسب با شرح یکی که فرار از صحنه در Indian Wells, با توجه به یک کلانتر بیانیه.

شاهدان در صحنه تصادف گفت: مقامات آنها رفت و به کمک ساکنین لغو وسیله نقلیه که تا به حال careened چند صد فوت کردن طرف شیب دار بزرگراه. بخش کلانتر بیانیه می گوید که از منزل خارج شد صندلی راننده زد به سمت مسافر خودرو و چاقو مردی که در تلاش برای حذف جزئی از صندلی مسافر.

"مظنون پس از آن در زمان از آغوش مرد او چاقو" با توجه به کلانتر انتشار اخبار. "چند شاهد را دیدم گمان گرفتن کودک و پرتاب بیش از یک صخره شیب دار به دره. مظنون سپس فرار با پای پیاده به دره عمیق و باریک."

نمایندگان وارد زودی پس از تعقیب اسلاتر و او را دستگیر کردند و در دره. او گرفته شده بود به منطقه ای در بیمارستان برای درمان جراحات ناشی از تصادف. اسلاتر خواهد بود رزرو اتهام قتل پس از او منتشر شده است از بیمارستان بخش گفت.

1-سال-کودک مرده پیدا شد پس از جستجو در محل سقوط. او اسلاتر دختر کلانتر بخش آزادی می خواند.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن