اعتماد موانع مطرح چالش برای coronavirus تست ردیابی در میان سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا

آنا B. ایبررا کال مسائلمنتشر شده 3:35 PM EDT 28 مه سال 2020در شهر اوکلند در هنگام سرشماری کارگران تماس ساکنان

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

در شهر اوکلند در هنگام سرشماری کارگران تماس ساکنان آنها در دو ماموریت. نه تنها آنها بپرسید اگر فرد پر سرشماری کارت آنها نیز بپرسید که آیا آن شخص می خواهد به آزمایش coronavirus. آیا آنها می دانند که به کجا بروید ؟

"این بسیار خلاق," دکتر گفت: تونی Iton یک معاون ارشد رئیس جمهور از کالیفرنیا وقف. "آنها در حال انجام سرشماری توسعه در جمعیت هایی که در سخت ترین برای رسیدن به, که دقیقا همان جمعیت که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID."

این محله مانند شرق اوکلند و فرویتول منطقه به عمدتا آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین. و پس از سرشماری کارگران تمایل به محلی مردم اساسا چک کردن در در همسایگان خود Iton گفت.

به عنوان کالیفرنیا و بقیه ملت دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر یک درس تبدیل شده است به شدت روشن است. در حالی که این ویروس می تواند هر کسی را در هر زمانی برخی از جمعيت شده اند سخت تر ضربه از دیگران — و تست و تماس با ردیابی در این جوامع به احتمال زیاد بیشتر تلاش با توجه به Iton و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی.

تماس با ردیاب در حال کارگران آموزش دیده برای پیگیری کردن و مصاحبه و منزوی کردن افرادی که در تماس با فرد آلوده.

"تماس با ردیابی که هرگز رفتن به محل کار به خصوص در جامعه آمریکا در آن اعتماد یک مسئله بزرگ اگر ما یک راه حل که با این نسخهها کار به طور مستقیم با جامعه سیاه و سفید," دکتر گفت: Stephen لاکهارت رئیس افسر پزشکی با ساتر سلامت در شمال کالیفرنیا.

راه حل نیاز به تکیه بر نهادهای موجود و پشتیبانی از جمله کلیساها آرایشگری و رهبران جامعه لاکهارت گفت.

هفته گذشته ساتر بهداشت منتشر شمال کالیفرنیا مطالعه تقویت آنچه ایالت داده ها نشان داده است که coronavirus است که مصرف نامتناسب تلفات در آمریکایی های آفریقایی تبار. با توجه به مطالعه آفریقایی آمریکایی ها تقریبا سه بار به احتمال زیاد به بستری برای COVID-19 در مقایسه با غیر هیسپانیک سفیده. و اکثریت تقریبا 70 درصد تست شده هستش در بیمارستان و نه به صورت سرپایی و معنی آن نیست تا زمانی که آنها بسیار بیمار است که آنها یک تست تشخیصی.

ایالت های آفریقایی تبار حساب برای حدود 10 درصد از coronavirus مرگ, حتی اگر آنها را تنها 6 درصد از جمعیت کالیفرنیا. Latinos را تشکیل می دهند بیش از نیمی از موارد و حدود 38 درصد از مرگ و میر در حالی که آنها 38.9 درصد از جمعیت با توجه به California Department of Public Health که آهنگ coronavirus موارد و مرگ و میر نژاد و قومیت.

در مقایسه با سفید پوستان را تا حدود 21 درصد از موارد حدود 34 درصد از مرگ و میر و 36.6 درصد از جمعیت این ایالت.

رویز: هدفمند COVID-19 تست مورد نیاز است در شرق Coachella Valley

Coachella Valley: به عنوان COVID-19, موارد, افزایش, بالاترین نرخ در جوامع شرقی

Iton سابق آالمدا کانتی بهداشت عمومی افسر است در میان کسانی که در تلاش برای توسعه کارآمد تماس با ردیابی و آزمایش در میان جوامع از رنگ.

به منظور به حداقل رساندن آسیب Iton گفت: دولت برای اولویت بندی پتو تست یا آزمون به عنوان بسیاری که ممکن است — به ویژه ضروری کارکنان مشغول به کار در فروشگاه های مواد غذایی و رانندگی اتوبوس و همچنین سالمندان است. توسعه باید پایدار و تهاجمی و تماس با ردیابی باید انجام شود در یک فرهنگی حساس شیوه او گفت:.

"اگر ما این چیزهایی که ما می بینیم مستقیم شروع به رها کردن" او گفت:.

در حال حاضر تماس با ردیاب ایالت در حال کشیده شدن از استخر از شهر و شهرستان کارمندانی که کار نمی مانند کتابداران و مالیات بر ملک ارزیابان. اما به عنوان اقتصاد باز می شود تا آنها را از بازگشت به کار. Iton سازمان در حال تلاش برای جمع آوری گروه در حال حاضر مشغول به کار با آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین برای کمک به پیدا کردن محلی ردیاب.

"انجام تماس ردیابی در جمعیت های که در آن وجود دارد مسائل مربوط به مهاجرت و یا مسائل زبانی است که سخت تر و کندتر بنابراین شما در حال رفتن به نیاز بیشتر از این نوع کارگران" Iton گفت.

دولت هدف این است که در ابتدا به استخدام حدود 10 ، 000 تماس با ردیاب اما بیشتر ممکن است لازم باشد اگر عفونت resurge به دولت باز می شود به بالا.

دولت را در بخش بهداشت و درمان گفت: در یک ایمیل که آن را باز کرده است 80 تست سایت به طور خاص برای جوامع که در آن مردم هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.

در راه اندازی این سایت با استان ها, دولت از نظر اندازه جمعیت تعداد موارد درآمد (با اولویت برای درآمد پایین) جمعیت تنوع (با اولویت برای بیشتر جوامع مختلف) و درصد از جمعیت در گروههای در معرض خطر این اداره گفت در ایمیل.

دولت نیز به تازگی راه اندازی یک PSA کمپین برای آموزش مردم در مورد اهمیت تماس با ردیابی.

"من قطعا ساده و بی تکلف" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در نشست خبری هفته گذشته است. "زمانی که شما یک تماس از برخی از غریبه در تلفن گفت: آنها با دولت نیست و همه خوشحال و برای دریافت آن تماس."

برخی از مردم ممکن است فکر می کنم تماس جعلی در حالی که دیگران ممکن است ناراحت کننده و یا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات او اذعان کرد.

ما در حال "ترجمه نه فقط اسناد در زبان های متعدد اما مورد اعتماد پيامبران از درون جوامع اجازه دهید به مردمی می دانم که آن را در نه تنها علاقه خود را اما جامعه خود و عزیزان خود را علاقه به کار با این آموزش حرفه ای و ارائه اطلاعات محرمانه به شیوه ای" Newsom گفت.

Solange مدریز یکی از این تماس ردیاب. او همچنین هماهنگ کننده علمی در دانشگاه سان فرانسیسکو موسسه جهانی علوم سلامت و کمک می کند تا با آموزش های دیگر تماس با ردیاب و محققان. دانشگاه همکاری با دولت برای ساخت یک برنامه آموزشی برای این نیروی کار است.

"آموزش متمرکز شده است نه فقط در این, اطلاعات, اما چگونه شما تحویل که اطلاعات" مدریز گفت. "این است که حساس به دلایل متعدد ما در حال صحبت کردن در مورد بیماری افراد شغل خود را از دست بنابراین این مکالمات باید انجام شود در یک دلسوز راه است."

عناصر فرهنگی نقش مهمی به خصوص در جهانی که در آن مردم به طور مداوم گرفتن کلاهبرداری تلفنی, او گفت:. مدریز, یک, آمریکای لاتین, اسپانیایی-سخنران در درجه اول تماس دیگر اسپانیایی زبان. با چند مورد استثنا بسیاری از مردم او را به نام که تا کنون شرکت کرده اند در تحقیقات او گفت:.

نیاز به یک پاسخ مناسب به نژادی و نابرابری از COVID-19 منجر به ایجاد یک ویژه نیروی کار در آالمدا کانتی. Iton یک co-صندلی همراه با مجلس راب Bonta یک اوکلند دموکرات.

Bonta گفت که در حالی که نژادی و نابرابری در سلامت شده اند مداوم و مستند برای دهه coronavirus همه گیر آورده و آنها را به تمرکز مانند قبل از هرگز.

بهداشت ضعیف در میان جوامع از رنگ در کل تا به مدت طولانی است که نسبت به بزرگتر مسائل سیستمیک مانند فقر و نژاد پرستی. که و شیوع بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت و آسم را سیاه و لاتین در کالیفرنیا بیشتر در معرض خطر سقوط به شدت بیمار از COVID-19.

"همه گیر می گذارد لخت سلامت نابرابری برای همه برای دیدن شما نمی توانید آن را نادیده گرفت" Bonta گفت. این باعث ایجاد یک فرصت برای اقدام در مورد چیزهایی که می شد یک بار تنها ایده های, او گفت:.

هنوز هم در عدم وجود واکسن و تا زمانی که تست و صالح تماس با ردیابی وجود دارد در لاتین و سیاه و سفید جوامع — برخی از رهبران محلی در حال تشویق دیگران به ماندن قرار داده است.

هنگامی که کشیش آموس قهوه ای, پاستور در سومین کلیسای باپتیست در سان فرانسیسکو دریافت تماس های تلفنی از دیگر رهبران مذهبی و از او درخواست که آیا آنها باید بازگشایی درهای خود را به او می گوید آنها را به "حل و فصل کردن."

"سیاه مردم در حال تجربه نامتناسب مرگ; ما نباید عجله به این چهار گوشه ساختمان قرار داده و خودمان را در راه آسیب است" گفت قهوه ای است که رئیس جمهور از سان فرانسیسکو شعبه NAACP. او می گوید آنها را به "توان خلاق بود کلیسا که در آن مردم هستند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب