جف بزوس در نهایت گریل شده توسط کنگره

یک ماه و نیم پس از ما اعضای کنگره به نام جف بزوس برای شهادت در یک ضد تراست پروب آمازون گفته خود بنیانگذار و مد

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

یک ماه و نیم پس از ما اعضای کنگره به نام جف بزوس برای شهادت در یک ضد تراست پروب آمازون گفته خود بنیانگذار و مدیر عامل خواهد بود حاضر به نظر می رسد در یک جلسه — تحت شرایط خاصی. آن خواهد بود بزوس اولین زمان شهادت در برابر کنگره است.

کمیته قضایی مجلس در حال بررسی است آمازون, همراه با, سیب, Facebook و گوگل به دلیل قدرت بی سابقه ای خوب بکار بردن آنها در طول راه آمریکایی ها فروشگاه جستجو و برقراری ارتباط آنلاین. بزوس تمایل به شهادت است تشکر و قدردانی از جدیت این کاوشگر که می تواند منجر به نمایندگان مجلس توصیه اقدام قانونی از تنظیم کننده فدرال و یا تعمیرات اساسی از قوانین ضد تراست برای مهار بزرگ با تکنولوژی.

یک وکیل به نمایندگی از آمازون گفت: رهبران کمیته قضایی مجلس در نامه ای در روز یکشنبه که بزوس خواهد بود به شهادت اگر آن را در کنار مدیران عامل سه غول تکنولوژی. او افزود که این شرکت می خواست وضوح بیشتر بر روی زمان بندی و فرمت در یک جلسه و تاکید کرد که دیگر آمازون مدیران نه بزوس در حال حاضر اجرای روز به روز کسب و کار در آمازون که تحقیقات متمرکز است.

بررسی رهبری فرعی رئیس David Cicilline (D-RI) در تابستان گذشته شروع شد و تا به ارزیابی راه های تکنولوژی تیتان رقابت در برابر رقبا و حتی خود همکاران. هدف این است که برای تعیین اینکه آیا زمان قوانین ضد تراست مناسب برای بررسی قدرت خود را, و یا اینکه آیا قوانین جدید باید نوشته شود. در مورد آمازون نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد آمازون با استفاده از داده های خود را برای ایجاد علامت های تجاری که در نهایت در رقابت با کسب و کارهای کوچک است که در آمازون به فروش پلت فرم. این کمیته همچنین شنیده ها از کسب و کارهای کوچک است که می گویند آمازون می شود دور با قلدری آنها را به دلیل e-commerce غول کنترل بر تجارت آنلاین در ایالات متحده است.

اما کاوشگر در حال حاضر شامل پنج جلسات عمومی همراه با درخواست سند از چهار شرکت. در نتیجه فرعی را موضوع گزارش خود را یافته است که ممکن است شامل توصیه هایی برای به روز رسانی به قانون ضد تراست. این یافته ها و توصیه های بالقوه می تواند تحت فشار قرار دادن رگولاتور مانند کمیسیون تجارت فدرال به اقدام قانونی علیه آمازون در تلاش برای تغییر راه آن کسب و کار و یا به طور بالقوه شکستن بخش های خاصی از کسب و کار خود را از یک دیگر. آنها همچنین می تواند منجر به کشف قوانین ضد تراست که محکم تر کنترل شیوه غالب آنلاین tech سیستم عامل است.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا کنگره محققان سعی خواهد کرد برای برگزاری یک جلسه با همه چهار اجرائی و یا جلسات جداگانه برای هر شرکت و یا اینکه آیا آمازون را بزوس در دسترس در آمازون-فقط شنیدن. هر یک از مدیران عامل شهادت در مقابل قانونگذاران پتانسیل عظیمی خبرساز با جمعیت روزنامه نگاران و سایر اشخاص علاقه مند که مایل به شرکت در. این جلسات بدون شک یک شکل سیاسی تئاتر است. اما آنها همچنین باید قدرت جذب بیشتر سیاسی موشکافی از یک شرکت در حالی که بالا بردن آگاهی در میان عموم مردم در مورد مسائل مربوط به یک شرکت است.

یک جلسه با همه چهار اجرائی ارائه خواهد علامت گذاری به عنوان یک رویداد تاریخی در دنیای کسب و کار. اما مداوم Covid-19 pandemic پرسش در مورد چگونگی کنگره ممکن است در جلو و یک جلسه با حتی یک بار مدیر عامل شرکت در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی تمام چهار. Cicilline را بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این که آیا آن را در نظر برگزاری جلسه یا جلسات تقریبا.

"شهادت از مدیران اجرائی و تولید اسناد داخلی ضروری است برای تکمیل این دو حزبی رسیدگی به وضعیت رقابت در بازار دیجیتال" Cicilline در بیانیه ای گفت به Recode. "این آنتی تراست کمیته فرعی ادامه خواهد داد به استفاده از ابزار در اختیار ما برای اطمینان از ما جمع آوری هر اطلاعاتی را که لازم است برای ما کار می کنند."

هفته گذشته وال استریت ژورنال گزارش داد که اتحادیه اروپا نزدیک شد رسمی آنتی تراست اتهامات علیه آمازون مربوط به معاملات خود را با فروشندگان که کوچک و متوسط تجار که فروش کالا به مصرف کنندگان در آمازون و حساب برای نزدیک به 60 درصد از فروش شرکت. برخی از منتقدان می گویند آمازون درگیر در ضد رقابتی رفتار در برابر این تجار با استفاده از داده های خود را به ناعادلانه رقابت در برابر آنها را با خط خود را از مارک های چنین به عنوان اصول آمازون.

نگرانی این است که آمازون سود از این فروشندگان با شارژ آنها کمیسیون و هزینه های تبلیغات برای دسترسی به آمازون پایه مشتری بزرگ اما پس از آن با استفاده از داده های جمع آوری شده از همان کسانی که شرکای ناعادلانه رقابت در برابر آنها.

به همین ترتیب آمریکا تحقیقات آنتی تراست نیز homed در آمازون درمان این بازرگانان. فراخوان برای بزوس به شهادت آمد در پی وال استریت ژورنال تحقیقات در مارس نشان داد که آمازون کارکنان را در زمان دسترسی اطلاعات از فرد بازار فروشندگان برای کمک به تصمیم می گیرید که محصولات آمازون را ایجاد کنید و فروش خود را تحت خصوصی-label علامت های تجاری. بالا آمازون, وکیل, Nate ساتون قبلا شهادت دادند که آمازون تا به حال سیاست هایی که مانع خود را در خانه برندها با استفاده از داده ها از فردی فروشندگان خود را برای ایجاد محصولات. آمازون در آن زمان گفت که این امر بررسی این موضوع داخلی است اما نه علنا اظهار نظر در یافته های آن است.

آمازون مواجه است دیگر موشکافی بیش از حد. برخی از نمایندگان کنگره آمریکا سیاستگذاران و حتی برخی از خود آمازون یقه سفید کارمندان نگران هستند این شرکت انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از آن انبار نیروی کار در طول بهداشت جهانی بحران; آنها همچنین سوال که چرا این شرکت از کار اخراج شدند بیش از یک و نیم دوجین کارکنان که درگیر در تظاهرات مورد Covid-19 شرایط کار. آمازون گفته کارمند فعالان از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های شرکت و تبلیغ بی شمار احتیاطی آن را گرفته و در داخل آن در انبارها که آن را می گوید آن را نشان می دهد انجام داده است بیش از بسیاری از آن e-commerce رقبا.

فراتر از آنتی تراست تحقیقات در اروپا و آمریکا کمیسیون تجارت فدرال نیز کاوش آمازون مشابه آنتی تراست مسائل از جمله چگونه آن را در رقابت با بازرگانان آن و اینکه آیا آمازون نخست ناعادلانه رهبری رقبا در قیمت می باشد. در حالی که کنگره تحقیقات ضد تراست را نمی توان در اقدام قانونی FTC در پروب می تواند. و اینکه آیا FTC آن را می پذیرد یا نه هر دو اتحادیه اروپا انتظار می رود به اتهام آنتی تراست و مجلس بررسی می تواند اعمال فشار بیشتر برای این کمیسیون که در گذشته بوده است آهسته به عمل به انجام چیزی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن