Ahmaud Arbery و خطرات ناشی از در حال اجرا در حالی که سیاه

این تصویری است که استارک به عنوان شما می توانید تصور کنید. یک جوان 25 ساله سیاه پوست در Ahmaud Arbery, رفتن پ

توسط NEWSOULS در 19 اردیبهشت 1399

این تصویری است که استارک به عنوان شما می توانید تصور کنید.

یک جوان 25 ساله سیاه پوست در Ahmaud Arbery, رفتن پایین برگ و خیابان در Satilla سواحل یک محله در گرجستان است. او را در حال حرکت به سمت یک وانت سفید رنگ پارک شده در وسط خیابان دو مسلحانه مردان سفید پوست سابق کارآگاه پلیس گرگوری McMichael و پسرش تراویس هستند در نزدیکی آن است. گفته شده است پس او را.

Arbery تلاش می کند به اجرا گذشته کامیون; این McMichaels داد. یک شات حلقه ،

Arbery مبارزات با یکی از McMichaels به ظاهر در تلاش برای فرار. عکس های بیشتر. Arbery طول می کشد چند دندانه دار مراحل — تاریخ و زمان آخرین او بیش از حد کوتاه به زندگی و پس از آن فرو می ریزد و به پیاده رو.

این فیلم فیلم برداری در اواخر ماه فوریه به نحوی بود به اندازه کافی برای چند گرجستان دادستان به دادستانهای McMichaels — که ادعا کرد که آنها در تلاش بودند از نظر قانونی مجاز شهروندان دستگیری یک سارق است. این بود تنها پس از فیلم آمار اینترنت در هفته گذشته خیره کننده ملت و لگد زدن به تظاهرات در گرجستان که مقامات محلی آن را با هم به دستگیری McMichaels در روز پنج شنبه.

Ahmaud Arbery مرگ است و بدترین ترس از بسیاری از مردان سیاه پوست که تجربه یک سطح پایه از ترس و آزار و اذیت در طی فعالیت های روزمره مانند دویدن در اکثریت سفید محله است که چند نفر دیگر در امریکا می تواند درک. به امید به درک بیشتر من به نام Rashawn ری, یک جامعه شناس در دانشگاه مریلند و موسسه بروکینگز که مطالعات تجربه آمریکایی های آفریقایی تبار در فضاهای عمومی.

در سال 2017, ری مقاله (با عنوان "مردم سیاه و سفید ورزش نکنید در محله من") مستند یک الگوی قابل توجه است که در آن طبقه متوسط مردان سیاه و سفید ورزش در نرخ بسیار پایین تر در اکثریت سفید محله از آنها در اکثریت سیاه و سفید و یا با نژاد مخلوط ، با توجه به ری این نشان دهنده معمول و عادی تجارب آزار و اذیت و بدرفتاری در فضاهای سفید — که آنها باور دارند که می تواند منجر به هر یک از آنها پایان دادن به مثل Ahmaud Arbery.

"مردان سیاه و سفید که به من گفته شده که باید دیده کشتار وحشتناک از Ahmaud دولت که وای من تا به حال مشابه نوعی تجربه که در آن مردم به دنبال من: که در آن اتومبیل را زد من در خارج از جاده. که در آن سگ را تعقیب من است. که در آن مردم را به نام پلیس. که در آن مردم با عبور از خیابان در حالی که من در حال اجرا است. که در آن همسایگان باید بسته خود را درب. جایی که آنها به من داده منفی به نظر می رسد" ری می گوید.

"منظور من این تجربه مشترک."

مکالمه ما با استفاده از این استارک پیدا کردن به عنوان یک نقطه پریدن به بحث و تحقیقاتی گسترده تر در سیاه نر تجربه آنچه در آن مانند به زندگی در جامعه ای که در آن پلیس و شهروندان به طور یکسان درمان شما به عنوان presumptively کیفری چگونه است که احساس خطر عمیقا شکل راه سیاه و سفید مردان وجود داشته باشد در اکثر سفید جامعه و چه نوع از سیاست تغییرات ممکن است تصویب به جهان را به مکانی امن تر برای مردان مانند Ahmaud Arbery. آنچه در زیر متن این گفتگو, ویرایش شده برای طول و وضوح.

زاک Beauchamp

تحقیقات خود دریافتند که مردان سیاه و سفید ورزش برای لذت و تفریح در نرخ بالاتر از گروه های دیگر — هنگامی که آنها در اکثریت جوامع سیاه و نژادی مخلوط محله. در عین حال وجود یک کاهش عظیم در ورزش رای برای مردان سیاه و سفید زندگی در اکثریت سفید محله. به من بگویید چرا ؟

Rashawn ری

علی پدیده در درجه اول [مربوط به] جرم بودن درک شده به عنوان یک جنایتکار است. مردان سیاه و سفید به طور خاص احساس می شود بیشتر احتمال دارد به عنوان تهدید و به عنوان شکارچیان بالقوه. سیاهی می شود weaponized; یک مرد سیاه و سفید لزوما باید به یک سلاح او اما به جای بدن خود, می شود به عنوان یک سلاح است که می تواند آسیب جسمی بر روی دیگران است.

این است که در درجه اول مربوط به کلیشه است که مردم باید در مورد مردان سیاه و سفید به عنوان تهاجمی تر داشتن بالاتر گرایش به ارتکاب جرم و یا اینکه احساسی ناپایدار است. شما با قرار دادن این با هم و آن را منجر به مردان سیاه و سفید بودن تهدید دیگران است. و آن منجر به دیگران در مورد Ahmaud تصویب خشونت فیزیکی بر روی مردان سیاه و سفید هنگامی که آنها به سادگی انجام چیزی مانند رفتن برای تنه زدن.

زاک Beauchamp

این Ahmaud Arbery مورد به نظر می رسد مانند ترس که شما توصیف شد در مقاله خود به معنای واقعی کلمه به زندگی آینده. مردان که شما تحقیق کرده و بسیاری از آنها نگران این می تواند اتفاق می افتد به آنها. که این می تواند هر کسی.

Rashawn ری

بدون شک. من انجام بسیاری از این تحقیقات به لحاظ کمی و کیفی: علاوه بر این کمی کار را من انجام داده اند و مصاحبه انجام می شود تمرکز گروه با مردم سراسر کشور در محلات با تغییر نژادی و طبقاتی ترکیب به شکل از چه عواملی واقعا تعیین فعالیت فیزیکی است.

من پیدا کردم که چگونه در ارتباط نژاد و محل ها به یک دیگر. چیز دیگری که من پیدا کردم این بود که چقدر شایع داستان شد به خصوص از مردان سیاه پوست در مورد تجارب منفی در حالی که درگیر شدن در فعالیت های بدنی در فضای عمومی است.

مردان سیاه و سفید که من [اخیرا] گفته شده که باید دیده کشتار وحشتناک از Ahmaud دولت که وای من تا به حال مشابه نوعی تجربه که در آن مردم به دنبال من — که در آن اتومبیل را زد من در خارج از جاده. که در آن سگ را تعقیب من است. که در آن مردم را به نام پلیس. که در آن مردم با عبور از خیابان در حالی که من در حال اجرا است. که در آن همسایگان باید بسته خود را درب. جایی که آنها به من داده منفی به نظر می رسد. منظورم این تجارب مشترک.

برای بسیاری از مردان سیاه و سفید و سیاه و سفید نیز زنانی که زندگی با مردان سیاه و سفید و سیاه و پسران, یکی از بدترین کابوس چیزی است که اتفاق افتاده است به Ahmaud. هنگامی که مردان سیاه برای اجرای آن نیست و فقط در پشت ذهن خود را. بعضی اوقات آن را بسیار در مقابل ذهن خود را.

زاک Beauchamp

این تجربیات شما توصیف — از آزار و اذیت و خشونت و ارعاب و قتل آشکار — چگونه شبح از آن چیزها که بدیهی است که وجود دارد در یک طیف بر راه که مردان سیاه و سفید در تعامل و حرکت در سراسر جهان ؟ من درخواست نه تنها در زمینه دویدن و ورزش اما از نظر درست بودن یک فرد زندگی در یک جامعه که در آن شما همواره نیاز به رفتن را از طریق اکثریت سفید محله.

Rashawn ری

در جامعه شناسی وجود دارد آنچه ما تماس بگیرید سیگنالینگ فرایند که در آن مردان سیاه و سفید با هدف سیگنال به دیگران که آنها را تهدید می کند. به طوری که آنها در تعامل با برخی از اعمالی که افراد دیگر نمی.

تحقیقاتی که من انجام شده است طبقه متوسط سیاه پوستان و سفید پوستان بنابراین این مردم بودند که در کالج تحصیل کرده و حرفه ای شغل اغلب مقدار زیادی از پول با چند درجه, زندگی در بسیار خوب محله. آنها بحث در مورد انجام کارهایی که [دیگر] مردم انجام نمی زمانی که آنها را اجرا کنید. مانند پوشیدن یک فارغ التحصیلان تی شرت حمل ID خود را با آنها در حال اجرا به خوبی روشن پرجمعیت جاده و با تکان دادن و لبخند زدن در کشورهای همسایه است. رفتن برای اجرا و پس از آن شخص دیگری است پایین آمدن پیاده رو توقف در واقع در حال اجرا در خیابان برای جلوگیری از آن شخص.

این نشت بیش از دیگر فضاهای عمومی نیز مانند کار و رستوران ها و کافی شاپ ها و فروشگاه های مواد غذایی. مردان سیاه و سفید هدف به عنوان کمتر تهدید آنها انجام کارهایی مانند فکر می کنم آگاهانه در مورد لباس خود زمانی که آنها در محل کار به آنها فکر می کنم در مورد تن و زمین از صدای خود را. آنها فکر می کنم در مورد چگونه فیزیکی خود را, رفتار, رفتار, رفتار ممکن است درک شود.

متاسفانه, آن را به سادگی مورد فقط در تلاش برای ایجاد دیگر مردم با آنها راحت. آن را نیز تلاش برای کاهش احتمال منفی تجربه است که می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر است که سیاه, مرد زندگی است.

زاک Beauchamp

مثل این است که به ضرب گلوله توسط برخی از مردان در گرجستان که تصمیم گرفته اند همه از ناگهانی است که شما یک جنایتکار است.

Rashawn ری

دقیقا. و وجود دارد, البته, چند نمونه.

در حال حاضر Ahmaud در حال رفتن به, متاسفانه نام دیگری است که ما قطع به عنوان یک شهید شبیه به Trayvon Martin, جاناتان فرل Tamir برنج ترزا مک براید. منظور من و شما با قرار دادن همه این حوادث با یکدیگر و این منجر به بالا احتمال این اتفاق می افتد به مردان سیاه و سفید.

گروهی از معترضان مارس در هیورن جاده در دسامبر 29, 2015 در کلیولند اوهایو است. آنها نشان دادن در برابر هیات منصفه تصمیم به متهم کلیولند افسر پلیس تیموتی Loehmann حمله Tamir برنج در نوامبر 22, 2014.
آنجلو Merendino/گتی ایماژ

این مهم است به یاد داشته باشید که McMichael پدر — خود را در پس زمینه اجرای قانون است که نه فقط تصادفی است. بسیاری از کار هایی که من انجام دهید این است که در انجام ندادی. یکی از چیزهایی که من می دانم و من منتشر شده این کار با Dr. Keon گیلبرت در سنت Louis دانشگاه است که سیاه پوستان 3.5 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط پلیس زمانی که آنها نه حمله و نه هنگامی که آنها یک سلاح.

چه کسی می گوید که ؟ افسران پلیس خود را. این نوع اقدامات است که بازی کردن در آن بسیار افرادی که باید در دفاع از شما که باید از شما محافظت می کند اجرای قانون همسایگان برخی از همان افراد که در معرض مردان سیاه و سفید به احتمال بالاتر از مرگ است.

زاک Beauchamp

که چیزی است که واقعا رخ داد من در مورد این مورد بیش از حد. این دقیقا یک افسر درگیر تیراندازی در راه است که ما معمولا تصور آن است. اما به نظر می رسد مربوط است که یکی از مهاجمان استفاده می شود در نیروی.

این صحبت می کند به گسترده تر سوال: تا چه حد از مردان سیاه و سفید هنگامی که فکر کردن در مورد خطرات و نگرانی در مورد پلیس نسبت به شهروندان عادی ؟ وجود دارد یک نوع تهدید ماتریس در اینجا در ذهن بسیاری از مردان سیاه و سفید?

Rashawn ری

که واقعا سوال خوبی است. من فکر می کنم یکی از جنبه های تهدید ماتریس — من واقعا دوست دارم که چگونه شما قرار داده است که — من فکر می کنم آن می پردازد نژادی ترکیب محله.

به عنوان مثال: هنگامی که مردان سیاه و سفید در حال سفر در جایی برای کار آنها اغلب نگاه کردن به ترکیب نژادی از مکان های که در آن آنها در حال رفتن به. آنها نگاه کردن به راه های که در آن آنها ممکن است عبور از محله یا شهر است که باید یک درصد بالاتر از ساکنان. و سپس آنها تصمیم گیری در مورد چگونگی ساخت آن متوقف می شود.

من فکر می کنم نکته دوم این است که واقعی فیزیکی تنظیم: اینکه آیا یا نه مردم جدا هستند و احساس می کنید که آنها در واقع می توانید دور با آنچه که آنها انجام داد. اگر شما فکر می کنم که جاده [در Arbery تصویری] و تلفن همراه فیلم که دستگیر شد, به نظر می رسد حومه کمی روستایی است. یک محل که در آن اگر شما قرار بود برای اجرا و یا دوچرخه سواری به نظر می رسد مانند یک محل عالی برای رفتن مگر اینکه شما یک مرد سیاه و سفید. این McMichaels احساس کردند که آنها تا به حال برخی از گمنامی.

یک احساس وجود دارد که مردان به دلیل برخوردهای قبلی آنها تا به حال که در آن چیزی وجود دارد که به معنای واقعی کلمه اتفاق می افتد داخلی. ضربان قلب خود را افزایش می دهد, خود را با سطح استرس افزایش است. که اجازه می دهد آنها را می دانیم که این وضعیت به طور بالقوه به نوبه خود منفی و بالقوه مرگبار بسیار به سرعت.

آنها اغلب با هدف خارج شدن از آن شرایط است. اما آنها رخ می دهد در مکان های که در آن آنها نباید مانند در حال اجرا در محله شما توقف در ایستگاه گاز برای به دست آوردن چیزی برای بچه خود را. رفتن به یک ایستگاه گاز به بولینگ در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star game. توقف به درخواست برای کمک به هنگامی که ماشین خود را اجرا کردن. چیزهایی که مردم عادی انجام فعالیت های عادی تبدیل به کشنده برای مردان سیاه و سفید. فکر کردن در مورد چگونه جدا شده از این حادثه پتانسیل را دارد که [اشکال نگرانی های خود را در مورد این اتفاق می افتد].

من فکر می کنم نکته سوم در تلاش است برای به دست آوردن یک احساس چگونه جسارت فرد با آنها در تعامل با واقع احساس می کند. آیا آنها احساس آنها بالاتر از قانون ؟ آیا آنها احساس می کنم اگر آنها می توانند یک شهروند بازداشت آنها احساس آنها به طور بالقوه ایستاده خود زمین ؟

چرا که چیزی بسیار مهم برای مردم به درک. اکثر ایستاده خود زمین قوانین به سادگی دولت است که مردم را به ترس برای زندگی خود را. آن را نمی کند دولت است که شما باید به حمله نمی کند دولت که چیزی تا به حال برای شما اتفاق می افتد که فرد دیگری تا به حال به حال یک سلاح. که شما به سادگی به حال به ترس برای زندگی خود را. و این ترس اغلب مشروط سیاه پوست فرد با آنها در تعامل با, و سیاهی غالب می شود weaponized و توجیهی برای اقدام خشونت بر کسی.

زاک Beauchamp

این مورد بدست, بسیار, توجه, دلیل, اول از همه, آن را فیلم برداری و بنابراین ما می توانیم همه دیدن شواهد و چگونه تکان دهنده است. من نمی دانم که چگونه مشترک این نوع از قتل است — شاید شما انجام دهد. اما حتی اگر آن است که مشترک به نظر می رسد که این طیف از ترس و ارعاب است که باعث می شود مردم به ترس از مردان سیاه و سفید به طور خاص هنگامی که آنها را در ملاء عام. و حتی سطح پایین تر آزار و اذیت منجر به فراگیر اثرات سیاه نر رفتار ما شده است صحبت کردن در مورد.

Rashawn ری

افرادی که می گویند این حوادث نمی رخ می دهد که اغلب به این بستگی دارد که شما چگونه به آن نگاه.

حتی اگر ما در حال صحبت کردن در مورد کسی که کشته های ما در حال صحبت کردن در مورد کسی که به طور بالقوه بودن و شتم. ما در حال صحبت کردن در مورد کسی که در حال دنبال شدن و مواجه. ما در حال صحبت کردن در مورد یک نژادی لکه دار بودن فریاد زد کسی. ما در حال صحبت کردن در مورد حوادث را تغییر دهید که چگونه مردم از طریق فضای حرکت است که ناگهان همه از یک مرد سیاه و سفید شروع و گفت: خوب, شما می دانید آخرین بار رفتم که مسیر چیزی اتفاق افتاده است, بنابراین من قصد دارم به رفتن در این مسیر است.

این برخوردهای منفی این تبعیض نژادی حوادث نیز اثرات سرريز. جایی که کسی تا به حال منفی روبرو می شوند در محله آنها کمتر احتمال دارد به درگیر در جامعه است. کمتر احتمال دارد به مکرر در مکان های عمومی. کمتر احتمال دارد به مکرر رستوران.

اگر شما بوده ام به یک رستوران زنجیره ای و برخی از مواد غذایی که می خوردند ساخته شده است شما را بیمار, شما احتمالا نمی خواهید برای رفتن به عقب و حتی اگر همان رستوران در بخش دیگری از کشور است. شما در حال رفتن به می گویند "اوه آخرین باری که من رفتم به این رستوران من مریض شدم. من در واقع نمی مانند غذا خوردن وجود دارد."

که به معنای واقعی کلمه است چه اتفاقی می افتد به مردم سیاه و سفید. و تاثیر آن بر روانی و عاطفی و سلامت جسمی نیز مهم است.

زاک Beauchamp

وجود دارد یک خط در مقاله خود در مرد سیاه و سفید ورزش الگوهای که واقعا با من گیر کرده. شما نوشتن که: "متاسفانه تحقیقات نشان می دهد که سیاه و سفید مردان طبقه اجتماعی نشانه قادر به جایگزین برای تقاطع های خود را سیاه و سفید پوست و maleness."

به من بگویید در مورد چگونه است که ایجاد شده است در ادبیات. چگونه ما می دانیم که یک سیاه هاروارد گراد قرار دادن در یک دانشگاه هاروارد ژاکت انجام نمی دهد بسیار به کاهش تهدید به او را ؟

Rashawn ری

من فکر می کنم دو اصلی وجود دارد مقایسه.

اول: سیاه و سفید هستند مردانی که می گویند پوشیدن هاروارد, ژاکت درمان بهتر از یک مرد سیاه پوست که نمی کند ؟ به طور بالقوه. اما اصلی مقایسه است که باید لزوما یک مرد سیاه پوست به بعد ، آن را باید یک مرد سیاه و سفید به دیگر مردان به مردان سفید پوست. من فکر می کنم که این مقایسه این است که ما در واقع نمی دهند.

من فکر می کنم وجود دارد یک زن و شوهر بیشتر مطالعات به توجه داشته باشید در اینجا. برای اولین بار وجود دارد برخی از تحقیقات که نگاه آنچه که احتمال گرفتن نام برای یک کار بر اساس محل شما مدرک خود را از. آن را تا به حال دو دسته از سیاه پوستان دو دسته از سفیده: یک گروه در هر مسابقه آمد از آیوی لیگ مدارس و گروه دیگر آمد از مدارس دولتی.

تحقیقات نشان داده بود که نه تنها در سفیده که با حضور آیوی لیگ مدارس راه به احتمال زیاد نام و نام استخدام اما سفیده که با حضور دانشگاههای دولتی تا به حال مشابه احتمال اینکه به بازگشت به شغل خود را به عنوان سیاه که رفت به مدارس آیوی لیگ.

تحقیقات همچنین نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که سیاه پوستان به عنوان مبارز. سیاه پوستان که در برخی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی و یا سازمان های دیگر که تصور می شود در مورد نژادی عدالت اجتماعی و تغییر شده اند و کمتر به احتمال زیاد به بستری به دانشگاه نسبت به کسانی که نمی است.

زاک Beauchamp

بنابراین از یک طرف وجود دارد انتظار است که مردان سیاه و سفید نیاز به تغییر رفتار خود را متناسب با هنجارهای است که آنها را nonthreatening به سفید پوستان است. و پس از آن از سوی دیگر جلسه که انتظار هنوز هم کافی نیست: مهم نیست چقدر سخت آنها سعی کنید به تناسب هر هنجاری انتظارات از یک nonthreatening امن فرد هستند آنها هنوز هم به طور قابل توجهی در معرض خطر بالاتر ابتلا به این نوع از دشمن برخوردهای اجتماعی.

آن را مانند یک تقلب بازی.

Rashawn ری

بله بدون شک. که بخشی از روانشناسی اجتماعی و روانی, روند, که سیاه و سفید مردان از طریق به اصل هدف به حقه بازی و تعادل این برنامه به طور بالقوه مرگبار فعل و انفعالات.

یکی از بهترین نمونه هایی است که من می تواند ارائه وجود دارد این است که یک عضو شورای شهر در تنسی است. در کار قبلی او تا به حال به سفر حدود زیادی او انجام شده بود غیر انتفاعی کار — جمع آوری پول برای تحقیقات سرطان از همه چیز است. او در یک دست کت و شلوار و کراوات و او کشیده بیش از او تا به حال یک ماشین اجاره — یکی از چراغهای جلو و یا یکی از چراغهای عقب بود.

این افسر پلیس را به صحبت کردن به او و شروع به سرزنش او در مورد چراغ و گفت: "خوب, شما می دانید این است که یک ماشین اجاره. او گفت: من در اینجا انجام کار. و او شروع به گفتن او آنچه که او انجام شده بود وجود دارد.

Video Shows Black Jogger Shot And Killed By Two White Men In Georgia
یک صلیب با گل و یک حرف "A" نشسته در ورود به Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد.
Sean Rayford/گتی ایماژ

که گفتگو و سپس چرخد و او گفت:, گفتن او را که او فارغ التحصیل شد و کار او انجام شده بود و به همین دلیل او که در راه او فکر کرد که به او کمک کند. اما آن را در واقع برخورد بدتر است.

من صحبت برای بسیاری از مردان سیاه و سفید که می گویند آن است که یک عمل متعادل به نظر می رسد به عنوان اگر شما یک جنایتکار اما شما نیز نمی خواهید به نظر می رسد به عنوان اگر شما بیش از حد هوشمند و یا که شما بیش از حد موفق چرا که پس از آن که همچنین دارای مفاهیم بسته به نوع که شما در حال برقراری ارتباط با.

حتی اگر درصد کمی از افسران پلیس که دارای مدرک دانشگاهی رو به افزایش است بسیاری از افسران پلیس نیست. تلاش برای صحبت مناسب تلاش به صحبت می کنند به عنوان اگر شما تحصیل کرده بیشتر اگر شما نیز می تواند عواقب منفی داشته باشد — بسته به جایی که شما در و که شما در حال برقراری ارتباط با.

زاک Beauchamp

آخرین چیزی. شما کمی صحبت کردیم قبلا در مورد تغییر سیاست. اما به نظر می رسد مانند وجود ندارد آشکار سیاست رفع بسیاری از مشکلات است که شما سند هستند. چه چیزی شما را در مورد این واقعیت است که در اکثر سفید محله, بسیاری از مردم سفید احساس حق به تماس با پلیس در یک مرد سیاه و سفید است که آنها را در حال اجرا ؟

شما چگونه تغییر اساسی هنجارهای اجتماعی و انتظارات ؟ می کند وجود دارد که به برخی از مرتب کردن بر اساس از عظیم اجتماعی تحول? از آن آسان است برای آمدن به دور از صحبت کردن با شما و خواندن تحقیقات خود را و به احساس بسیار پایین در چشم انداز برای از بین بردن این عنصر خاص نژادی سلسله مراتب است.

Rashawn ری

آن را قطعا می تواند افسرده. اما چند چیز وجود دارد هر چند که من فکر می کنم مهم هستند.

در سیاست طرف من فکر می کنم که ایستاده خود زمین قوانین و شهروند را بازداشت قوانین باید مجددا و احتمالا حذف شده است. و بخشی از آن به دلیل تحقیقات به طور مداوم نشان می دهد که توزیع نابرابر چگونه کسانی که این سیاست ها اعمال می شود. اگر شما یک ضارب مانند McMichaels یا شما یک قربانی شما خیلی بیشتر احتمال دارد اگر شما در ضارب پایان قادر به استفاده از این شهروند را بازداشت و قانون [به عنوان یک دفاع]. قادر به استفاده از ایستاده خود زمین قانون است.

من فکر می کنم نکته دوم این است که زمانی که مردم در تماس با پلیس یا هر کس آنها را بر مردم سیاه و سفید در حال حرکت در فضا — زمانی که هیچ چیز یافت "جرم" است که به سادگی راه رفتن و یا دویدن در حالی که سیاه و سفید وجود دارد نیاز به یک خوب در ارتباط با آن است. کسانی که جریمه خواهد شروع به سابقه است که این نوع رفتار را تحمل نمی کند.

نکته سوم: نژاد پرستی به خصوص سفید نژادپرستی تصویب در بدن است که واقعا مردم سفید موضوع است. آنچه که ما باید برای مردم به صحبت کردن و صحبت کردن در زمانی که آنها را ببینید این حوادث که مناسب نیست.

در جوامع مردم بحث در مورد توقف snitching کمپین این واقعیت است که مردم سیاه و سفید نمی صحبت کردن با پلیس است. آنها صحبت نمی به پلیس زیرا آنها به آنها اعتماد ندارد.

اما شما می دانید که در عمدتا سفید محله, سفید همسایه نگو با همسایگان خود یا هنگامی که این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد. این چیزی است که ما نیاز به تماس با ما فقط نمی قاب آن است که راه.

پدر بزرگ من همیشه می خواهم به من بگویید که من سکوت من است, پذیرش. و آنچه که من بعضی اوقات دیدن مشابه عمدتا مرد تنظیمات است که آن را نیز اتفاق می افتد که عمدتا سفید و تنظیمات. وجود دارد که سفید و افرادی که شنیدن چیزی نژادپرستانه ببینید چیزی نژادپرستانه آنها را قبول ندارند و با آن, اما آنها نمی گویند هر چیزی. و این جایی است که ما واقعا به تفاوت متحد و یک مدافع.

متحد است و کسی که می تواند پوشیدن نوعی از روبان سفید و یا برخی از نوع روبان و گفت: آره پشتیبانی این علت من حمایت از برابری نژادی. اما زمانی که از آن بازدید فن شما صحبت نمی کنم تا برای افرادی که علیه تبعیض. یک مدافع از سوی دیگر صحبت می کند تا برای مردم زمانی که مردم از این گروه دور نیست.

وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد که در جداول در سراسر امریکا جداول هستند که اغلب عمدتا سفید که در آن مسابقه می آید و مردم وجود دارد در این جداول که آیا موافق با آنچه گفته شد اما فقط احساس نمی مانند وارد شدن به آن است. اگر ما در حال رفتن به حرکت گذشته مسابقه ما نیاز به کسانی که مردم را به مبارزه با.

چرا که مردم سیاه و سفید ندارد و لوکس بودن درگیر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن