دختران Missourian ناشر روزنامه ترک در اعتراض نژادپرستانه کارتون

برای بزرگنمایی کلیک کنید GOOGLE STREET VIEW مالکیت Missourian روزنامه است که در وسط یک کناره پس از ناشر

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The ownership of the Missourian newspaper is in the middle of a family feud after the publisher printed a racist cartoon. - GOOGLE STREET VIEW
  • GOOGLE STREET VIEW
  • مالکیت Missourian روزنامه است که در وسط یک کناره پس از ناشر چاپ یک نژادپرست ،

دو خواهر که با همکاری صاحبان Missourian استعفا پس از پدر خود Bill Miller, Sr. سردبیر و ناشر روزنامه منتشر نژادپرستانه کارتون چهار نسخه.

سوزان میلر سرپرست و جین میلر چوب با صدور بیانیه ای امروز اعلام کرد که آنها بودند که خانواده را ترک و کاغذ در اعتراض پدر خود را مضر اقدامات است. آنها می گویند پدر خود را تضعیف التهابی کارتون به کاغذ بدون دانش خود را و tهی ندارد سرمقاله کنترل برای اطمینان از او نمی خواهد انجام کاری مشابه دوباره.

ما در حال تجدید چاپ این کاریکاتور در اینجا, اما آن را به تصویر می کشد یک کلیشه از کون دزد سکس دهنی, انگشت کردن, در کیف یک دختر با موهای سفید ، او به عنوان فراخوانی برای کمک به دزد می گوید او "موفق باشید با آن بانو ... ما defunded پلیس است."


این دختران می گویند که آنها را دیدم کارتون در همان زمان به عنوان خوانندگان.

"حتی دردناک تر برای ما این واقعیت است که این بازدید به صفحه اصلی به دلیل این است که پدر ما" آنها را بنویسید. "بسیاری از خانواده ها شده است داشتن این دردناک بحث در حریم خصوصی خانه خود را. ما متاسفانه باید به این بحث در یک راه عمومی."

بیانیه خود را با نتیجه گیری از سیاه و سفید "زندگی مهم است."

بیل میلر تعداد در حال حاضر به چاپ مقاله با عنوان "من عذر خواهی" در Missourian این سایت. او می گوید: انتشار این کاریکاتور بود "نواخته حساس" و نشان دهنده "قضاوت ضعیف در بخشی از من." اما او همچنین صرف بخش زیادی از پیام خود در محکوم رشد جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس.

"کارتون در نظر گرفته شده بود برای حمایت از ما سرمقاله موقعیت که defunding ادارات پلیس پس از جورج فلوید را بی معنی کشتن است نه پاسخ به حل و فصل نژادی و نابرابری و بی عدالتی است که رخ داده است در پلیس در این کشور" او می نویسد.

ما رسیده ایم به خواهر و پدر خود را برای اظهار نظر و ما به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر ما به عقب.


Missourian واقع شده است در فرانکلین کانتی حدود یک ساعت رانندگی غرب St. Louis شده است و متعلق به اداره شده توسط Miller خانواده از سال 1937.

سوزان و جین در حال سومین نسل از خانواده خود و مدیریت کاغذ. این شرکت با انتشار سه روزنامه: واشنگتن Missourian, اتحادیه Missourianو سنت کلیر Missourian. آن را نیز منتشر شهروندان ارشد, مجله, ارشد, طول عمر و مدیریت تجاری عملیات چاپ به نام Missourian شرکت چاپ و نشر.

ارین برگر, یک عضو از یک گروه از فعالان معترض برای عدالت اجتماعی اصلاحات در شهرستان فرانکلین رسیده به Riverfront Times بعد از دیدن این کارتون.

"این نشریه را پوشش داده است چندین تظاهرات که ما انجام داده ایم یکی در اتحادیه های دیگر در سنت کلر و من فکر می کنم بسیاری از مردم فکر می کردند این بود که یک سیلی به صورت آنها از یک سو به احساس مانند آنها حمایتی از آنچه ما انجام شد و از سوی دیگر به انتشار سرمقاله کارتونی که نه تنها غیر مسئولانه در اجتماعی, آب و هوا ما هستیم اما خطرناک نیز برای مردم رنگ که تا حد زیادی تعدادشان کمتر در این مناطق," او می گوید.

این گروه در حال حاضر قصد دارد در اعتراض به کاغذ در ساعت 9 صبح روز دوشنبه.


"این بیشتر مردم نمی نیاز به شعله های آتش نفرت به ادامه دامن زده بود," او می گوید.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن