کلیسای جامع شهر بالا به تعویق انداختن روز دوشنبه از طریق درایو مراسم فارغ التحصیلی به دلیل مقررات منع رفت و آمد

Amaray D. Alvarez پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:45 PM EDT Jun 1, 2020کلیسای جامع شهر دبیرستان درایو از ط

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

کلیسای جامع شهر دبیرستان درایو از طریق مراسم فارغ التحصیلی به تعویق افتاده است دوشنبه شب.

به دلیل Riverside County حکومت نظامی اعلام شده از 6 بعد از ظهر دوشنبه تا 6 صبح روز شنبه به مدرسه را جشن فارغ التحصیلی منتقل شده است به ژوئن 2 و 3 با توجه به جوآن Boiko پالم اسپرینگز Unified School District هماهنگ کننده ارتباطات است.

بیشتر: دره دبیرستان فارغ التحصیلی: یک راهنمای به جشن و شادمانی در صحرا

Riverside County اعلام اورژانس محلی و تنظیم countywide مقررات منع رفت و آمد از 6 بعد از ظهر دوشنبه تا 6 صبح سه شنبه در میان چندین تظاهرات برنامه ریزی شده در Coachella Valley به نگرانی از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست پلیس مینیاپولیس.

کلیسای جامع شهر را شروع مراسم خواهد بود تا یک درایو از طریق جشن و برگزار خواهد شد در ژوئن 2 و 3 از 5 تا 7:30 بعد از ظهر هر روز. مجازی فارغ التحصیلی زندگی می کنند جریان ژوئن 4 در 8 p. m.

اکثر مدارس ارائه می شود دانش آموزان یک درایو از طریق مراسم فارغ التحصیلی. درایو از طریق جشن های محدود خواهد شد به یک خودرو در هر فارغ التحصیل برای ترویج اجتماعی فاصله و کمک به این مراسم را در موقع. سالمندان را مجاز به دریافت کردن ماشین خود و دریافت دیپلم خود را در رژه تنظیم.

در درایو از طریق مراسم دانش آموزان خود را دریافت دیپلم در فرد و گرفتن عکس از لحظه ای. همراه با درایو از طریق مراسم, و تمام دبیرستان های دولتی نیز میزبان مجازی فارغ التحصیلی است. مجازی فارغ التحصیلی بر خلاف drive-thru مراسم اجازه نمی دهد که برای یک فرد با تجربه است. آنها تمرکز پرداختن به کلاس با سخنرانی سنتی مانند فارغ التحصیلی خواهد بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن