چگونه امن است آن را به استفاده از حمام عمومی در حال حاضر ؟

زمانی که استیون Soifer یک کار اجتماعی و استاد دانشگاه می سی سی پی و در نهایت در سمت چپ انزوای اجتماعی برای اول

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

زمانی که استیون Soifer یک کار اجتماعی و استاد دانشگاه می سی سی پی و در نهایت در سمت چپ انزوای اجتماعی برای اولین بار از اوایل ماه مارس آنها مواجه می شوند آشنا مشکل: تماس با طبیعت. آنها برای اولین بار متوقف استارباکس اما حق رای دادن در نظر گرفتن درایو-از طریق سفارشات تنها — حمام بسته شد. در نهایت زن و شوهر آمد در سراسر یک ایستگاه گاز که در آن یک توالت به نظر می رسید باز.

"من در رفت و من تا به حال من, ماسک صورت و دستکش بنابراین من نمیفهمد هیچ مشکلی در همه," توضیح می دهد که Soifer که همچنین سران آمریکا دستشویی انجمن. "و من بلند کردن صندلی توالت و من متوجه شدم: آه خدای من که لمس با دستکش. بنابراین من یک مشکل در اینجا است."

Soifer توضیح داد که او با استفاده از خود را دیگر تمیز کننده دست برای باز کردن درب. او متوجه شده بود رسیدگی ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که به عنوان داروهای ضد ویروس به عنوان مس وسایل شما ببینید در بسیاری از دستشویی و حمام. اما آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن هر یک حمام کاملا بهداشتی به خصوص در میان یک بیماری همه گیر.

"به طوری که وجود دارد این است که دقیق نمونه ای از تلاش برای حرکت به این در" Soifer اضافه شده است.

به عنوان متحده و محلات به جلو حرکت می کند و با اجازه دادن به کسب و کار برای باز کردن بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد نیاز به استفاده از دستشویی های عمومی برای اولین بار در ماه. اما در حالی که یک حامی ممکن است راحت نشسته در اجتماعی, دور, هوای آزاد, رستوران, حمام داستان دیگری دارد. آنها مملو از بالا و سطوح تماس: دستگیره های درب توالت دسته های صندلی و لوله ها و حوله کاغذ چوب لباسی. این علاوه بر این واقعیت است که توالت های خود را احتمالا می تواند با فشار خارج کردن یک پر از ذرات آئروسل به هوا با هر خیط و پیت کردن.

بنابراین چه چیزی شما را اگر شما بروید و شما در خانه نیست ؟ رستوران پارک و دیگر فضاهای عمومی در حال حاضر به دنبال راه هایی برای با خیال راحت مدیریت سرویسهای بهداشتی مجهز به تلاش همه چیز را از مدیریت جریان ترافیک با "حمام مانیتور" به مداخله خاموش رگبار به نصب پدال بنابراین مردم می توانند درهای باز بدون دست زدن به دستگیره. برخی از فضاهای عمومی به سادگی امید بستن به نگه داشتن خود را در دستشویی بسته است.

در حالی که این ها همه راه حل های کوتاه مدت آنها ایستاده برای شکل دادن به آینده چگونه دستشویی های عمومی ممکن است تغییر در طول و پس از این بیماری همه گیر. اما در عین حال اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری وجود دارد برخی از حس مشترک احتیاط شما می توانید در حمام به خودتان نگه دارید و نفر بعدی در خط کمی امن تر است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) می گوید که رمان coronavirus در درجه اول گسترش می یابد هنگامی که افراد در تماس نزدیک مانند زمانی که شما کمتر از 6 فوت دور از دیگران است. که بدان معنی است که زمانی که شما در یک مکان و یا به اشتراک گذاشته شده, حمام, خود را برای اولین بار نگرانی باید اجتماعی را حفظ فاصله.

"می توان آن را سخت تر به حفظ فاصله فیزیکی در هنگام استفاده از دستشویی های عمومی به ویژه در شلوغ تنظیم" سوزان Amirian یک دانشمند محقق در تگزاس سیاست آزمایشگاه گفت Recode. "برخی از امکانات با دستشویی های عمومی را ضبط خاموش میانه غرق می شود و یا گرفته شده از دیگر اقدامات برای نگه داشتن مردم از ایستادن بیش از حد به یکدیگر نزدیک است."

متحده است که شروع به بازگشایی این نگرانی در ذهن است. سازمان بهداشت و درمان' راهنماهای برای بازگشایی تشویق رستوران ها برای نظارت بر مناطق پر ترافیک مانند حمام و سرویس بهداشتی و مطمئن شوید که مردم نمی جمع بیش از حد پر در آن مناطق. برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن برخی از رستوران ها حتی تبدیل به استفاده از کارکنان به عنوان حمام مانیتور و یا به مداخله برخی از رگبار برای جلوگیری از مردم را از ایستادن بیش از حد نزدیک زمانی که ادرار.

اگر شما ببینید این اقدامات در واقع شما باید احساس بهتری در مورد که توالت عمومی گزینه است. همان اصول برای گردهمایی در خانه های مردم. اگر شما میزبان بود و آگاه از برخی از کنترل جمعیت. پس از صحبت به Marybeth سکستون است که به مطالعه بیماری های عفونی در دانشگاه اموری لس آنجلس تایمز گزارش می دهد:

اگر کسی که می رود به خانه برای استفاده از دستشویی اجازه دهید آنها را در رفتن به تنهایی. زمانی که آنها در حال انجام آن است بسیار مهم است که آنها شستن دست های خود را واقعا خوب است. سپس شما می خواهید برای تمیز کردن سرویس بهداشتی پس از آن.

تقریبا تمام پاک کننده خانگی را نشانه آن است که آنها را بکشند coronavirus. به عنوان طولانی به عنوان شما پاک کردن سطوح و شستن دست شما باید امن است.

(شما می توانید اطلاعات سی دی منتشر دستورالعمل برای ضد عفونی این فضاهای اینجا).

اجازه دهید تکرار کنم که نکته: هنگامی که شما با استفاده از یک حمام عمومی بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که شستن دست های خود را به طور کامل. Vox توضیح می دهد که چگونه به انجام این کار است. شما همچنین باید اجتناب از دست زدن به صورت خود را و سعی کنید به نگه داشتن ماسک خود را در.

Amesh Adalja یک محقق در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت تاکید می کند که در حالی که سطح انتقال ممکن است دست شستن ضروری است راه به ماندن سالم و تمیز.

"اگر شما در حال شستن دست های خود را, شما واقعا لازم نیست که خطر" Adalja گفت. "بنابراین اگر شما کسی است که شستن دست های خود را با دقت هر یک از چیزهای دیگر است برای رفتن به افزودنی و احتمالا حاشیه ای ارزش است."

حتی اگر شما سخت کوش در مورد شستن دست ها وجود دارد تهدید دیگر مناطق در هر حمام. شما همچنین باید با توجه به پرداخت حمام را تهویه و همچنین اغلب لمس وسایل مانند دستگیره درب و مجاورت هوا خشک کن.

"اگر چه دست های خود را احتمالا پس از, شما هنوز هم recirculate هوا در حمام و از حمام و سرویس بهداشتی ضعیف گردش هوا" هشدار اریک Feigl-دینگ ارشد همکار و اپیدمیولوژی در فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

در نظر با استفاده از حوله کاغذی اگر آنها در دسترس است. محققان دانشگاه لیدز قبلا نشان داده است که جت-هوا خشک کن می تواند کمک به گسترش ذرات معلق در هوا که آلوده سطوح دیگر و هشدار داده اند که آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد در بیمارستان دستشویی. شما ممکن است به عنوان به خوبی هدایت و روشنی از آنها در دستشویی های عمومی ،

اگر شما یک انتخاب نیست, آن را نه پایان جهان است. Adalja این دانشگاه جانز هاپکینز محقق معتقد است که انتخاب کاغذ حوله مقابل دست خشک کن به احتمال زیاد نمی خواهد تاثیر قابل توجهی بر شانس خود را از ابتلا به کوروناویروس.

دمدمی مزاجی نیست. وجود دارد برخی از شواهد که رمان coronavirus را می توان در مدفوع هر چند CDC می گوید که هنوز مشخص نیست که این ویروس در واقع گسترش به دیگر انسان ها در این راه است. حتی اگر آن را ممکن است شانس در واقع ابتلا به رمان coronavirus از طریق مدفوع و به احتمال زیاد بسیار کم است. (دوباره بهترین احتیاطی یک فرد می تواند با پوشیدن یک ماسک لمس کردن صورت خود را شستشو دست خود را و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.)

"مشکل اصلی این است گرگرفتگی چرا که بر خلاف خانه های خصوصی که دارای درب ترین حمام تنها یک صندلی توالت و نه طبیعی درب می گوید:" Feigl-دینگ. "ما می دانیم که سیفون یک آئروسل-تولید رویداد است."

او توضیح می دهد که نتیجه یک آئروسل-تولید رویداد است که گاهی اوقات به نام "توالت plume." 2013, نقد و بررسی چنین plumes که ناشی از گرگرفتگی با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که "به طور بالقوه عفونی معلق در هوا ممکن است تولید شده در مقادیر قابل توجهی" و "aerosolization می توانید از طریق ادامه متعدد گر به افشای بعدی توالت کاربران است." مطالعه را ندارد نتیجه گیری با توجه به واقعی انتقال بیماری از طریق سیفون و نمی شد در مورد زمان coronavirus.

"بدون در نظر گرفتن چگونه به احتمال زیاد آن است که Covid-19 می تواند انتقال از طریق مدفوع آلودگی" Amirian گفت: "این همیشه مهم برای رعایت بهداشت در یک حمام عمومی و یا حتی در خانه."

(توجه داشته باشید جانبی: حتی اگر coronavirus را نمی توان منتقل به افراد دیگر از طریق مدفوع یک استارتاپ به نام Biobot در حال همکاری با محققان سلامت به مسیر گسترش Covid-19 تست آب جمع آوری شده از سیستم های فاضلاب.)

Coronavirus همه گیر است بر اهمیت حمام نه فقط برای خود ما پاکیزگی بلکه برای سلامت عمومی به طور گسترده تر. و این نه فقط در مورد راحتی: دسترسی به تشناب حقوق بشر موضوع به خصوص برای افرادی که بی خانمان هستند که می تواند در تلاش برای پیدا کردن سرویسهای بهداشتی مجهز هستند که بسیاری از آنها متعلق به شرکت های خصوصی مانند استارباکس و نگهداری شده توسط دولت است.

"این یک مشکل بزرگ" Soifer گفت.

چالش دیگر این است که استان ها و ایالات متحده همچنان به باز کردن و افزایش بهداشت وظایف به ناچار سقوط کارگران از این موسسات است. برای مثال در راهنمای آن به بازگشایی آن مکان مک دونالد کارگردانی آن franchisees برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی هر نیم ساعت در رستوران خود را. به منظور تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی با خیال راحت Feigl-دینگ می گوید که کارگران باید دسترسی به تن از تجهیزات حفاظت فردی از جمله عینک محافظ و N95 ماسک. برخی از مک دونالد کارگران می گویند این شرکت انجام نمی به اندازه کافی.

در حالی که این اقدامات کوتاه مدت این بیماری همه گیر در واقع می تواند تغییر چگونه ما طراحی حمام و سرویس بهداشتی در آینده است.

"آنچه که ما می خواهم برای دیدن در دراز مدت در حال تک غرفه gender-neutral کامل محصور آب پستو" استدلال می کند Soifer توضیح داد که غرق می تواند در دسترس در خارج از منطقه ای که خانه ها توالت یک مجموعه او می گوید که در حال حاضر محبوب در اروپا و بخشهایی از آسیا.

این تغییرات همچنین می تواند با افزایش بهره در بیشتر جدایی بین اصطبل تماس ضسبنسرس برای صابون و حوله کاغذی و بهبود تهویه. برخی از کارشناسان فکر می کنم که این می تواند تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی خود شاید خودکار با استفاده از اسپری های ضد عفونی کننده و یا انفجار از نور UV. این آینده ای جذاب برای تلفن های موبایل به عنوان ما در حال تمام شدن بیش از حد آگاه نظافت در اماکن عمومی.

اما در حال حاضر شما می تواند امن تر اگر شما در حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را و به طور جدی دست خود را بشویید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب