چرا دادستان کل لایحه بر دیوانه است در اپل

ماه پس از این ادعا که اف بی آی مورد نیاز اپل را کمک به باز کردن یک مظنون تروریستی را در اپل دادستا

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399
Open Sourced logo

ماه پس از این ادعا که اف بی آی مورد نیاز اپل را کمک به باز کردن یک مظنون تروریستی را در اپل دادستان کل لایحه بر اعلام روز دوشنبه که دفتر تحقیقات فدرال (FBI) موفق به باز کردن قفل گوشی های خود را در آن. در بیانیه ای که می تواند در خدمت به عنوان یک منادی دولت موظف به حفظ حریم خصوصی تهاجم آمده Barr به شدت انتقاد کرد و اپل نام یک "راه حل قانونی" به آن obstinance.

"با تشکر از کار بزرگ از اف بی آی — و با تشکر از اپل — ما قادر به باز کردن Alshamrani را همراه" Barr گفت: در آزادی مطبوعات.

این گوشی متعلق به محمد سعید Alshamrani که به کشته شدن سه نفر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا در ماه دسامبر. در طول تحقیقات خود را به Alshamrani امکان لینک به گروه های تروریستی FBI کشف دو قفل شده اپل است. به عنوان آن را در سال 2016 در این تحقیقات از فرد دیگری ممکن است با تروریست روابط وزارت دادگستری خواستار آن شدند که اپل باز کردن قفل گوشی برای آنها. اپل بارها گفت که آن را در حال حاضر توانایی برای باز کردن قفل کد عبور محافظت شده با گوشی های و که ایجاد یک backdoor است که اجازه می دهد این شرکت برای دسترسی به قفل دستگاه خواهد سازش امنیتی و حفظ حریم خصوصی که در آن مشتریان خود را تکیه می کنند.

در این تازه ترین مورد اپل بود قادر به باز کردن قفل گوشی های, اگر چه این شرکت اعلام کرد که آن را به FBI دسترسی به هر و همه اطلاعات مربوط به Alshamrani که آن را تا به حال از جمله iCloud پشتیبان گیری از Alshamrani تلفن های.

"این ادعاهای دروغین ساخته شده در مورد شرکت ما بهانه ای برای تضعیف رمزگذاری و سایر اقدامات امنیتی است که حفاظت از میلیون ها نفر از کاربران و امنیت ملی ما" اپل در بیانیه ای گفت به Recode. "به این دلیل است که ما مسئولیت ما به امنیت ملی خیلی جدی است که ما باور نمی کنیم در ایجاد یک backdoor — یکی که هر دستگاه در معرض بد بازیگرانی که تهدید امنیت ملی ما و امنیت اطلاعات مشتریان است."

اپل افزود: "هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک backdoor فقط برای بچه های خوب و مردم آمریکا را مجبور به انتخاب بین ضعف رمزنگاری و موثر تحقیقات است."

در حالی که حاکی از این است که اطلاعات کشف شده توسط باز کردن قفل تلفن ثابت با ارزش به بررسی و نشان داد که Alshamrani در واقع لینک به القاعده بار تاکید کرد که اپل امتناع خود را به تغییر شیوه های کسب و کار هزینه و وقت با ارزش و پول است.

"اگر نه برای ما FBI در نبوغ برخی از شانس و ساعت بر ساعت از زمان و منابع این اطلاعات را کشف نشده باقی مانده است," Barr گفت. "خط پایین: امنیت ملی ما نمی تواند باقی می ماند در دست شرکت های بزرگ قرار داده است که دلار بیش قانونی دسترسی و امنیت عمومی. زمان آن رسیده است که برای یک راه حل قانونی."

بر بالا بردن راه حل قانونی شبح است که به خوبی به پایان رسیده است. یک لایحه دو حزبی به نام درآمد آن عمل می کنند که اساسا نیروی سیستم عامل مانند Facebook Reddit و حتی پایان به پایان رمزگذاری برنامه های مثل واتساپ و سیگنال را به دولت backdoor را برای هر و همه اطلاعات مربوط به مشتری در حال حاضر در حال ساخت راه خود را از طریق مجلس سنا. نیز وجود دارد این لایحه reauthorizing the Patriot Act که به شدت نزدیک سنا رای شکست تلاش برای exclude جستجو در وب تاریخچه و اطلاعات مرورگر از ضمانت نظارت توسط اف بی آی است. این لایحه پس از حل و فصل توسط مجلس نمایندگان و سنا را به رئیس جمهور تهمت میز به ثبت نام.

مجبور اپل برای ایجاد یک backdoor شاید تحقیقات را ساده تر و سریعتر برای اف بی آی, اما آن را کاملا ضروری برای انجام تحقیقات. اف بی آی نمی گویند که چگونه آن را قادر به دست آوردن دسترسی به تلفن اما آژانس به وضوح نمی نیاز به اپل کمک به انجام این کار. این مورد در گذشته تحقیقات به عنوان به خوبی. وزارت دادگستری است که به درخواست یک شرکت به آن را تغییر دهید و شیوه های کسب و کار و ایجاد یک آسیب پذیری در میلیون ها نفر از مشتریان خود دستگاه چه مقدار به یک میانبر.

"هر زمان وجود دارد یک رویداد آسیب زا نیاز به بررسی دستگاه های دیجیتال وزارت دادگستری با صدای بلند ادعا می کند که به آن نیاز دارد پشتی برای رمزگذاری و سپس بی سر و صدا اعلام کرد این در واقع یک راه برای دسترسی به اطلاعات بدون تهدید امنیت و حفظ حریم خصوصی از کل جهان" آیتالله سیستانی ارشد, کارکنان, وکیل برت حداکثر کافمن در بیانیه ای گفت به Recode. "پسر بچه ای که گریه گرگ است و هیچ چیز در این سازمان که گریه رمزگذاری."

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب