ناسا و اسپیس ایکس را به تاریخچه راه اندازی شده توسط آمریکایی ها به فضا از خاک آمریکا

Emre کلی و جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:43 PM EDT مه 30 سال 2020BREVARD COUNTY, Fla. – یک س

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

BREVARD COUNTY, Fla. – یک ستون آتش پاره را از طریق آسمان بالاتر از مرکز فضایی کندی در روز شنبه به عنوان فضانورد ناسا باب Behnken و داگ Hurley بازگشت به فضا در یک ماموریت تاریخی نزدیک به یک دهه در ساخت.

پرواز شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 پل شکاف سمت چپ توسط شاتل فضایی برنامه نهایی پرواز در ماه جولای سال 2011. این اولین بار است که یک شرکت خصوصی ارسال انسان به مدار و اولین بار در نزدیک به یک دهه است که ایالات متحده راه اندازی کرده است فضانوردان را به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا. همیشه از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

این راه اندازی به دنبال روز از نگرانی در مورد شرایط آب و هوایی و پاک راه اندازی چهار شنبه.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: قبلی راه اندازی تلاش روز چهارشنبه به تعویق افتاد به دلیل پرتاب می تواند باعث یک طوفان رعد و برق در یک شارژ الکتریکی جو است. "در واقع این موشک خود را می تواند تبدیل به یک رعد و برق پیچ و مهره," او گفت:.

بیشتر: SpaceX راه اندازی اولین انسان خدمه به فضا است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

بیشتر: تجربه راه اندازی و تقویت کننده بازگشت از یک موشک SpaceX

آب و هوا دشوار است مانع از آنجا که تیم نمی تواند گسترش یک پنجره و منتظر آب و هوا را بهبود بخشد. نیاز برای فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در زمان است که با توجه به مکانیک سیالات به عنوان خدمه کپسول اژدها به "عقب" با ISS است که سفر در 17,000 مایل در ساعت در حدود 250 کیلومتری بالای زمین است.

آژانس فضایی خواست مردم به تماشای راه اندازی از خانه اما برخی از تماشاگران شروع پوشش کیپ کاناورال در منطقه سواحل و جاده ها از شنبه راه اندازی.

پیش از آن در هفته مایکل Mathews و 10 تعطیلات بستگان از Dandridge تنسی را از فلوریدا به کاکائو در ساحل اسکله برای دیدن SpaceX crewed راه اندازی چهار – اما آن را پاک.

بی توسط یکی دیگر از iffy آب و هوا پیش بینی Tennesseans بازگشت به اسکله شنبه.

"این تاریخ ، شما دو آمریکایی ها راه اندازی شد که از امریکا برای اولین بار از سال 2011 گفت:" Mathews که نیروی دریایی ایالات متحده کهنه.

"این فضا نیروی. این آغاز کار است. شما رو Elon Musk – درخشان ، تاریخچه آن در ساخت," او گفت: برگزاری یک صندلی ساحل.

کمک: Britt Kennerly فلوریدا امروز; آسوشیتد پرس.

دنبال Emre کلی در توییتر: @EmreKellytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن