مغلوب ساختن پیشی جستن وست پوینت سخنرانی در تضاد یکی از بزرگترین تم ریاست جمهوری خود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قابل ملاحظه ای انجام نگرفته سخنرانی در آکادمی نظامی وست پوینت در صب

توسط NEWSOULS در 25 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قابل ملاحظه ای انجام نگرفته سخنرانی در آکادمی نظامی وست پوینت در صبح روز شنبه کاهش به افراط در آشکار شعارهای مبارزات انتخاباتی و یا گل و لای-slinging در رقبا به عنوان او صحبت کرد به یک کلاس فارغ التحصیل از لباس شخصی دانشجویان که عینک ماسک صورت و نشسته در صندلی فاصله شش فوت از هم جدا.

اما یک بخشی از سخنرانی خود را به ایستادگی کردن: ستایش خود را از ارتش به عنوان یک منبع غیر سیاسی ثبات بیش از این دوره از تاریخ آمریکا است.

"آنچه که در طول تاریخ ساخته شده امریکا منحصر به فرد است که دوام آن موسسات در برابر احساسات و تعصبات لحظه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها پایدار و ابدی است."

آن را فوق العاده و — جالب — ادای احترام به استقلال نظامی از سیاست با توجه به این که تهمت به تازگی درگیری با چندین کنونی و سابق نظامی مقامات بیش از چگونه او استفاده کرده است و تهدید کرده است که به استفاده از نیروهای مسلح در سرکوب تظاهرات که به وجود آمد در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید است.

در واقع به نظر می رسد که بالای نظامی برنج هل دادن در برابر تهمت خود احساسات و تعصبات کرده اند یک منبع نا امیدی برای او از اواخر چیزی نیست که اقدامات خود را و یا سخنرانی نشان می دهد او را تحسین.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در روز شنبه بود نسبتا اندک امر است. او به طور معمول با بالا ستایش بی نظیر ممکن است از ارتش ایالات متحده و افتخار در مورد آن فن آوری دلاوری.

قابل توجه معمول خود تن از غیر مداخله نظامی گری تهمت گفت که آمریکایی ها "نه پلیس جهان, اما این است که "اگر مردم ما را تهدید ما هرگز دریغ عمل می کنند."

ایستاده-بخشی از سخنرانی آمد و زمانی که او صحبت کردن در مورد چگونه نظامی است که یک نهاد است که فراتر از روزمره سیاست و غنی و تثبیت جامعه آمریکا از طریق این تعهد:

بقای امریکا و استقامت تمدن خود را بستگی به مردان و زنان درست مانند هر یک از شما. این بستگی به این دارد که مردم کشور خود را دوست دارم با تمام قلب خود و انرژی و روح است. این بستگی به شهروندان که در ساخت و حفظ پرورش و دفاع از موسسات مانند این است که چگونه جوامع ساخته می شوند و چگونه پیشرفت پیشرفته است. آنچه که در طول تاریخ ساخته شده امریکا منحصر به فرد است که دوام آن موسسات در برابر احساسات و تعصبات از لحظه ای. هنگامی که بار آشفته زمانی که راه آنچه مهم است این است که دائم بی انتها پایدار و ابدی است.

این قطعه از سخنرانی قابل توجه است چرا که کمتر از دو هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به استنباط واکنش از بسیاری از بالاترین ارقام در جامعه برای تلاش برای تضعیف ارزش او را ستایش.

در یک سخنرانی داده شده در باغ گل رز کاخ سفید در ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را "رئیس جمهور شما از نظم و قانون;" اشاره به شورش "داخلی ترور;" نامیده می شود و برای گارد ملی به "تسلط بر خیابان." او را تهدید به ارسال نیروهای خود را به خیابان ها به تظاهرات آرام شد بسیار بحث برانگیز نظامی به دلیل آن که مجبور به نیروهای پلیس و به طور بالقوه مبارزه — شهروندان آمریکایی به منظور پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام سیاسی است.

که تهدید — در اصل یک سیگنال از مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به استفاده از این قیام عمل می دهد که رئیس جمهور قدرت را به ارسال نظامی آمریکا به آمریکا شهرستانها و شهرهای کوچک — در آمد که در اجرای قانون و نیروهای نظامی شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در صلح فعالان در نزدیکی کاخ سفید در بخشی به منظور تسهیل در فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا.

برای هر دو سخنرانی و پاکسازی جمعیت مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک معامله بزرگ از مقاومت مواجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود وزیر دفاع علامت Esper آشکارا شکست با او قیام کنند. "من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی: گزینه ای برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط او گفت:" پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی. "ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر. من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند."

و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش بعد علنا گفت که این یک "اشتباه" است که او به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op زیر پراکندگی شد. Milley همچنین گفت که او تاسف ایجاد "یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی." (فإنهم فکر استعفا به دلیل نگرانی خود را انجام.)

اعضای متعدد از Washington DC گارد ملی نیز صحبت کرد به شدت به مطبوعات از تصمیم به ارسال آنها را به سرکوب معترضان مسالمت آمیز. "یک سرباز گفت که او و برخی از هموطنان نیروهای شرمنده در نظر گرفتن بخشی در برابر تظاهرات که آنها را نگه داشته و آن را از اعضای خانواده" نیویورک تایمز گزارش داد.

این مقامات و اعضای گارد نیست به تنهایی. بالا رهبران نظامی صادر اظهارات همدردی با معترضان. بازنشسته Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و باراک اوباما مورد انتقاد و تهمت و تهدید و نوشت: در اقیانوس اطلس است که "شهروندان ما هستند نه دشمن و هرگز نباید آنقدر" در مقاله ای که شکست از معمولا اندازه گیری تن به تصویب رسید سابق پرسنل نظامی است. ژنرال بازنشسته جیمز Mattis مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر سابق دفاع لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای ایجاد "یک غلط درگیری بین نظامی و غیر نظامی جامعه است." ژنرال بازنشسته جان آلن تلقی سخنرانی "آغاز پایان آمریکا آزمایش."

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که حمایت کردن از تهدید به استفاده از قیام عمل در حال حاضر, اما آن را فقط به آخرین مثال از اینکه چگونه او chafes در محدودیت به توانایی خود را برای کنترل قسمت مستقل از دولت و بوروکراسی. خیلی از ریاست جمهوری خود تعریف شده توسط یک دستور کار برای تضعیف استقلال در دولت فدرال با انجام کارهایی مانند شلیک کارمندان دولت او را درک به عنوان موانع به اهداف سیاسی و تلاش برای شکل دادن به وزارت دادگستری به یک بازوی سیاسی از دولت او.

سخنرانی خود را روز شنبه نشان می دهد او تا به حال یک تغییر از قلب است. اقدامات خود را با این حال پیشنهاد می کنم در غیر این صورت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de