مسلح افتتاح شد آتش سوزی در خیابان Louis, پلیس, پلیس می گویند

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد از خیابان. لوئیس پلیس پیتر روزنامه متهم به تیراندازی پلیس و

توسط NEWSOULS در 6 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Peter Webb is accused of shooting at police vehicles. - COURTESY OF ST. LOUIS POLICE
  • حسن نیت ارائه میدهد از خیابان. لوئیس پلیس
  • پیتر روزنامه متهم به تیراندازی پلیس وسایل نقلیه.

23-در سال افتتاح شد آتش سوزی در سنت لوئیس پلیس و بعد از آن سقوط کرد به یک ماشین پلیس در طول متعاقب آن پیگیری مقامات می گویند که.

پیتر Webb که در آدرس ذکر شده بود به عنوان Springfield را به زندان برده شد در اوایل صبح امروز و به اتهام جنایات متعدد از جمله سه فقره درجه اول حمله یا اقدام به حمله به یک افسر پلیس است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A photo of the shotgun police say Webb used. - COURTESY OF ST. LOUIS POLICE
  • حسن نیت ارائه میدهد از خیابان. لوئیس پلیس
  • یک عکس از تفنگ پلیس می گویند وب استفاده می شود.

پلیس می گویند افسران از بین بردن "موبایل" از تاج مارت در شمال خیابان 13 در گوشه جنوب شرقی از شمال محله. مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح Webb راند گذشته و اخراج چندین عکس در یک وسیله نقلیه پلیس, مقامات می گویند که. یکی از افسران 49 ساله در حالی که مرد را دیدم, روزنامه شوت و شروع به تعقیب او ادامه عنوان وب خود را به ضرب گلوله خودرو, پلیس می گویند.

در تقاطع جنوب 14th Street, و, Chouteau, خیابان — فقط در دو مایلی جنوب — Webb سقوط کرد و به افسر و سپس به نور ترافیک پلیس می گویند. او زد اما دستگیر شد و توسط دو نفر دیگر از افسران.

پلیس می گویند که آنها بهبود اره-off shotgun در وسیله نقلیه خود را. یک افسر آمار در آرنج انتقال یافت. دیگر مجروح زانو خود را در تعقیب پا. افسر درگیر در تصادف دچار ضربه به سر, اما خودداری از درمان است.

وب زندانی بوده و بدون پیوند.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن