یک دکتر در مورد چگونگی ساخت Covid-19 تصمیمات که بسیار ناشناخته است

در این ماه دو خریداران در یک هدف در لس آنجلس جنگیدند یک گارد امنیتی شکستن بازوی خود را زمانی که او سعی کردم به

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

در این ماه دو خریداران در یک هدف در لس آنجلس جنگیدند یک گارد امنیتی شکستن بازوی خود را زمانی که او سعی کردم به آنها بگویید که به دنبال سیاست فروشگاه و پوشیدن ماسک. آمریکا Covid-19 پاسخ شده است befuddling به حداقل می گویند; در زمان به نظر می رسد مانند ما رو دو جنگ — یک در برابر ویروس و یکی در برابر هر یک از دیگر.

یک بخش مرکزی از این سرخوردگی در بین شهروندان آمریکایی شده است, شکست رهبری به متحد ما در برابر یک دشمن مشترک. با سردرگمی و تناقض در اطراف همه چیز از ماسک به داروها و آن را تبدیل به سخت تر به حرکت اطلاعات و اطلاعات غلط پیدا کردن جهت و یا حتی می دانم که اگر ما در حال رفتن در یک اشتباه است.

و تا آنجا که وجود دارد عدم اطمینان در میان عموم مردم, بنابراین بیش از حد وجود دارد در سطح رهبری از جمله در دولت فدرال مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

آنچه که قطعی است این است: ما عامل تحت عدم قطعیت است. بسیاری از ما هرگز به طور مستقیم تحت تاثیر یک بیماری همه گیر از این مقایسه ما را به آنفولانزا در عین حال آن را کاملا روشن است که ما در حال برخورد با چیزی بسیار متفاوت است.

به عنوان یک پزشک, من همیشه به حال به آغوش عدم قطعیت در بیمارستان زمانی که من در مراقبت از بیماران و به درک من بالینی تصمیم گیری کمتر به حقایق مطلق و با دقت بیشتر که دقت محاسبات از خطرات و مزایای. چنین عدم اطمینان است نه احساس به من به عنوان خارجی به عنوان آن را تا به بسیاری دیگر از آمریکایی ها در این لحظه. تصمیم گیری تحت عدم قطعیت خواسته است که ما به اندازه کافی دقیق هستند که ما امیدوار-برای مزایای بیشتر ما می ترسید خطرات و در عین حال بسیار دقیق نیست که آن را متوقف می کند ما را از اقدام در دسترس نباشد.

در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه های دکتر مایک رایان اظهار داشت: در این بیماری همه گیر پاسخ "اگر شما به حق قبل از شما حرکت می کند شما هرگز برنده خواهد شد." در عین حال آنچه ما دیده ایم این است که شکست را به حرکت در تعدادی از مهم تصمیم گیری توسط کسانی که در حال فلج فقدان کامل اطلاعات.

جهانی ماسک-با پوشیدن یک مثال: مخالفان از جمله CDC در اوایل باید گفت که جهانی پوشش هنوز ثابت نشده است به کاهش انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19. در حالی که درست است که ما مطمئن نیستید که چه اثر جهانی پوشش در سطح جامعه خواهد بود چرا که ما تا به حال زمان برای مطالعه این اثر با Covid-19 نشده است. این به این معنا نیست ماسک نمی خواهد به ما کمک کند تا حد زیادی — به این معنی که ما نمی کاملا مطمئن و چقدر آنها خواهد شد.

در اینجا عمل توزین خطرات و مزایای می تواند کمک به ما متوجه است که ماسک به ارزش با استفاده از. مزایای بالقوه سازگار جهانی پوشش به خصوص اگر با استفاده از یک تصفیه معادل ماسک مانند N95 بزرگ هستند. ما به طور بالقوه می تواند جلوگیری از هزار نفر از, مرگ و میر, کاهش سرعت گسترش قابل توجهی و در نهایت R0 (اندازه گیری که چگونه به سرعت گسترش بیماری) به طور مداوم زیر 1 وادار به این بیماری همه گیر به سوختن.

اگر ماسک نیست که همه آنها قطع می شود ما واقعا بسیار از دست دادن نیست. برخی نیز استدلال کرد که این خطر وجود دارد که ماسک را کاهش می دهد چقدر مردم جسمی فاصله (فکر آنها امن هستند) اما هیچ داده ای برای حمایت از این "خطر جبران" استدلال. همان نظر گرفته شد برای کمربند ایمنی — امکان آنها را افزایش می دهد رانندگی بی پروا — که نشان داده می شود نادرست است. CDC تایید شده جمعیت-سطح پوشش و بسیاری از آنها احساس آنها باید انجام داده اند و این خیلی دیر است.

تصمیم به بستن مدارس دیگری بود چنین ورزش در چالش تصمیم گیری تحت عدم قطعیت است. وجود دارد تعدادی از بحث بیش از مزایای بسته شدن مدارس با برخی از برجسته دانشگاهیان در برابر استدلال آن از آنجا که ما فاقد اطلاعات به دانم که آیا آن را به ارزش انجام می دهند. اکنون گزارش ها نشان می دهد که کودکان به احتمال زیاد بازی قابل توجه و نقش مهمی در انتقال و بسته شدن مدارس ممکن است در واقع کاهش می یابد این بیماری همه گیر را افزایش 40 تا 60 درصد است.

این یک مثال از قدیمی گفت: بهتر است شیطان می دانید از شیطان به شما نمی کنند. اگر شما مطمئن نیستید, نزدیک به مدارس. شما می توانید بازگشایی آنها (و یا آدرس اثرات موج دار شدن از بسته شدن آنها) اما شما نمی توانید به عقب فراری شیوع.

همان منطق می تواند اعمال شده در سطح گسترده تر به عنوان آن مربوط به سازماندهی شهرستان گسترده مستندات. داده ها در حال حاضر نشان می دهد که شهر نیویورک شیوع به تنهایی ممکن است به حساب برای بسیاری از دیگر شیوع بیماری در سراسر کشور تا کنون. و حتی در اوایل گیر ما تا به حال دلیلی برای باور کردن که یک شهر گسترده مستند به طور بالقوه می تواند یک اثر قابل توجه — با ووهان چین به عنوان مورد مطالعه ما. (حتی در حال حاضر آن را سخت بدانید که چه مقدار از یک اثر هر مداخله کرده بود در این مستند که یکی از بسیاری از.) اما مقامات تردید به سفر به داخل و خارج از کشور ما پرجمعیت ترین شهر در حالی که اقدام سریع در اینجا ممکن است تغییر کرده ما Covid-19 مسیر.

همچنین مهم است به در نظر گرفتن عواقب ناشی از حرکت بیش از حد سریع و اشتباه بودن — به دلیل اشتباه بودن نیز می تواند باعث آسیب های غیر ضروری.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی هیدروکسی کلروکین-آزیترومایسین به ذهن می آیند به عنوان مثال. اقدام به یافته های اولیه از مطالعه فرانسه با تعدادی از روش محدودیت های رئیس جمهور شروع به پریدن کرد به ترویج داروها. در نهایت آنها هنوز به اثبات رسیده است که سود قابل توجهی برای Covid-19 بيمار اما به خوبی شناخته شده است به افزایش خطر مرگبار ریتم قلب و در حال حاضر منجر به آسیب در تعدادی از موارد است.

اقدام بدون داده های قوی می تواند بی پروا و مضر که خطرات فقط به عنوان اگر نه بیشتر از مزایای ممکن است. دارو را با شعار "اولین do no harm" باید خلق و خوی استعداد رهبری به عمل بیش از حد سریع و تکیه بر اثبات نشده درمان است. با ماسک خطر اشتباه — که ماسک ندارد و سود زیادی در سطح جامعه — برگ ما هنوز هم با ما باقی مانده استراتژی های تست ردیابی و جداسازی و به احتمال زیاد نمی کند و ما را به عقب به طور قابل توجهی. اما با اثبات نشده دارو وجود دارد بسیار سریعتر مسیر زندگی و مرگ محاسبات. در اینجا شانس گرفتن یک مقدار بالاتر سهام حرکت می کند.

این قبل از مطبوعات و صنعت نشر نیز تداوم این عجله به نتیجه تمایل. Preprints در حال تحقیق است که ساخته شده است در دسترس عموم قبل از اینکه به طور رسمی تایید برای انتشار در چاپ مجله علمی. این گزارش های اولیه اجازه می دهد تا برای سریع انتشار تحقیقات اما در یک فرم است که تحت بررسی دقیق توسط کارشناسان دیگر در این زمینه که می تواند به راحتی اشتباه توسط nonexperts.

این سوخت در بخشی از این اشتهای سیری ناپذیر برای سریع علمی نتایج آن قابل فهم است که در یک سرعت در حال تحول وضعیت مانند یکی از ما در حال حاضر. اما آنها نیز باید خوانده شود با احتیاط شدید.

شده اند وجود دارد تعدادی از نمونه هایی از این سیستم شکست. یکی از برجسته بود preprint مورد اولیه داده های سرولوژی از شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, که اپیدیولوژی و کارشناسان بهداشت عمومی به سرعت نامیده می شود به عنوان مشکل ساز است.

برای اضافه کردن یک لایه اضافی از پیچیدگی به این ما باید برای غلبه بر این چالش مقابله با اطلاعات غلط عظیم الجثه وظیفه را در خود دارد. به عنوان اگر آن را به اندازه کافی نیست به طور همزمان در برخورد با عدم قطعیت و پیچیده تجارت آف اطلاعات غلط واقعا "موازی" بیماری تقریبا در تمام بیماری های عفونی شیوع آن اتفاق افتاده است با ابولا و Covid-19 از این قاعده مستثنی است.

اطلاعات غلط نابود اعتماد و به نوبه خود محدودیت امکان هماهنگی و یا همکاری در شیوع پاسخ. آن را نیز ایجاد می کند و حتی بیشتر و عدم اطمینان باعث می شود مردم کمتر به احتمال زیاد به این باور قوی داده های علمی هنگامی که ما آن را داشته باشند.

پادزهر به اطلاعات قابل اعتماد متقابل از وفا رهبران. این ممکن است در سطح ملی. اما زمانی که آن را باید از متخصصان مورد اعتماد که نگه داشتن تخصص فنی همکاری با روزنامه نگاران و ارتباط است که می تواند کمک به ترجمه اطلاعات به توده ها.

به عنوان یک دکتر کار از نزدیک در Covid-19 سلامت عمومی پاسخ من می توانم درک چالش گرفتن پاسخ کاملا مناسب — اجتناب از بودن بیش از حد آهسته یا بیش از حد سریع یا که می تواند باعث ناخواسته آسیب و درستی وزن خطرات و مزایای.

ما باید درک کنیم که ما عامل تحت عدم قطعیت در حال حاضر -- اما که ما همیشه بودند و حتی در زمان قبل از Covid-19 جهان است. ما فقط نیاز به فکر می کنم آن را کاملا به عنوان اغلب به عنوان عواقب ناشی از تصمیم گیری های ما کمتر گسترده است.

این آسان نیست اما دنیای ما زندگی می کنند همواره دیکته تجارت آف با هر دو موفقیت و شکست. ما نیز باید برای تحقق شاید از همه مهمتر و فروتنی که ما می تواند اشتباه و این که ما ممکن است نیاز به اصلاح ، در پایان تنها چیزی که ما می دانیم با یقین است که ما نیاز به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو با هم.

Abraar Karan یک پزشک در Brigham و بیمارستان زنان/دانشکده پزشکی هاروارد و بخشی از Covid-19 ایالت ماساچوست پاسخ اپیدمی. (توییتر: @AbraarKaran)


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن