با استناد به 'تاریخچه مشکل' Savage رستوران تغییر نام به تغییر

مابل SUEN وحشی رستوران در حال حاضر تغییر تشکر به یک بازنگری از مشکل نام توسط آشپز لوگان Ely و تیم خود را

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399
Savage Restaurant is now shift, thanks to a rethinking of the troubled name by chef Logan Ely and his team. - MABEL SUEN
  • مابل SUEN
  • وحشی رستوران در حال حاضر تغییر تشکر به یک بازنگری از مشکل نام توسط آشپز لوگان Ely و تیم خود را.

تأمل در آن مزاحم مفهوم آشپز و صاحب لوگان الی اتحادش را تغییر نام Savage رستوران. روباه پارک رستوران در حال حاضر به نام Shift (2655 ان خیابان 314-354-8488).

Ely اعلام کرد تغییر نام یکشنبه در دو رستوران وب سایت و Facebook صفحه توضیح moniker را مزاحم تاریخچه و او با عجله در انتخاب آن است.

"این تیم و نیت ما از مرکز به اطراف بی امان یادگیری و رشد در داخل و خارج رستوران" Ely توضیح می دهد. "اما گاهی اوقات نیت کافی نیست."

باز در سال 2018 تغییر تبدیل به یکی از شهر خطر ناک ترین رستوران با تشکر از الی نوآورانه پخت و پز و تیم او توانایی برای ایجاد یک تجربه ناهار خوری است که احساس می کند هر دو مدرن و گرم است. تحسین منتقدان از ابتدا, تغییر نام یکی از Bon Appetit را نامزد خود را برای جدید بهترین رستوران 2019.

تغییر باقی می ماند بسته به ناهار خوردن در سرویس است اما ارائه یک منظقه شام دو شنبه از طریق شنبه. علاوه بر این, Ely و تیم خود باقی می ماند سخت در محل کار خود در آینده مفهوم خوش شانس همدست که باز خواهد شد در فاکس پارک در آینده نزدیک.

به عنوان خوانده شده زیر برای Ely کل بیانیه ای در تغییر نام این رستوران است.

وحشی رستوران در حال حاضر تغییر است.
این تیم و نیت ما از مرکز به اطراف بی امان یادگیری و رشد در داخل و خارج از رستوران اما گاهی اوقات نیت کافی نیست. سیستمیک نژادپرستی همه جا ظالمانه و ما ایستادگی در برابر آن است.

وحشی است یک کلمه با یک مشکل تاریخ و این یک اشتباه بود به جشن می گیرند که ما در نامگذاری. ما واقعا متاسفم برای جهل و عجله از انتخاب آن و هر گونه آسیب و یا ناراحتی این ممکن است ناشی از هر یک از مهمانان ما و جامعه است.

ما ادامه خواهد داد برای یادگیری, رشد و تغییر به سوی آینده ای بهتر. ما با افتخار و احترام و قدردانی سوال خواسته و کاری که باید انجام شود برای ایجاد ایمنی و برابری برای BIPOC.

ما باید بهتر انجام دهید.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن