تعداد بی سابقه ای از زنان در حال اجرا برای خانه این سال

زنان نامزد در حال تنظیم یک رکورد جدید در این سال: تاریخی تعداد ثبت شده اند به اجرا برای خانه فراتر حتی تعدادی

توسط NEWSOULS در 26 اردیبهشت 1399

زنان نامزد در حال تنظیم یک رکورد جدید در این سال: تاریخی تعداد ثبت شده اند به اجرا برای خانه فراتر حتی تعدادی که در سال 2018 است.

با توجه به مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست دانشگاه " راتگرز 490 زنان را برای ثبت کرسی مجلس تا کنون یک چشم انداز مثبت از 476 زنانی که زد در سال 2018 است. آن را به احتمال زیاد این تعداد در نهایت خواهد شد بالاتر به عنوان 14 متحده تشکیل پرونده مهلت نیست تا بعد از آن در سال.

"در سال 2018 در میان هیجان شکستن رکورد سال برای زنان نامزد ما اغلب پرسید که آیا ما در وسط یک بار سنبله در نامزدهای رانده شرایط منحصر به فرد و یا اگر ما شاهد ظهور یک نرمال" CAWP مدیر دبی والش در بیانیه ای گفت. "این نشانه آن است که حرکت نیست اجازه."

افزایش خانه نامزدهای این سال رانده است بیشتر نامزد براده در هر دو طرف راهرو به گفته والش. در سال 2018 از افزایش مشاهده شد در میان دموکرات ها که دیدم یک هجوم زنان نامزدها موجب به شدت با مقاومت مواجه علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این چرخه وجود دارد نیز قابل توجه سربازان ارتش در جمهوریخواه زنان رقابت برای خانه.

در این مرحله 195 جمهوری خواه زنان در زمینه به اجرا برای یک خانه, صندلی, شکستن رکورد قبلی از 133 جمهوری خواه زنانی که زد در سال 2010. آن را قابل توجه روند: حزب جمهوری خواه قبلا تلاش برای جذب بیشتر زنان نامزدها و دیدم تعداد زنان ایران نمایندگان کاهش در سال 2018 است.

"ما به خصوص تشویق به دیدن جمهوریخواه زنان پله تا و به دنبال دفتر — ما هرگز به برابری زنان در هر دو طرف راهرو در حال اجرا و برنده شدن" والش گفت.

اعضای هر دو طرف نشان داده اند که استخدام زنان بیشتر به اجرا برای یک هدف برای این چرخه هر چند برخی از این نامزدها نمی تواند انتخاب به کنگره است. در برخی مناطق زنان در حال رقابت در برابر یکدیگر برای مثال. در دیگران آنها در حال اجرا در برابر نسبتا امن امتیازهای.

این افزایش در زنان در حال اجرا برای کنگره مهم با توجه به عدم برابری جنسیتی در مجلس نمایندگان و مجلس سنا. دستاوردهای چنین نشان می دهد که این چرخه به خوبی می تواند در ساخت این پیشرفت قابل توجه که در سال 2018 در هنگام شکستن رکورد تعداد زنان نه تنها زد اما انتخاب شدند.

در حال حاضر 127 زنان خدمت در کنگره با 101 در خانه و 26 در سنا است. زنان در این مدت را شامل حدود 23 درصد از خانه و 26 درصد از سنا.

به این آمار و ارقام نشان می دهد که نابرابری جنسیتی در هر دو مجلس است که هنوز هم قابل توجه است. برای هر زن در کنگره وجود دارد تقریبا سه مرد. و این تقسیم در امتداد خط حزب است و حتی starker. حدود 38 درصد از قانونگذاران دموکرات در حال حاضر زنان در حالی که فقط 8 درصد از جمهوری خواهان هستند.

این چرخه می تواند به افزایش تعداد زنان در مجلس ادامه تاخت و تاز که ساخته شد در سال 2018 — هر چند احتمال است که نتیجه روشنتر خواهد شد که بیشتر کشورهای خود را کامل مقدماتی در این تابستان.

حفظ و گسترش بر دستاوردهای قبلی بسیار مهم است برای افزایش حضور زنان در دولت یک تغییر است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که سیاست اولویت دارد.

یک مطالعه از دانشگاه جورج تاون پروفسور میشل Swers برای مثال پیدا کردم که لیبرال در کنگره با حمایت مراتب بیشتر لوایح مرتبط با سلامت زنان نسبت به همتایان مرد خود. زنان نمایندگان مجلس, حمایت, به طور متوسط 10.6 لوایح مرتبط با این موضوع تقریبا دو برابر شماره های پشتیبانی شده توسط همکاران مرد خود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب