بزرگ کلیپ ها به طور موقت می بندد همه اسپرینگفیلد مکان به دلیل تهدید به مرگ

برای بزرگنمایی کلیک کنید از طریق نقشه های گوگل The Great Clips محل در سال 1864 جنوبی Glenstone خیابان در

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The Great Clips location at 1864 South Glenstone Avenue in Springfield is the site where two hairstylists who tested positive for COVID-19 potentially exposed some 140 customers. - VIA GOOGLE MAPS
  • از طریق نقشه های گوگل
  • The Great Clips محل در سال 1864 جنوبی Glenstone خیابان در اسپرینگفیلد سایت که در دو مدل مو که تست مثبت برای COVID-19 به طور بالقوه در معرض برخی از 140 مشتریان.

Great Clips اعلام کرده است که بسته شدن موقت از همه از آن اسپرینگفیلد مکان پس از کارکنان گزارش دریافت تهدید به مرگ.

این شرکت با انتشار بیانیه ای تایید تهدیدات که منجر اسپرینگفیلد franchisees به همه سه کلیپ مکان در شهر.

"برای حفاظت از ایمنی از هر محلی franchisees تصمیم به طور موقت نزدیک سالن در Springfield منطقه" خوانده شده بیانیه در بخشی.

بسته شدن در می آید و پس از آن گزارش شد در هفته گذشته که دو مدل مو کار در سالن زیبایی واقع در 1864 جنوبی Glenstone خیابان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بالقوه افشای برخی از 140 مشتریان به ویروس.

یکی از آنها کار می کرد در حالی که دچار علائم خفیف از از مارس 12 مه 20, گرفتن, مارس 18 و به طور بالقوه در معرض 84 مشتریان و 7 همکاران با توجه به اسپرینگفیلد-Greene County Health Department. که سبک نیز ساخته شده سفر به Wal-Mart یک مرکز تناسب اندام و یک ملکه های لبنی در طول این زمان گروه می گوید.

دوم آرایشگاه کار می کرد ممکن است از 16 تا 20 اردیبهشت در حالی که همچنین در حال تجربه علائم خفیف خدمت 56 مشتریان در آن زمان.

یاس بیلی سخنگوی اسپرینگفیلد اداره پلیس تایید کرد به کانزاس سیتی استار که مو سالن دریافت کرده بود تهدید به وزارت نوشتن دو گزارش. اول آمد در شنبه; دوم آمد و در روز چهارشنبه با توجه به پلیس.

یک کارمند گزارش تهدید از طریق Facebook و از طریق تلفن. دیگری گفت: یک مرد تا به حال نام فروشگاه.

محققان هنوز در حال کار برای پیدا کردن افرادی که پشت این تهدیدات با همکاری سالن مو.

"آنها در حال همکاری نزدیک با مقامات اجرای قانون به مقامات انجام یک تحقیق کامل از این تهدیدات" با توجه به بزرگ کلیپ' بیانیه.

سالن مو اجازه داده شد برای باز کردن درهای خود را در مارس 4, به عنوان بخشی از فاز یک از میسوری را بازگشایی طرح است.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد که بیش از 12,600 شهروندان میسوری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 نتیجه در 707 مرگ و میر. برخی از 124 از آن موارد و 8 از این مرگ و میر شده است در شهرستان گرین که در آن اسپرینگفیلد واقع شده است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن