در داخل داستان از Netflix کوچک شرکت فن آوری است که در زمان بیش از هالیوود

Netflix شروع کردن به عنوان یک دی وی دی-توسط-خدمات الکترونیکی در سال 1997 نادیده گرفته شده توسط هالیوود و تقریب

توسط NEWSOULS در 26 خرداد 1399

Netflix شروع کردن به عنوان یک دی وی دی-توسط-خدمات الکترونیکی در سال 1997 نادیده گرفته شده توسط هالیوود و تقریبا هر کس دیگری.

در حال حاضر همه ما در حال تماشای Netflix در همه زمان ها.

با نزدیک به 200 میلیون مشترک در سراسر جهان Netflix صاحب جریان کسب و کار. اما بیش از آن است که: آن را به طور فزاینده ای تعریف آنچه سرگرمی است و چگونه ما انتظار داریم که به مصرف آن است.

این ایده که ما می تواند یک دکمه و پخش تقریبا هر چیزی که ما می خواهم هر زمان که ما می خواهیم بدون تبلیغ به نظر می رسید مانند یک فانتزی که Netflix بکشد برای اولین بار راه اندازی شد. در حال حاضر آن را داده است. و در حالی که دیگر شرکت های رسانه ای مانند دیزنی تلاش کرده اند در طول همه گیر Netflix دارای رونق بوده است.

بنابراین در این فصل از Vox رسانه سرزمین غول پادکست سری بحث ما به افرادی که در تاسیس این شرکت و کسانی که آن را اجرا کنید امروز — به عنوان به خوبی به عنوان رقبای خود منتقدان و سازندگان. وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد.

ما رفته به عقب در زمان برای پیدا کردن چگونه Netflix توسعه آن باارزش و بسیار عجیب و غریب در فرهنگ سازمانی است که شانه خالی دقیق هزینه سیاست بلکه انتظار دارد که کارکنان برای گفتن همسالان خود را زمانی که آنها شکست. نگاه کنیم چرا فیلمهای باید مغلوب Netflix بکشد اما کشته شدن خود را به جای. ما اتمام Netflix بکشد vaunted توصیه الگوریتم و تعجب می کنم اگر آن را به شما از مطالب شما می خواهید و یا فقط محتوای Netflix بکشد می سازد. ما کشف این شرکت را پیچیده ارتباط با هالیوود استفاده می شود که برای چشم پوشی از Netflix بکشد سپس آن را دیدم به پول آسان است و در حال حاضر مسابقه به گرفتن. و ما نیز بپرسید چه Netflix جهان به معنای برای کسانی که نشان می دهد تلویزیون و فیلم و آنچه در همه این بدان معناست که برای شما.

این یک کسب و کار و فن آوری در داستان است. و مهم تر از آن یک داستان در مورد فرهنگ ما و چگونه آن را در حال تعریف شده توسط یک شرکت آغاز شده است که در دره سیلیکون به هالیوود نقل مکان کرد و در حال حاضر مناظر خود را در تمام جهان است.

اولین قسمت از سرزمین غول ها: Netflix اثر بیرون می آید در ماه ژوئن 23. شما می توانید آن را بر روی اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. گوش دادن به در تریلر زیر مشاهده کنید.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن