Coronavirus: Newsom می گوید: برخی از استان ها می تواند بازگشایی برنامه های تایید شده توسط شنبه

آسوشیتد پرس منتشر شده 6:36 PM EDT مارس 11 سال 2020بیش از دو دوجین California counties خواسته اند برای اجازه دس

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

بیش از دو دوجین California counties خواسته اند برای اجازه دسترسی به شل اقامت خود را در خانه قصد دارد فراتر از آنچه دولت اجازه می دهد تا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد امیدوار کننده سریع بررسی به بیش از 4.5 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

Newsom آرام محدودیت در هفته گذشته اجازه می دهد تا برای منظقه وانت در اکثر خرده فروشان و تولید کنندگان به از سرگیری عملیات با برخی از محدودیت. اما او گفت که استان ها می تواند بیشتر اگر آنها با استانداردهای سختگیرانه دولت از جمله عدم coronavirus مربوط به مرگ و میر و بیش از یک مورد تایید شده هر 10 ، 000 ساکنان در دو هفته گذشته.

Newsom گفت دولت او به صحبت با 19 شهرستان با نه بیشتر برنامه ریزی شده. برخی می تواند برنامه های خود را تایید شده توسط سه شنبه. اما آن را دشوار است برای برخی بسیار پر جمعیت شهرستانهای استان برای دیدار با استانداردهای دولت است. مقامات در شهرستان کرن که در آن یک خانه سالمندان است و اختصاص بیشترین مرگ و میر خواسته اند Newsom به تجدید نظر در این قوانین است.

"ما باز به بحث علاقه مند به شواهد" Newsom گفت: در طول کنفرانس خبری روزانه. "وجود دارد بسیاری از واقعا نکات دقیق وظریف جالب در این شهرستان است و بدیهی است که نیاز به در نظر گرفته شود."

San Luis Obispo County, که در امتداد ساحل مرکزی در شمال لس آنجلس در دیدار عفونت مورد نیاز است و تعداد موارد جدید هستند که "جامعه و یا مربوط به سفر." آن را نمی کند نیازهای اگر آن را شامل موارد با یک "منبع شناخته شده و یا تماس با خانواده" که شامل 10 مورد در کالیفرنیا مردان مستعمره زندان است.

"همه از این است که مرتب کردن بر اساس از قلمرو ناشناخته برای همه ما گفت:" میشل Shoresman سخنگوی این شهرستان مقامات بهداشتی.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال کالیفرنیا به راحتی دیدار با کسانی که استانداردهای اما باید به مبارزه طلبیده فرماندار با اجازه دادن به ناهار خوردن در رستوران ها سالن مو و ورزشگاه برای بازگشایی شده است. هفته گذشته Newsom دولت هشدار داد شهرستانهای آنها می تواند جریمه فدرال فاجعه دلار اگر آنها در حفظ و نادیده گرفتن فرماندار سفارش.

اما روز دوشنبه فرماندار دموکرات به نام دو شهرستان "فوق العاده تعاونی" و گفت: "ما با داشتن برخی بسیار خوب مکالمات." او پیش بینی کرد که آنها را "قادر به کار را از طریق بسیاری از تفاوت های ما ممکن است داشته باشد."

Newsom گفت: بیش از 4.5 میلیون کالیفرنیا باید کاربردی برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که یک ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت و تعطیل بسیاری از کسب و کار.

شهرستان رهبران در سراسر کشور شده اند تقاضاهای مصرانه برای Newsom به آنها اجازه حرکت بیشتر به سرعت در بازگشایی اقتصاد خود را. ملحق شدند حداقل یک کسب و کار دوشنبه هنگامی که یک کارخانه تسلا در آالمدا کانتی از سر عملیات در سرپیچی از آن شهرستان به بهداشت عمومی ،

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شده است در یک مرافعه با مقامات محلی در مورد زمانی که او می تواند خود را بازگشایی کارخانه برجسته توسط یک سری از توییت بیش از آخر هفته که در آن مشک را تهدید به حرکت این شرکت به دولت دیگر. Newsom گفت که او "انتظارات بزرگ" که شهرستان رهبران می تواند کار آن را با مشک و گفت: "ما نگاه به جلو به بسیاری از دهه است که رابطه است."

کالیفرنیا بیش از 68,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 2,700 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب