جو بایدن رسماً نامزدی حزبش برای ریاست جمهوری را می پذیرد. سخنرانی اش را بخوانید.

جو بايدن معاون سابق رئيس جمهوری روز پنجشنبه نامزدی حزب دموکرات برای کسب مقام رئيس جمهوری را در کنوانسيون ملی د

توسط NEWSOULS در 31 مرداد 1399

جو بايدن معاون سابق رئيس جمهوری روز پنجشنبه نامزدی حزب دموکرات برای کسب مقام رئيس جمهوری را در کنوانسيون ملی دمکرات ها پذيرفت و مدت ها او را به چالشگر رسمی عمده حزب رئيس جمهوری دونالد ترامپ تبدیل کرد.

شغل سیاسی بایدن بیش از پنج دهه به طول انجامید. اولین کمپین ریاست جمهوری او ۳۳ سال پیش بود و به فاجعه ختم شد، اما دومین کمپین او تصمیم سرنوشت ساز باراک اوباما برای انتخاب بایدن به عنوان همسر در حال اجرا او را دنبال کرد. و حالا بایدن در نهایت نامزدی را که مدت هاست می خواهد به دست آورده است - و او رسماً نبردی دو ماه و نیم را برای شکست دادن ترامپ آغاز خواهد کرد.

همه گیر کروناویروس تا کنون این فصل را به یک فصل کمپین کم کلید ساخته است و بایدن به ویژه به دلیل انجام رویدادهای و مصاحبه های عمومی نسبتاً کمی مورد انتقاد قرار گرفته است. بنابراین سخنرانی کنوانسیون او یک رویداد پر خطر بود - این یکی از طولانی ترین، روشن ترین نگاه ها به بایدن انتخاب کنندگان آمریکایی در ماه ها به دست آمده است.

بایدن با توجه به دادرسی دموکرات ها که از راه دور انجام شده بود، از یک مرکز کنوانسیون در ویلمینگتون، دلاویر با مخاطبان کم رنگ روزنامه نگاران صحبت کرد. در زیر متن سخنان آماده شده کامل بایدن که توسط DNC ایمیل زده شده است، قرار دارد.

شب بخیر.

الا بیکر، غول جنبش حقوق مدنی، ما را با این خرد ترک کرد: به مردم نور بده و راهی پیدا خواهند کرد.

به مردم نور بده .

اینها کلماتی برای زمان ما هستند.

رئیس جمهور فعلی آمریکا را بیش از حد طولانی در تاریکی پنهان کرده است. عصبانيت زيادي . ترس بیش از حد. تقسیم بیش از حد.

اینجا و حالا به شما حرف میزنم: اگر ریاست جمهوری را به من واگذار کنید، من بهترین های ما را می کشم نه بدترین. من متحد نور خواهم بود، نه از تاریکی.

وقتشه که ما، براي ما مردم، گرد هم بيايم.

براي اشتباه نکن . متحد ما می توانیم ، و خواهد شد ، غلبه بر این فصل از تاریکی در آمریکا. ما امید به ترس، حقایق بیش از داستان، انصاف بیش از امتیاز را انتخاب کنید.

من یک دموکرات پرافتخار هستم و افتخار خواهم کرد که پرچم حزب مان را به انتخابات عمومی حمل می کنم. بنابراین، با افتخار و فروتنی زیادی است که من این نامزدی برای رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را می پذیرم.

اما در حالی که من نامزد حزب دموکرات خواهم بود، رئیس جمهور آمریکا خواهم بود. من به همان اندازه برای کسانی که از من حمایت نکردند به همان اندازه که برای کسانی که این کار را کردند کار خواهم کرد.

این کار یک رئیس جمهور است. برای نمایندگی همه ما، نه فقط پایگاه ما و یا حزب ما. این یک لحظه پارتیزانی نیست. اين بايد يه لحظه آمريکايي باشه

لحظه ای است که خواستار امید و نور و عشق است. امید به آینده ما، نور برای دیدن راه ما به جلو، و عشق به یکدیگر.

آمریکا فقط مجموعه ای از منافع درگیری ایالت های قرمز یا ایالت های آبی نیست.

ما خيلي بزرگتر از اون هستيم .

ما خيلي بهتر از اون هستيم .

نزدیک به یک قرن پیش فرانکلین روزولت در زمان بیکاری، عدم قطعیت و ترس گسترده تعهد یک معامله جدید را داد.

FDR که از بیماری آسیب دیده بود و توسط یک ویروس آسیب دیده بود، اصرار داشت که بهبود یابد و پیروز شود و او معتقد بود آمریکا نیز می تواند.

و اون اينکارو کرد .

و ما هم ميتونيم .

این کمپین فقط در مورد کسب رای نیست.

این در مورد برنده شدن قلب است، و بله، روح آمریکا.

برنده شدن آن برای سخاوتمندانه در میان ما، نه خودخواهان. برنده شدن آن برای کارگرانی که این کشور را ادامه می دهند، نه فقط تعداد کمی ممتاز در بالا. برنده شدن آن برای آن دسته از جوامعی که بی عدالتی «زانو بر گردن» را شناخته اند. برای همه جوانانی که تنها آمریکا را از افزایش بی نابرابری و کوچک شدن فرصت شناخته اند.

آنها سزاوار تجربه وعده آمریکا به طور کامل هستند.

هیچ نسلی هرگز نمی داند تاریخ از آن چه خواهد پرسید. تنها چيزي که ميتونيم بدونيم اينه که وقتي اون لحظه برسه آماده ميشيم يا نه

و حالا تاریخ ما را به یکی از سخت ترین لحظاتی که آمریکا تا به حال با آن مواجه شده تحویل داده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن