جورج فلوید و آبشار از بحران در امریکا

جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس تبدیل شده است, سمبل از بالقوه مرگبار خطر سیاه در امریکا است. اما آن را ف

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس تبدیل شده است, سمبل از بالقوه مرگبار خطر سیاه در امریکا است. اما آن را فقط مرگ است که نشان می دهد این کشور نژادی و نابرابری. زندگی خود را به خصوص در میان coronavirus را به عنوان به خوبی.

فلوید, 46, از دست داده بود کار خود را به عنوان یک رستوران لی لی با توجه به اقامت در خانه سفارشات در دولت خود را. از میلیون ها نفر از آمریکایی ها گذاشته یا furloughed در طول coronavirus بحران, سیاه, کارگران مردها تحت تاثیر قرار بیش از سفید پوستان است.

به پزشکی قانونی که بررسی فلوید بدن گفت که "شرایط اساسی" به احتمال زیاد منجر به مرگ است که پس از در حال حاضر-افسر سابق پلیس درک چوین دوخته فلوید به زمین با زانو خود را برای چند دقیقه. آنها در میان شرایط بهداشتی اساسی که آمریکایی های سیاه و سفید به طور نامتناسبی از رنج می برند که منجر به افزایش نرخ بیماری و مرگ و میر ناشی از Covid-19.

قرن ها از نژادپرستی و سیستمیک نابرابری به طور مداوم نقطه ضعف, مختل و قطع کوتاه سیاه و سفید زندگی در ایالات متحده است. در حال حاضر سیاه و سفید آمریکایی ها در حال تجربه بحران های متعدد لایه در بالای یکدیگر است. Breonna تیلور Ahmaud Arbery و اخیرا فلوید از دست داده اند و زندگی خود را به خشونت و پلیس در هفته های اخیر. در حال حاضر توده تظاهرات گسترده در این کشور به عنوان یک بیماری همه گیر است wreaking ویران به طور خاص در جوامع از نظر سلامت و اقتصاد است.

یک گزارش جدید از موسسه سیاست اقتصادی کنکاش بی شمار راه های نژادی و نابرابری اقتصادی را تشدید تاثیر coronavirus بحران در جوامع است.

میلیون ها نفر از کارگران شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر قرار دادن آنها در یک درجه بالایی از ناامنی اقتصادی در بخشی از آنجا که آنها تا به حال درآمد پایین و کمتر پس انداز در حال حاضر.

از کسانی که نگه داشته ام شغل خود را از بسیاری از در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر سیاه و کارگران کمتر احتمال دارد به شغل است که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه — یک خطر بزرگ توسط نابرابری در سیستم مراقبت های بهداشتی و شیوع اساسی شرایط بهداشتی.

"بله مردم در حال مرگ هستند در سراسر کشور اما آن متمرکز شده است در میان برخی از مناطق گفت:" الیز گولد یک اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی که تولید گزارش با والری ویلسون مدیر EPI برنامه بر نژاد و قومیت و اقتصاد است. "این است که برخی از مرتب کردن بر اساس از اکولایزر."

این بسیاری از نابرابری های کار در پشت سر هم و قرن ها و دهه ها از نژادپرستی نظاممند و معایب بازی کردن در چندین آسیب رساندن و غم انگیز راه. این Covid-19 میزان مرگ و میر برای آمریکایی های سیاه و سفید است 2.4 برابر رای آن است که برای آمریکایی ها. مردم سیاه و سفید تقریبا سه برابر مردها به کشته شدن توسط پلیس کمتر از سفید پوستان است.

Coronavirus داستان یکی در مورد هر دو سلامت و اقتصاد و EPI گزارش کنکاش به هر دو نگاهی به سیاه و سفید کارگران و خانواده های آنها نهفته شده است.

"اگر چه زمان فشار از coronavirus است که انسان هرگز قبل از تجربه های متفاوت نژادی تاثیر این ویروس است که عمیقا ریشه در تاریخی و مداوم اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی" محققان نوشتن. "مداوم نژادی و نابرابری در وضعیت سلامت دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ثروت و اشتغال و دستمزد و مسکن و درآمد و فقر به کمک همه بیشتر استعداد ابتلا به ویروس — هر دو از لحاظ اقتصادی و از لحاظ جسمی."

Covid-19 تا نوع تقسیم کارگران به گروه های مختلف — افرادی که شغل خود را از دست افرادی که ضروری کارگران و افرادی که شغل خود را نگه داشته اند و قادر به کار از خانه. سیاه کارگران در حال مردها برای پیدا کردن خود را در دو گروه اول از سوم.

نرخ بیکاری برای کارگران بالاتر از سفید پوستان قبل از همه گیر و در حال حاضر. از فوریه تا آوریل بیش از یک در شش سیاه کارگران شغل خود را از دست داده و از ماه آوریل کمتر از نیمی از بزرگسالان, سیاه, جمعیت حال شغل. سیاه, کارگران با نرخ بیکاری بالاتر از سفید کارگران در هر سطح از آموزش و پرورش است.

A chart showing the unemployment rate for black workers vs. white workers, also broken down by gender. الیز گولد و والری ویلسون موسسه سیاست اقتصادی
The unemployment rate broken down by race and education level. الیز گولد و والری ویلسون موسسه سیاست اقتصادی

و چون از دیرینه بی عدالتی زمانی که سیاه و سفید خانواده از دست دادن درآمد و وضعیت آنها اضافی است به مخاطره انداخته است. وجود یک شکاف دستمزد بین کارگران و سفید کارگران است که نگه می دارد در سراسر جنسیتی دستمزد درصد و آموزش و پرورش. به طور کلی میانگین دستمزد برای کارگران در سال 2019 شد $21.05; برای کارگران آن بود $28.66.

سیاه خانوارهای دارای درآمد پایین و بالاتر از نرخ فقر از سفید خانواده های آنها کمتر به احتمال زیاد به چند بگیران و آنها را کمتر ذخایر نقدی به قرعه کشی در زمان نیاز. به عنوان 2016, سیاه خانوار تا به حال به طور متوسط $8,762 در ذخایر و سفید, خانواده ها تا به حال $49,529 پنج برابر این مبلغ است.

A chart showing cash reserves comparing white families to black families. الیز گولد و والری ویلسون موسسه سیاست اقتصادی

به گفته یکی از های اخیر دانشگاه شیکاگو مطالعه 55 درصد از خانواده ها می گویند که آنها نمی باید پس انداز به صورت غیر منتظره و شوک نسبت به 38 درصد از سفید خانوار و خانواده های مبارزه بیشتر قادر به صرف کالا و خدمات آنها نیاز در لحظات بحران است.

که در آن سیاه و سفید کارگران نیست و شغل خود را از دست بسیاری از آنها شده اند ضروری در طول بیماری همه گیر. با توجه به EPI سیاه کارگران به طور کلی را تشکیل می دهند یکی در نه کارگران بلکه آنها در شش کارگران خط مقدم در حال حاضر. و آنها به طور نامتناسبی در ضروری مشاغل که همچنین با دستمزد کم آنهایی که در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در حمل و نقل عمومی در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک.

که برگ های آنها را بیشتر در معرض قرار گرفتن در معرض ویروس و منجر به افزایش نرخ بیماری و مرگ و میر ناشی از Covid-19 در میان جوامع سیاه. هر EPI:

آمریکایی های آفریقایی تبار' به اشتراک گذاری از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 سراسر کشور است که نزدیک به دو (1.8 برابر بیشتر از) سهم خود را از جمعیت ایالات متحده. این نسبت حتی بالاتر در برخی از کشورها: در ویسکانسین و کانزاس نرخ آفریقایی مرگ و میر بیش از چهار بار به عنوان بالا به عنوان سهم خود را از جمعیت در این کشورها است. ... در مقایسه با سفید پوستان حساب برای یک سهم کمتری از مرگ و میر ناشی از سهم خود را از جمعیت.

سیاه, کارگران کمتر احتمال دارد به پرداخت مرخصی استعلاجی بیش از سفید پوستان آنها کمتر به احتمال زیاد به بیمه شده و آنها را به میزان بالاتری از بیماری های مزمن که ممکن است آنها را بیشتر در معرض coronavirus. EPI اشاره می کند که کارگران سیاه پوست و خانواده خود را نیز مردها به زندگی در پرجمعیت مسکن و آنها اغلب در زندگی multigenerational خانوار. اعضای جوان خانواده که رفتن به محل کار سپس خطر آمدن به خانه و همسر اعضای بیمار است.

A chart showing black workers are likelier to be in front-line jobs, such as grocery store workers, health care workers, and building cleaning workers. الیز گولد و والری ویلسون موسسه سیاست اقتصادی

به عنوان Fabiola Cineas نوشت: در ماه آوریل برای بورسی فقط یک "مقدار کم" از Covid-19 داده در مسابقه داستان سیستمیک ظلم و ستم از مردم در ایالات متحده است. "صدها سال از برده داری و نژاد پرستی و تبعیض مرکب برای ارائه بهداشت ضعیف و پیامدهای اقتصادی برای مردم سیاه و سفید — بیماری های قلبی و دیابت و فقر برای استارت — که تنها بودن بزرگ شده زیر بی رحم لنز coronavirus بیماری همه گیر. و قابل اغماض تلاش برای جبران سیاه جوامع در حال آشفته مانند یک زنبور عسل لانه بکند با چوب," او نوشت.

در مینه سوتا, کانون فلوید تظاهرات مردم سیاه و سفید را تا 7 درصد از جمعیت این ایالت اما 16 درصد از آن را تایید کرد coronavirus موارد, همکار من دیلن اسکات یادداشت هر چند روشن نیست که آیا آنها در حال مرگ در یک نرخ بالاتر. و nonwhite Minnesotans را تجربه کرده اند بیشتر اقتصادی درد در طول همه گیر نیز هست.

روز دوشنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما گذراند متوسط پست در Floyd تظاهرات. او برشمرد افکار خود را در چگونه برای تبدیل لحظه ای به تغییر معنی دار و همچنین اذعان غم و اندوه از زمان حاضر است. "من تشخیص می دهم که در این چند ماه گذشته شده است و dispiriting — که ترس و غم و اندوه عدم قطعیت و مشکلات یک بیماری همه گیر شده اند مرکب غم انگیز یادآوری است که تعصب و نابرابری هنوز هم شکل خیلی از زندگی آمریکایی," او نوشت.

این کشور در حال تجربه یک آبشار از ترکیبات بحران و وزن لحظه در حال سقوط بر روی شانه ها از آمریکایی ها در راه های بی شماری.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب