اوباما در پیام به جوانان مردم رنگ: "من می خواهم شما بدانید که شما ماده"

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با ارسال یک پیام قدردانی به افراد جوان از رنگ است که "شاهد خشونت بیش از حد و بیش

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با ارسال یک پیام قدردانی به افراد جوان از رنگ است که "شاهد خشونت بیش از حد و بیش از حد مرگ" و گفت: به فعالیت خود شده است یک منبع امید برای او.

"من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. من می خواهم شما بدانید که زندگی شما مهم است که رویاهای خود را به موضوع" اوباما گفت: در livestream از یک میزگرد به میزبانی برادر من حافظ, یک سازمان او در سال 2014 در شب چهارشنبه. "شما باید قادر به یادگیری و اشتباهات و زندگی از شادی و بدون نیاز به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما راه رفتن به فروشگاه و یا رفتن برای تنه زدن و یا در حال رانندگی در خیابان و یا به دنبال برخی از پرندگان در پارک است."

این اولین بار نیست که اوباما اظهار داشت: عموم در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید, سیگنالینگ یک سطح از تعامل این است که غیر معمول برای یک رئیس جمهور سابق.

او نوشت: مقاله در رسانه اوایل این هفته فکر چگونه زمان تظاهرات می galvanize واقعی تغییر دهید. او را محکوم کرد چند معترضان که باید با توسل به خشونت از جمله شکستن فروشگاه ویندوز و تنظیم آتش سوزی — ترغیب آنها به جای تنظیم یک مثال برای چگونه جامعه آمریکا باید در عمل و به طور واضح بیان خواسته های خود را در یک پیام او تکرار شب چهارشنبه.

در میزگرد او تشبیه جوان مردم به خیابان ها به نام Black Lives Matter جنبش به دیگر رهبران حقوق مدني از جمله مارتین لوتر کینگ جونیور, Cesar Chavez و مالکوم X.

"شما کمک کرده اند را به کل کشور احساس به عنوان اگر این چیزی است که رو به تغییر است." "شما ابلاغ یک حس فوریت. است که به عنوان قدرتمند و تحول آفرین به عنوان چیزی که من دیده ام در سال های اخیر است."

اما او همچنین اذعان کرد که بسیاری از اعضای اجرای قانون می خواهید تغییر دهید بیش از حد ذکر کسانی که kneeled در کنار معترضان در همبستگی و باز دیالوگ با آنها. دیگران, اما, باید شلیک گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز و قابل استناد استفاده بیش از حد از زور را با یک رانندگی خود به پلیس کامیون به یک جمعیت.

"در برخی از راه به عنوان غم انگیز که این چند هفته گذشته بوده است به عنوان سخت و ترسناک و نامشخص شده اند و به آنها گفته یک فرصت باور نکردنی برای مردم بیدار می شود به برخی از این زمینه گرایش" اوباما گفت.

اوباما نیز خواست ملت شهرداران به تجدید نظر در سیاست های خود را در استفاده از زور در پلیس گفت که این نوع از اصلاحات مورد نیاز برای جلوگیری از خشونت پلیس باید اتفاق می افتد در سطح محلی است.

با استناد به گزارش های تولید شده توسط نیروی کار پلیس او سفارش به عنوان رئیس جمهور اوباما گفت که شهرداران و مدیران شهرستان که انتصاب ترین روسای پلیس و مذاکره و چانه زنی جمعی توافق با پلیس اتحادیه نگه قدرت به مجموعه ای از استانداردهای جدید برای چگونه پلیس تعامل با جوامع محلی. وکلای منطقه و دولت به طور کلی وکیل که انتخاب موقعیت همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای بررسی و اتهام افسران پلیس متهم به سوء رفتار او گفت:.

تغییر خواهد کرد بنابراین باید به از حدود 19,000 شهرداری و 18000 اجرای قانون محلی حوزه های قضایی است. "به عنوان فعالان و روزمره شهروندان خود را افزایش صدای ما باید به روشنی در مورد که در آن تغییر است رفتن به اتفاق می افتد و چگونه می تواند ما را در مورد تغییر" اوباما گفت. "امروز من اصرار هر شهردار در این کشور به نقد و بررسی خود را با استفاده از نیروی سیاست با اعضای جامعه خود و ارتکاب به گزارش اصلاحات برنامه ریزی شده."

خود را در کاخ سفید نیروی کار در قرن 21 پلیس که در او ایجاد شده در سال 2014 با انتشار گزارشی توصیه برخی از اصلاحات که مقامات محلی باید به دنبال. کسانی که شامل افزایش مجموعه ای از داده های مربوط به تعامل با پلیس و جمعیتی از ادارات پلیس; آموزش افسران پلیس در deescalation تاکتیک; راه اندازی خارجی مستقل تحقیقات از مرگ و میر در بازداشت پلیس و توقف استفاده از سبک نظامی تجهیزات در طول تظاهرات توده. تنها کسری از ادارات پلیس در سراسر این کشور اتخاذ کرده اند که این سیاست ها در سال های پس از این گزارش منتشر شد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب