Coronavirus: پالم اسپرینگز شورا به بحث در مورد گسترش کوتاه مدت اجاره ممنوعیت; M 76 $کمبود

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا 21 مه سال 2020به عنوان پالم اسپرینگز

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

به عنوان پالم اسپرینگز پیش بینی پتانسیل $76 میلیون دلار کسری بودجه از طریق ژوئن 2021 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس شورای شهر انتظار می رود برای ادامه بحث پنج شنبه در مورد راه هایی برای کاهش کسری بودجه پیش بینی شده.

این شورا همچنین در نظر گرفتن گسترش توقیف موقت تمام اجاره تعطیلات و هتل باقی می ماند مربوط به کروناویروس پاسخ برای یک ماه دیگر.

در این جلسه به شرح زیر ماراتن جلسه هفته گذشته است که شامل بیش از 90 دقیقه از نظرات و سه ساعت از شورا و کارکنان بحث.

"واقعیت این است که ما در حال رفتن به باید به شکل چیزی را از این طریق دریافت کنید, اما من فکر می کنم وجود دارد اعتماد به نفس کامل است که ما را از این طریق دریافت کنید و بیرون آمدن انتهای دیگر قوی دوباره" شهردار جف Kors گفت: در طول 14 ماه مه نشست.

حدود 47 میلیون نفر از پتانسیل $76 میلیون در از دست دادن درآمد انتظار می رود که رخ می دهد در طول 2020-21 سال مالی با توجه به کارکنان شهرستان. برخی از شدیدترین درآمد از ضرر و زیان توسط درصد می تواند در گذرا اشغال مالیات بر فروش و مالیات بر درآمد.

گذرا اشغال درآمدهای مالیاتی می تواند افت 61 درصد از بودجه درآمد در 2020-21 سال مالی با توجه به شهر. فروش مالیات بر درآمد می تواند افت 63 درصد طول همان دوره زمانی.

این COVID-19 همه گیر باعث شده است که "اقتصادی قابل توجهی افسردگی" شهر صنعت گردشگری و در نتیجه پیش بینی "عمیق ضرر و زیان از بودجه سالانه درآمد" شهر مدیر David آماده گفت: در مارس 20 یادداشتی به شورای.

آماده گفت: کارکنان شهرستان و شورا بودجه کمیته فرعی متشکل از Kors و عضو شورای لیزا میدلتون در حال معرفی یک "نورد بودجه مدل" است که استفاده از صندوق ذخیره اجازه می دهد تا برای "کمتر کاهش کارکنان" برای از بین بردن این پیش بینی $47,175,000 کسری بودجه برای سال مالی آینده.

کارکنان شهرستان نیز توصیه گسترش شهر را در کوتاه مدت مسکن بان از طریق پایان ماه ژوئن حتی در حالی که آنها اذعان کرد در مارس 21, کارکنان, گزارش که در ادامه محدوده در کوتاه مدت اسکان در این شهرستان نیز "مالی تاثیر منفی" بر صاحبان اجاره واحد و شهر را مجموعه ای از گذرا اشغال مالیات است.

کارکنان شهرستان هستند توصیه شورای اصلاح منظور مشخص کنید که محل سکونت است که ممنوع شده است نه بر اساس مقدار زمان ملک اجاره ای است اما نه به هدف از مسکن. خود را تحت پیشنهاد سفارش را توضیح دهد که اجاره کوتاه مدت ممنوع است اگر آنها استفاده می شود برای تفریح و اوقات فراغت تعطیلات و یا مقاصد تفریحی.

کارکنان گفت: این شهرستان می تواند به لغو یا تغییر سفارش اگر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تعیین می کند که بالاتر خطر در محل کار از جمله مهمان نوازی خدمات می توانید دوباره باز قبل از پایان ماه ژوئن.

روز پنجشنبه جلسه شورای اسلامی شهرستان شروع خواهد شد در 3 p. m. به جای استفاده از نرمال 6 بعد از ظهر زمان با توجه به پیش بینی های طولانی جلسه نسبت به بودجه بحث با توجه به مقامات شهرستان.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن